folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Fransa Daki Terör Saldırıları

Fransa Daki Terör Saldırıları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ratbat
    Ratbat's avatar
    Erkek

Artık ortadoğuda istediği ülkeye girmesi hak olur. 

Edit: Ölenlerede üzüldüm, masum insanlar.  

Üzülmedim diyenlerde bir vicdan yapsınlar belki eve gelmesini bekleyen bebesi var! ölenler isteyerek fransız olmadı, isteyerek orada doğmadılar.

Devletlerin yaptığı o.çocukluğunu böyle masumlar çekiyor. Bütün devletlerin a.koyayım ben.

Ratbat tarafından 14/Kas/15 12:02 tarihinde düzenlenmiştir

Kurallar satranç tahtasındaki kadar kesin olmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Fransa askeri bakımdan son 13 senedir aşırı ilerlemeler yaptı fakat bu işleri gizli saklı yaptı. ABD ve İngiltere Rusyaya diş geçiremiyor yeni müttefiklere ihtiyaçları var; bu müttefik muhtemelen Fransa olacak, libyada da aktif olarak hareket etmişlerdi. Masumlara üzüldüm, öte yandan Fransa yıllardır PKK, DHKPC ve MLKP ye destek vermektedir sadece finansal boyutta da değil, kürtçenin bir dil haline getirilme çalışmaları direk Fransada yürütülmektedir, yine kültürel çalışmalar fransa desteği ile 30 yıldır sürdürülmektedir. Türk solunun perişan edilmesi, etnik ırkçı ermeni ve kürtlerin eline düşürülmesinde fransa büyük pay sahibidir. Kısacası: yansın köpekler su veren itfaiyenin hortumunu zikiyim...

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Etme bulma dunyasi falan degil boyle ulkelerde bomba patlatmak kolay degil patliyorsa bu isin altinda cok buyuk bir cikar soz konusudur. Bunlari egiten besleyen zaten bu ulkeler ne hadlerine ki bomba patlatsinlar. ISID ile mucadele ayagi adina Turkiyeyi one surup kara operasyonlari biz sizi havadan destekleriz yuruyun oglum gibi gelismeler ardinda suriyeye girilir ortalik biraz karistirilir Turkiyenin 3-5 yerinde bomba patlatilir. Suriyenin yarisi esada  bir bolumu Kurtlere bir bolumude Rusya kontrolu altinda birakilir. Boylece gelecekteki yuce israil devleti kontrolundeki kurt devleti kurma hayalleri tamamlanmis olur. 

Adamlar bosuna fransanin 11 eylulu demiyor bas bas haberlerde.

Bunlar benim sahsi goruslerim.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Belki de benim silahım dönüp dolaşıp senin eline gelmiştir. Şaka bi yana bunlara yani terör saldırısını düzenleyenlere silah veren de babam değildi yine bunlardır yani çok üzülmüyorum. Siz gidip milletin iş içlerin karışıp onlarca insanın ölmesine sebep olurken sorun yok da aynı olaylar sizin götünüzde patlayınca mı sorun var? Az bile olmuş bence, Suriye'yi, bizim memleketi hatta tüm kaynaklar bakımından zengin bölgeleri karıştıranlar zaten bu artıklar, hiç üzülmüyorum. Darısı ABD başına diyoruz. PYD'ye silah veren de zaten babamdı, umarım o silahlar bi tarafınızda patlar.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

O değilde dış basında bunlar hep müslümanlar yüzünden oluyor vs diyorlarmış. Yani anlayacağınız bu iş de bizim başımıza kaldı hocalar. Millet müslümanlar hep böyle öldürüyor vs yazıyor. Takip eden varsa dış basını söylesin. Al bu bile bizim başımıza kadı mk

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Suriyeye girm planlari...

Cigu bigule :(
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Müslümanları Avrupa'dan atsınlar, sınırlarını da güvenli bir şekilde ayırıp mutlu mesut yaşasınlar. Ortadoğu da emperyalist hamlelerinden Dr vazgeçsinler. Yazık amk masum insanlar ölüyor. Müslümanların durum ortada zaten adamlara silah verince kafa alıyorlar silahsız olanlarda kızına baldızına atlıyor amk, her yerde sorunlar. 

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek
    kazasker1 bunu yazdı

Demek ki neymiş? Terörün yanı yönü olmazmış.

Sen destekle Türkiyedeki terör unsurlarını, silah ver pazar yarat, benim ülkemin insanı askeri kan akıtsın, ondan sonra yan gel yat.

Yok öyle..

Zerre üzülmedim...

Masum insanlar ölmüşmüş. S.kmişim masumunu. Benim ülkemde ölenler masum değil mi?

Olayi iyi analiz et.. ulkemizdeki masumlar ölüyor kimin sesi cikiyor? Biz burda teroru savunmuyoruz diger ulkelerin turklere uyguladigi politikalardan bahsediyoruz. Hergun sehit veriyorsun hergun terorle ugrasiyorsun hangi devlet arayip taziyedr bulundu? Dunya bu kadar ayaklandi mi? Kimsenin sikinde degil. Tum medya kanallari yandaşı düşmani hepsi fransa haberi veriyor. Amk bizim derdimiz bitmis gibi. Hayat durdu turkiyede fransayi dusunuyoruz cokta sikimdeydi..

Türkün türkten baska dostu yoktur. Avrupada bikac sene yasa çalış oralarda cok iyi anlarsin. Irķçılığın tillahi var fransada..

Ratbat, isteyerek fransiz olmadilar ama turk dusmani olarak yetistiriliyorlar. Zekiyiz kulturumuz var demokrasimiz var diye kendinileri dunyaya ornek gosteriyorlar. Nerede kaldi turklere karsi kulturun demokrasi anlayisin?

ZaZu tarafından 14/Kas/15 14:23 tarihinde düzenlenmiştir

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    ZaZu bunu yazdı
    kazasker1 bunu yazdı

Sen destekle Türkiyedeki terör unsurlarını, silah ver pazar yarat, benim ülkemin insanı askeri kan akıtsın, ondan sonra yan gel yat.

Yok öyle..

Zerre üzülmedim...

Masum insanlar ölmüşmüş. S.kmişim masumunu. Benim ülkemde ölenler masum değil mi?

Olayi iyi analiz et.. ulkemizdeki masumlar ölüyor kimin sesi cikiyor? Biz burda teroru savunmuyoruz diger ulkelerin turklere uyguladigi politikalardan bahsediyoruz. Hergun sehit veriyorsun hergun terorle ugrasiyorsun hangi devlet arayip taziyedr bulundu? Dunya bu kadar ayaklandi mi? Kimsenin sikinde degil. Tum medya kanallari yandaşı düşmani hepsi fransa haberi veriyor. Amk bizim derdimiz bitmis gibi. Hayat durdu turkiyede fransayi dusunuyoruz cokta sikimdeydi..

Türkün türkten baska dostu yoktur. Avrupada bikac sene yasa çalış oralarda cok iyi anlarsin. Irķçılığın tillahi var fransada..

Ratbat, isteyerek fransiz olmadilar ama turk dusmani olarak yetistiriliyorlar. Zekiyiz kulturumuz var demokrasimiz var diye kendinileri dunyaya ornek gosteriyorlar. Nerede kaldi turklere karsi kulturun demokrasi anlayisin?

Ee şimdi ne olacak?

Avrupa 4 koldan pkk/ypg zart zurt örgütüne işidi bitirmesi için silah yardımında bulunacak..

Sonrası ne olacak, pkk o silahlarla türk askeri ile çatışacak.

Senaryoları harika, bize izlemek düşer. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek
    ZaZu bunu yazdı
    kazasker1 bunu yazdı

Yok öyle..

Zerre üzülmedim...

Yani?.. Ayni seyleri yazmisiz farkli kelimelerle.

H̶u̶z̶u̶r̶ Para islamda. Paradan 1 sıfır daha attım. Dolar artık 35 değil, 3,5 lira desin, bu halkın %60'ı bayram etmezse ben de sokaklarda ben eşeğim diye bağırarak koşturucam.
Toplam Hit: 8913 Toplam Mesaj: 75
fıransa terör terörist konser ölü