folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Gizemli Bir Şekilde Ortadan Kaybolan Mürit

Gizemli Bir Şekilde Ortadan Kaybolan Mürit

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shuqufe
    Shuqufe's avatar
    Erkek
    xxjokerxx bunu yazdı

%99,99 multi

+1

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    balik_ bunu yazdı

Birileri demiş balik_ öldü. Söyleyin onlara efsane geri döndü :) 

nerdeydin kral, multi mi takılıyorsun? Özledik efsane konularını :D

Bir kayboldun her hafta kayıp balık konusu açıldı.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hellaven
    Hellaven's avatar
    Erkek
    balik_ bunu yazdı

Birileri demiş balik_ öldü. Söyleyin onlara efsane geri döndü :) 

Sırf bunu yazmak için mi ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek

Arkadaşlar herkese saygı ve sevgiyle sonsuz teşekkür ederim. Bu kadar zaman geçmesine rağmen beni unutmamanız arayıp sormanız gerçekten benim için çok değerli birşey. Ne diyeceğimi bilemiyorum ama şöyle söyleyim, vefanın bu kadarını da beklemiyordum açıkçası. Abi siz nasıl bir adamsınız. Rüyada mıyım neyim bilmiyorum:) 

İyi de neden ben? niye bu kadar önemsediniz söyler misiniz :) ne bileyim aradan 7 yıl geçmiş arkadaş. Bi şekil oldum şimdi :) 

Her neyse sizi çok seviyorum arkadaşlar iyi ki varsınız. Uzun zamandır iş yoğunluğu ve eğitim hayatı gibi  nedenlerden dolayı foruma takılmıyordum. Bundan sonra beraberiz inşallah. Ara sıra eskisi gibi paylaşım yaparım. Çılgın projeler baya birikti :))) 

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

aslında böyle eski müritleri bulup , come to tahribat hastag ı yapmak lazım : )

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maldonado
    Maldonado's avatar
    Erkek

Öncelikle hoşgeldin hocam. Bahsi geçen olayın sonu ne oldu anlatır mısın? 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    balik_ bunu yazdı

Arkadaşlar herkese saygı ve sevgiyle sonsuz teşekkür ederim. Bu kadar zaman geçmesine rağmen beni unutmamanız arayıp sormanız gerçekten benim için çok değerli birşey. Ne diyeceğimi bilemiyorum ama şöyle söyleyim, vefanın bu kadarını da beklemiyordum açıkçası. Abi siz nasıl bir adamsınız. Rüyada mıyım neyim bilmiyorum:) 

İyi de neden ben? niye bu kadar önemsediniz söyler misiniz :) ne bileyim aradan 7 yıl geçmiş arkadaş. Bi şekil oldum şimdi :) 

Her neyse sizi çok seviyorum arkadaşlar iyi ki varsınız. Uzun zamandır iş yoğunluğu ve eğitim hayatı gibi  nedenlerden dolayı foruma takılmıyordum. Bundan sonra beraberiz inşallah. Ara sıra eskisi gibi paylaşım yaparım. Çılgın projeler baya birikti :))) 

Sen o konuyu açıklar mısın? Çocuk ne oldu? 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek

Olay neydi ben tam hatırlamıyorum arkadaşlar. Sanırım o zamanlar bir sorun vardı. Sorun uygun şekilde çözüldü, sonra tatlıya bağlandı.

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    balik_ bunu yazdı

Olay neydi ben tam hatırlamıyorum arkadaşlar. Sanırım o zamanlar bir sorun vardı. Sorun uygun şekilde çözüldü, sonra tatlıya bağlandı.

Hahahaha nihayet mutlu son.. Bulduk müridimizi.. :)))

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    balik_ bunu yazdı

Konuyu oku hatırla detay ver hocam 7 yıldır bekliyoruz yok öyle hatırlamıyorum falan :D

...said addicted.
Toplam Hit: 11946 Toplam Mesaj: 68
balik_