folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gelişmek Amaçlı Gidebileceğim Spor Dalları?

Gelişmek Amaçlı Gidebileceğim Spor Dalları?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek
    badminton :| hem bu alanda ülkede gelişir sayende  :|

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanpir
    yanpir's avatar
    Erkek
    tenis oyna hatunda war hiç olmazsa =)

imza yok parmak bassam :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezoo
    sezoo's avatar
    Erkek
    Biraz pahalıya patlar ama tüpsüz dalış ve zıpkınla ugraşabilirsin. :D

Dövme Yapılır Mekan ANTALYA-ALANYA
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

Şimdi bilgi veren ve yardımcı olan tüm hocalara tşk...Ben zaten yüzmeyi biliyorum kendimce öğrenmek istediğim atlayışlar ve Bazı yüzüş teknikleriydi :) Onuda kendim yaparım artık..Futbol,tenis vs gibi sporları zaten yapıyorum + Kulupte lisasnlı oynuyorum....Tenisi her hafta yapıyoruz neredeyse...Aklımda dövüş sanatları kaldı Şimdi linkteki

http://www.youtube.com/watch?v=6eMP1KpQJws 

dakika:1.23 teki adamalrın yaptığı gibi havada sıçrama tekme vs gibi şeyleri öğrenmek istiyorum Bu sporun adı nedir artı Bana kaça patlar?

++++

birde muay thai sporunu sordum onuda övüyorlar bununda aylık bana 60 tl masrafı var bu sporada kafam yattı yaza kadar hiç yoktan bir kaç hareket öğrenirim...

Ama ilk istediğim verdiğim linkteki adamların yaptığı spor dalının ne olduğu ve Öğrenebilirsem ve Maliyeti uygunsa ona gitmeyi isterim...

Yardımlarınız için tşk....

Not:Link  inna-dejavu şarkısının linkidir yanlış anlaşılmasın(Tahrik edici gösteriler vardır affediniz :)

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek

-----------------------------

MMA malesef istanbulda 2 yerde var biri Erenköyde saatleri uymuyor:S Öbürüde İtüde oda çok uzakta...Başka yerde bilen varsa özelden ulaşsın 

Birde Maltepe'de var

Bazı İnsanLar AnıLarıyLa AnıLıR Bazı İnsanLar AnaLarıyLa...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek
    Dayanabilirsen kick box yap bende senelerdir yapıyorum ama hiç kaçırmadan haftanın 6 günü çalışacaksın 1 sene boyunca kendini parçalayacaksın resmen mükkemmel sonuçlar elde edersin.

Avukat/Hukukçu
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek
    Mrb. Arklar bnde bu konu araciligyla soruyum simdi ben 181 boyunda 73 kiloyum malum ögrenclkten 3 ayda 8 kilo aldim vucudum dolgun we fit gorunuyor ama karin bolgem inanlmaz yaglaniyor bu kiloyu awantaja cewireblcgm önerlrnzi beklyrm
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    yanpir bunu yazdı:
    tenis oyna hatunda war hiç olmazsa =)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

MMA 4efer

http://www.youtube.com/watch?v=JXKu_m9BOeI&feature=related

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek
    enes bunu yazdı:

Şimdi bilgi veren ve yardımcı olan tüm hocalara tşk...Ben zaten yüzmeyi biliyorum kendimce öğrenmek istediğim atlayışlar ve Bazı yüzüş teknikleriydi :) Onuda kendim yaparım artık..Futbol,tenis vs gibi sporları zaten yapıyorum + Kulupte lisasnlı oynuyorum....Tenisi her hafta yapıyoruz neredeyse...Aklımda dövüş sanatları kaldı Şimdi linkteki

http://www.youtube.com/watch?v=6eMP1KpQJws 

dakika:1.23 teki adamalrın yaptığı gibi havada sıçrama tekme vs gibi şeyleri öğrenmek istiyorum Bu sporun adı nedir artı Bana kaça patlar?

++++

birde muay thai sporunu sordum onuda övüyorlar bununda aylık bana 60 tl masrafı var bu sporada kafam yattı yaza kadar hiç yoktan bir kaç hareket öğrenirim...

Ama ilk istediğim verdiğim linkteki adamların yaptığı spor dalının ne olduğu ve Öğrenebilirsem ve Maliyeti uygunsa ona gitmeyi isterim...

Yardımlarınız için tşk....

Not:Link  inna-dejavu şarkısının linkidir yanlış anlaşılmasın(Tahrik edici gösteriler vardır affediniz :)

videodaki capoeira bende aradım istanbulda beşiktaşda olduğu için vazgeçtim ama.

muay thaiye gidebilirsin onunda beşiktaşta bi klübü vardı.

karate yapabilirsin

wing chun yapabilirsin

MMA yapma bildiğin dangoz sporu, böyle bişey yapmak istiyosan Jiu Jitsu yap

edit : bide kendo var onunda adam gibi kursu varmı bilmiyorum ama, bulursam kesin kendoya gidicem

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
Toplam Hit: 4099 Toplam Mesaj: 31