folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Gizemli Bir Şekilde Ortadan Kaybolan Mürit

Gizemli Bir Şekilde Ortadan Kaybolan Mürit

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

O nasıl bir eğitim ve iş hayatı ki 7 senedir uğramıyorsun? Bir detaylıca anlat hocam hele. Senelerdir konun açılıyor. Neler yaşadın ne oldu ne bitti?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı

@futurist abla da aniden yok oldu :S

Umarım iyidir, hakikaten de pek uzun bir zamandır aktif değil, oysa aktif bir mürit idi.. 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı

Aynen o kızda kayıp oldu gitti,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı
    end bunu yazdı

Aynen o kızda kayıp oldu gitti,

Evlenmiştir :)

-
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

bi de mustafa adinda konyali bi murid vardi, bi kasayi acacakti falan. 

acabildi mi ne cikti yazmamisti :D hazir muge anli konuya el atmisken onu da bulabilir miyiz

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek

Mevzuyu anlatıyorum toplanın beyler.

Bahsi geçen çocuk o konudan sonra yine rahat durmadı. Sınavlarda sorun çıkarıyordu, dersin hocası sınav salonuna gelince tutanak tutmamı istedi ve öğrenciyi sınav salonundan çıkardı. Ben de usulüne uygun olarak öğrencinin sınav kurallarına uymadığı konusunda tutanak tuttum, işleme konulmak üzere dersin hocasına verdim. Bu çocuğun sınav sonucu açıklanınca dersten kaldığını öğrenmiş. Önce dersin hocasının odasını basıp tehdit etmiş. Nasıl olduysa hoca bir şekilde çocuğu savuşturmuş veya polisi arayacam gibi bir şey söyleyerek kovmuş. Bu kısmı tam bilmiyorum. 

Sanırım hocasının odasını bastıktan sonra aynı gün içinde çocuk benim de odama gelip beni tehdit etti. Şahsıma karşı diye tehdit içerikli konuştu. Seni dışarıda yakalayacağım, ben sana yapacağımı biliyorum diye tehdit etti. Bu esnada bu çocuğun sorunlu birisi olduğunu ve yakın zamanlarda arkadaşları ile kanlı bıçaklı kavga ettiklerini bildiğim için kendimi ağır tehdit altında hissettim. Bu stres ve tehdit aldatında o beni kıstırmadan ben onu kıstırayım diye düşündüm. Normalde polisi aramam gerekirdi ama dediğim gibi ağır tehdit altında polis aklıma gelmedi.

Çocuk odamdan çıkar çıkmaz birkaç saniye ne yapayım diye düşündüm. Bu esnada aklıma  çocuğu yakalayıp bir yere kıstırmak korkutmak geldi. Hemen arkadasından ismiyle bağırıp bi gelsene konuşalım dedim. Ne var lan diye üzerime gelince bunu yakalayıp tuvalete sokmak istedim. Ama kendisini zapt edemedim. İtiş kakıştan sonra tuvaletin hemen yanındaki odaya kaçtı. Bu oda da benim amirimin odasıydı ve amirim içerideymiş. Benim gözüm karardığı için peşinden bende amirimin odasına girdim. Amirim beni kovdu, çocuk bu esnada odadan çıkmayıp polisi ve tanıdıklarını aramış acil beni kurtarın diye. Çok geçmeden polis geldi, ifademizi aldı. İkimizde de bir yara izi vs olmadığı için, gerçek anlamda bir kavga olmadığı için, çocuğun daha önce vukuatlarının olduğunu polis amiri bildiği için çocuğa biraz kızdılar. Sizin olaydan birşey çıkmaz mahkemeye gidip gelirsiniz sürekli dedi. İkiniz de birbirinizle anlaşırsanız, şikayetinizden karşılıklı vazgeçerseniz tatlıya bağlayalım dediler. Büyüklerin araya girmesi ile olay tatlıya bağlandı. Çocuk mezun olunca ben okulda çay bahçesindeydim. Yanıma geldi tekrar. Hocam sizinle de aramızda bazı şeyler olmuştu helalleşelim dedi. Oturduk çay içtik helalleştik. Böyle kapandı mesele :) Bizde öğrenciler özellikle sınav zamanlarında stres altındayken bazen böyle anormallikler yapabiliyorlar. O nedenle ben de anlayış gösterdim elimden geldiği kadar. 

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Vay be . Çok da önemli değilmiş yani . 7 sene bekledik hayal kırıklığı...

İndia İndia !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bloodmage bunu yazdı

harbiden mk :D bir leşin olması lazımdı en az bu muhabbette :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı
    bloodmage bunu yazdı

Memnun kaygısız hapse düşüyordu, içerideki adamlar kimi bıçakladın diye ısrarla sordular. Memnun kaygısız ben kimseyi bicaklamadim diyince öyleyse biz seni bıçaklarız diye üzerine yurumuslerdi.

Mına kodumun yutubu, bulamadım videoyu. Cuk oturacaktı :)

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zalimcocuq
    Zalimcocuq's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı
    bloodmage bunu yazdı

2 gündür açıklamayı bekliyom sizinle aynı düşüncedeydim ama final hayalkırıklığı :D enazından 1 2 diş kırma mevzusu olsaydı

http://tahribat.com/Forum-Djarum-Geldi-191190/
Toplam Hit: 11842 Toplam Mesaj: 68
balik_