General Mobile One Geliyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı

mustafa, shift delete incelemesinde bi wifi sorunundan bahsediyorlar, yani aynı uygulamayı aynı ağdan daha yavas indiriyomus galiba var mı öyle bişe?

Evet cihazda anlık wifi kesilmeleri var. Ayrıca ısınma sorunuda var. General Mobile bu sorunlar Google'a bildirildi, Google güncelleme çıkaracak diyor.

Ayrıca Youtube uygulamasında 501 gibi abuk bir hata çıkartıyor ve uygulamayı açmayabiliyor bazen.

Çift sim kart yok fakat ileride çift simli model çıkacak.

mkyb tarafından 21/May/15 00:11 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    RotKerim bunu yazdı

mustafa, shift delete incelemesinde bi wifi sorunundan bahsediyorlar, yani aynı uygulamayı aynı ağdan daha yavas indiriyomus galiba var mı öyle bişe?

Evet cihazda anlık wifi kesilmeleri var. Ayrıca ısınma sorunuda var. General Mobile bu sorunlar Google'a bildirildi, Google güncelleme çıkaracak diyor.

Ayrıca Youtube uygulamasında 501 gibi abuk bir hata çıkartıyor ve uygulamayı açmayabiliyor bazen.

sıkıntı cıkaracak şekilde mi bu wifi sorunu sinirlendirip duvara vurdurur mu yani

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yok. Anlık olarak birden aklına eserse wifi ikonu kaybolup geri geliyor 1-2 saniyede. Fakat dosya indiriyorsan hata verebilir.

Edit : Bilmiyorum belki modem ile uyumsuzluk vardır. Alttaki arkadaş sorun yok demiş.

mkyb tarafından 21/May/15 00:23 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    RotKerim bunu yazdı

sıkıntı cıkaracak şekilde mi bu wifi sorunu sinirlendirip duvara vurdurur mu yani

Hem işyerinde hemde evde Wifi kullanıyorum şu anlık bir sorun görmedim veya sorun anlık oldu ben farketmedim

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sasalil
    sasalil's avatar
    Erkek

gmd1 de wifiden anlık kopmalar yaşamaya başladım. internetle ilgili bi problem yok dediler. bikaç güne format atıcam telefona. burda görünce yazayım dedim. varmı acaba bu sorunu yaşayan son zamanlarda.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu arada sessiz bir yerde dikkat edince telefon fotoğraf çektikten sonra kameradan tık diye merceğin geri gitme sesi geliyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Isınma sorununu çözdüm. İşlemcinin 4 çekirdeğide sürekli 800 mhz ile çalışıyor telefon boştayken bile buda ısınma sorunu yapıyor. Yazılımsal bir olay sanırım. Zira kapatıp açınca normale dönüyor değerler.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

Galiba güncelleme geldi müzik iş yerinde müzik dinlerken tel kapandı bi baktım toplar dönüyor dedim ne oluyor yazılım uygulanıyor filan dedi dedim tel format mı attı.  Sonra açıldı veri kaybı filan yok sanırım güncellendi henüz gözle görülür birşey görmedim

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    oliWeR bunu yazdı

Galiba güncelleme geldi müzik iş yerinde müzik dinlerken tel kapandı bi baktım toplar dönüyor dedim ne oluyor yazılım uygulanıyor filan dedi dedim tel format mı attı.  Sonra açıldı veri kaybı filan yok sanırım güncellendi henüz gözle görülür birşey görmedim

Android çökmüştür hocam.

Güncelleme olunca Google Play'den uygulama günceller gibi kendisi direk güncelliyorlar. Geçen geldi bi tane güncelleme. Video izlerken olan hataları vs düzelttik yazmışlar.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rocketadam
    rocketadam's avatar
    Erkek

Çift dokununca ekran açılıyor mu

Bir milletin zenginliği hisse senetleri değil, hissi senetleridir.
Toplam Hit: 9707 Toplam Mesaj: 94