G2 Den Sonra Hangi Telefona Geçmeliyim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

çok sık telefon değiştiren birisi değilim g2 den memnunum ikinci kez ekran kırıldı

fiyatı makul olmalı tavsiye edilenlerin de ikinci eline bakarım zaten telefona yüksek fiyatlar verilmesine karşıyım (evlenirken en pahalı aldığım beyaz eşyam buzdolabıydı 1900 lira ile siemens lowfrost du telefona iki bin lira vermek hayat felsefeme ters)

boyutu g2 kadar olsa yeter büyük tel sevmiyorum

kapağı çıkan hafıza kartı takılsa daha iyi olur

şarj konusundada bir tık iyi olsun

tavsiyelerinizi bekliyorum

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Piyasada pili çıkan sıfır telefon bulmak artık çok zor. Bi LG üretiyor pili çıkan telefon.

Dediklerine G4 uyuyor bi. Ancak onunda şarjı pek parlak değil.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

sanırım g2 nin ekranı kırık devam edecez gibi

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Dokunmatik çalışıyor, ekrana bir zararı yoksa aynen devam et hocam. G2'nin 1 yıl daha rahat gideri var.

Zaten ekrandaki kırığın görüntüsü başta rahatsız edecek ama zamanla alışıyorsun ve iplemiyorsun.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

aynen kırık ve çalışıyor hocam

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheLaz
    TheLaz's avatar
    Erkek

şarj sıkıntını lenovo vibe p1 5000 mah bataryası ile fazlasıyla karşılar. Çok da kral telefon.

Bakın benim parolam sevgidir. Ama ben şiddeti de yerine göre enstrüman olarak kullanırım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

LG G4C mi öyle bir modelini kullanıyorum. Şu an için benim tüm ihtiyaçlarımı fazlasıyla görüyor. Ama 1.300 TL civarında bir ödeme yapabileceksen önerim Samsung A3 2016 serisi. Mümkünse 32 GB ve üzerine yönel. Taş gibi makina. Kısa süre kullanmış olmama rahmen hayran kaldım makinaya. Senin benim gibi telefona çok para vermiyeyim ama işimi de görsün mottosundaysan ihtiyaçlarını fazla fazla A3 görür. 

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Rabinski bunu yazdı

LG G4C mi öyle bir modelini kullanıyorum. Şu an için benim tüm ihtiyaçlarımı fazlasıyla görüyor. Ama 1.300 TL civarında bir ödeme yapabileceksen önerim Samsung A3 2016 serisi. Mümkünse 32 GB ve üzerine yönel. Taş gibi makina. Kısa süre kullanmış olmama rahmen hayran kaldım makinaya. Senin benim gibi telefona çok para vermiyeyim ama işimi de görsün mottosundaysan ihtiyaçlarını fazla fazla A3 görür. 

G4C, normal G4'ün light modeli gibi bir şey hocam. 8 GB hafızası var. 2 tane uygulama kur zırt hafıza dolu der. Nasıl kullanıyorsun helal olsun.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

hafıza kartı bari takılsın a5 şarj konusunda nasıl hocam

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

hafıza kartı bari takılsın a5 şarj konusunda nasıl hocam

G2'yi sanırım 16 GB kullandın hafıza konusunda sıkıntı yaşadın. Emin ol telefonun kendi hafızası, hafıza kartından daha hızlı. Uygulamalar daha hızlı açılıyor.

32 GB model işini görür hafıza kartı o kadar önemli değil. Zaten tonla Bulut servisi var foto ve videoları senkronize yaparsın.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

evet 16gb ama hafızada yaşadığım sıkıntı format atarken fotoları al sonra geri at birde bu işi çok yavaş yapıyordu

Toplam Hit: 4450 Toplam Mesaj: 52
g2 yeni telefon tavsiye