folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Frankestein Operasyonu Olarak Bilinen ‘Kafa Nakli’ İçin Tarih Netleşti

Frankestein Operasyonu Olarak Bilinen ‘Kafa Nakli’ İçin Tarih Netleşti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

Kopeklerde basarili ornekleri var ki rus ya da almanda olabilir 2.dunya savasinda ornek bilimsel calismalar vardi.

2defa copy paste olmus. 

Operasyon cinde yapilacak yasal sorunlardan dolayi ve bu eski bir haber

haberi bugün gördüm hocam 

No way out
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Ben olacağına inanıyorum,

Olursa da hayata bakışım baştan aşağı değişecek, işi gücü bırakıp şapkamı önüme koyup aylarca düşünecem.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı

şimdi benim düşüncem şu yönde aslında.

Tamam benim akfamı ahmetle değiştirdiler. Ben 70 yaşındayım , ahmet 20 yaşında. 50 yıl yaşadım. Ben yine 70 yaşına geldim bu sefer mehmet 20 yaşında. hop bi nakil daha. sonra bi 50 yıl daha :D

Beynin yaşlanması(Var mı bilmiyorum) kaç yıldır ki ? Bu sürede kaç vücut değiştirilebilir. Eğer bu adam ölürse doktor katil mi oluyor  ?

kafamda bunlar gibi onlarca daha soru var.

müdür bir yerde okumuştum 

bütün ölümlerin sebebi beyine yeterli oksijen gitmemesiymiş

yani zamanla o beyin gidecek

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek
    wert bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı

şimdi benim düşüncem şu yönde aslında.

Tamam benim akfamı ahmetle değiştirdiler. Ben 70 yaşındayım , ahmet 20 yaşında. 50 yıl yaşadım. Ben yine 70 yaşına geldim bu sefer mehmet 20 yaşında. hop bi nakil daha. sonra bi 50 yıl daha :D

Beynin yaşlanması(Var mı bilmiyorum) kaç yıldır ki ? Bu sürede kaç vücut değiştirilebilir. Eğer bu adam ölürse doktor katil mi oluyor  ?

kafamda bunlar gibi onlarca daha soru var.

müdür bir yerde okumuştum 

bütün ölümlerin sebebi beyine yeterli oksijen gitmemesiymiş

yani zamanla o beyin gidecek

kafanız güzelmiş nereden naklettirdiniz :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opsiyonel_Bilgiler
    Opsiyonel_Bilgiler's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Ben olacağına inanıyorum,

Olursa da hayata bakışım baştan aşağı değişecek, işi gücü bırakıp şapkamı önüme koyup aylarca düşünecem.

ne diye düşüneceksin :D

imza mı gelmiş?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

O değil de ben de şunu merak ediyorum bu konudan farklı olarak. 

Adam trafik kazası geçiriyor, hasta oluyor ve bir rahatsızlıktan ötürü hiç bilmediği (?) dili konuşmaya başlıyor.  Bu durum ile ilgili "daha önce dili duymuş, konuşmamış öğrenememiş ama beyin şimdi ihtiyaç duyduğundan bu şekilde konuşuyor" gibi şeyler söyleniyor.  

Duyduğumuz, gördüğümüz her şeyi öğreniyoruz tabiri caizse şu beyin bedava diyen adam gibi atıyoruz hafızaya, sonra beyin ne Zaman ihtiyaç duyarsa.. Asıl mesele bilgiyi çağırmakta, o ihtiyaç anında odaklanmakta galiba. Uykusuzluktan ölüyorum, anlatamamış da olabilirim kafa gidik şu an. 

Umarım okuyan olursa 1-2 kelime birşeyler anlar  

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

geçen sene ya da daha öncesin deselerdi inanmazdım. ama 2016 yılında olmaz dediğim neredeyse her şey oldu.

o yüzden bu sene yapılsa kesin olur derdim :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Köpek deneyleri ölümle sonuclanmamis miydi??

Yani bilim insanları tüm denemeleri yapmış mi??

Garip geliyor. En çokta o rus' un ne düşündüğünü merak ediyorum. Ben böyle bişeye girecek olsam daha öncesinde mutlak suretle deliririm...

Ve bana korkutucu geliyor... Nedense böyle biseylerde iyi bir sonuç-gelecek hayal edemiyorum... 

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

+ Şimdi biz çoğunlukla inanan insanlarız(din anlamında) Asıl soruyu soruyorum. Ruh nerde ruh. Kalpte mi beden de mi yoksa beyinde mi :) 

- Ateist olmaya gerek yok. Bence beyinde. Çünkü düşünce orada :)

+ Şimdi benim kafayı sağlam bir bedene nakil ettiklerinde ben ben mi olacağım yoksa ben o mu? :)

(Yukarıdaki yazdıklarım bu konuyu okuduktan sonra kendimle konuşma günlüğümden parçalar) :D

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

daha beyin deki damar tıkanıklığından beyin sapı ölümüne seyirci kalıp izlerlerken  kafa nakli yoğum bakımdan çıkmaz o adamlar  

onekine?
Toplam Hit: 8820 Toplam Mesaj: 81
kafa nakli