folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Fransa Daki Terör SaldırılarıFransa Daki Terör Saldırıları

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  u235
  u235's avatar
  Kayıt Tarihi: 31/Mart/2008
  Erkek
  Absolut bunu yazdı

  Etme bulma dunyasi falan degil boyle ulkelerde bomba patlatmak kolay degil patliyorsa bu isin altinda cok buyuk bir cikar soz konusudur. Bunlari egiten besleyen zaten bu ulkeler ne hadlerine ki bomba patlatsinlar. ISID ile mucadele ayagi adina Turkiyeyi one surup kara operasyonlari biz sizi havadan destekleriz yuruyun oglum gibi gelismeler ardinda suriyeye girilir ortalik biraz karistirilir Turkiyenin 3-5 yerinde bomba patlatilir. Suriyenin yarisi esada  bir bolumu Kurtlere bir bolumude Rusya kontrolu altinda birakilir. Boylece gelecekteki yuce israil devleti kontrolundeki kurt devleti kurma hayalleri tamamlanmis olur. 

  Adamlar bosuna fransanin 11 eylulu demiyor bas bas haberlerde.

  Bunlar benim sahsi goruslerim.

  Bence kürtler,ÖSO ve Esat olarak ayrılır topraklar.Rusyaya bişey bırakmazlar.Yada rusya yine zikerek kendisi alır.

  Rusyanın ben olayını anlamadım.Adamlar zaten açık ara farkla dünyanın en büyük ülkesi ama hala toprak ele geçiriyorlar amk.2 sene önce Kırımı aldılar sonra Kaliningrad var Rusyadan ayrı başka biryerde ama Rus toprağı.

  Abazya için gürcistana dalanda ruslardı.Şimdide suriyede adamlar.Şuan amerika ve avrupanın dünyada istediği gibi fink atamasının tek sebebi rusya zaten.


  Türkiyede anamuhalefetin muhalefet etme görevi ve sorumluluğu vardır. İktidarın memlekete ve halka verdiği zararların ikinci sorumlusu direkt olarak muhalefettir. Ülkeye yapılan vatana ihanet suçuna sessiz kalmak ya da etkisiz muhalefet yapmak ise muhalefeti vatan haini konumuna düşürür.
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  EscDewil
  EscDewil's avatar
  Kayıt Tarihi: 08/Temmuz/2008
  Erkek
  ZaZu bunu yazdı

  masum insanlara yazık diyeceğim ama diyesim gelmiyor. Fransızların yüzde 80 i şuana kadar gördüğüm en büyük türk düşmanı. Bunların; oyunları, pkk yı desteklemesi yüzünden biz hergün terör saldırılarılarıyla korkularıyla yaşıyoruz. Kaç sivil öldü Türkiye'de son 5-6 ayda? Askerlerimiz? Kimsenin sesi çıkmıyor amk. Şimdi noldu bütün dünya ayaklandı. Zerre üzülmedim. 

   

 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  unbalanced
  unbalanced's avatar
  Kayıt Tarihi: 14/Haziran/2006
  Erkek

  Benim anladığım kadarıyla şöyle bir bakış açısı var; her müslüman terörist değil ama her terörist müslümandır.  

  Fransız insanı türk düşmanı değil de genel olarak müslüman düşmanı.. Bu yüzden müslümanlara karşı baya önyargılılar çünkü toplumda çok müslüman var ve "bu müslümanlar" baya kötü işler yapıyor. Adamlar kendilerine göre haklı.. Bugün ülkemizde bir sürü insan suriyelilerden nefret ediyor, hor görüyor küçük görüyor v.s. Sen kalmışsın farklı bir dine sahipsin ve adamların ülkesine girip onlarla aynı haklara sahip oluyorsun.. 

  Teröre destek veren fransız insanı değil, devletidir. Bu ayrımı iyi yapmak lazım. Bizim hükümetimiz de bazen bazı gruplara destek veriyor, aşikar bu.. Bunu kalkıp da tüm halka yıkmak ne kadar mantıklı? Her ne olursa olsun sivillerin ölmesi hoş karşılanmamalı.. Karşı ülke senin sivillerini öldürüyorsa ve sen de aynı şekilde karşılık veriyorsan ne farkın var?

  Bu olayların faturası yine yurtdışında yaşayanlara kesilecek, şartları daha da ağırlaştırıyorlar (haklı olarak), ayrıca bu olaylar, onlara saldırı hakkı veriyor. Adamlar güvenliklerini tehdit ettiği gerekçesiyle, o ülkelere daha rahat girip çıkabilecek.. Abd nin 11 eylülde yaptığı gibi.. 

  Bir arkadaş avrupalılar bizi 100 yıl önce paylaşmaya çalışıyordu v.s. diyor ama aynı şey almanya için de geçerliydi, daha önce bunlar birbirleriyle yıllar süren savaşlar içindeydi. Yani olayın avrupai yönü yok bana göre, çıkarın neyse onu yaparsın. Çıkarın varsa dindaşın düşman, farklı dindeki adamın dost oluverir.. 

  Rusya'nın müdahil olması bana göre bu sıcak denizlere açılma mevzusu ile ilgili olabilir. Suriye'de bir yer kapabilirlerse onlar için avantaj olur konum açısından. Ayrıca amerika'nın varlığını gösterdiği yerde rusya'da olmak istiyor. Sonuçta o da bir küresel devlet ve daha aktif rol oynamak istiyor. 

   


  Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda. Tek Cözüm; Zafer Partisi!
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  NewwarrioR
  NewwarrioR's avatar
  Kayıt Tarihi: 11/Ekim/2015
  Erkek

  Memleketimde olan terör olaylarına o kadar çok üzülüyorumki buna üzülmeye fırsat bulamam.

 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Claw
  Claw's avatar
  Kayıt Tarihi: 30/Temmuz/2015
  Erkek

  Ülkemiz yine olayalara "Fransız" kaldı arkadaş.


  Real Eyes Realize Real Lies
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  2021 Talihlisi
  samaccc
  samaccc's avatar
  Kayıt Tarihi: 02/Ekim/2007
  Erkek

  adam akıllı hiç görüntü bulamadım bikaç tane göreüntü dışında yok gibi bişey. 


  Minimalist Değilim Tembelim
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Ziraatci
  Ziraatci's avatar
  Kayıt Tarihi: 03/Haziran/2011
  Erkek

  korku ile yönetim buna denir.


  Tengri Türkü korusun
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  ottomanmurat
  ottomanmurat's avatar
  Kayıt Tarihi: 20/Ağustos/2005
  Erkek

  Yazilanların hiç birini okumadım ama dünya yalakalıga yasa başladı gavurun canı kiymetli suriye de dünyada milyonlarca insan ölünce ülkemiz dahil kılı kıpırdamayanlar yalakalıga şaşkalcılıga başladı.


  Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Bilirkişi
  mkyb
  mkyb's avatar
  Kayıt Tarihi: 27/Mayıs/2011
  Erkek

  Beyler Fransa acil bi şekilde işid'i meclise almalı onlarla ilgili yasalar hazırlamalı fransadaki işidlilere bedava elektrik ve su vermeli onların doĞudaki faaliyetlerine göz yummalıdır .


  Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  karabuyucu
  karabuyucu's avatar
  Kayıt Tarihi: 10/Mayıs/2012
  Erkek
  mkyb bunu yazdı

  Beyler Fransa acil bi şekilde işid'i meclise almalı onlarla ilgili yasalar hazırlamalı fransadaki işidlilere bedava elektrik ve su vermeli onların doĞudaki faaliyetlerine göz yummalıdır .

  Demokrasi önemli tabi


  Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
Toplam Hit: 7515 Toplam Mesaj: 75
fıransa terör terörist konser ölü