folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Gizemli Bir Şekilde Ortadan Kaybolan Mürit

Gizemli Bir Şekilde Ortadan Kaybolan Mürit

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Konuyu görünce direkt aklıma @Sniperscope adlı mürit geliyor. Cidden yau, niye uzaklaştırdınız bu arkadaşı? kendi mi istedi uzaklaştırılmayı?

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı

aq ben kaybolsam bi kişinin çükünde bile olmaz. boş ve gereksiz bir adamım cunku

Dııt yanlış cevap. Hiç birşey olmasa mutlaka benim aklıma gelirsin. Merak etme sen merak etme sennnn. 😊 :) 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

Konuyu görünce direkt aklıma @Sniperscope adlı mürit geliyor. Cidden yau, niye uzaklaştırdınız bu arkadaşı? kendi mi istedi uzaklaştırılmayı?

İyi adamdı ibrahim abi, japonya dan bol bol paylaşım yapardı. Atatürk düşmanlarına tahammül edemeyip bol bol sövdüğü için banladılar.

Ne Mutlu Türk Doğana..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı
    RotKerim bunu yazdı

aq ben kaybolsam bi kişinin çükünde bile olmaz. boş ve gereksiz bir adamım cunku

Dııt yanlış cevap. Hiç birşey olmasa mutlaka benim aklıma gelirsin. Merak etme sen merak etme sennnn. 😊 :) 

Bak asıl ben kaynolsam ortadan kimse fark etmez çok fazla post atmıyorum çünkü :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı
    do_som bunu yazdı
    bloodmage bunu yazdı

Vay be . Çok da önemli değilmiş yani . 7 sene bekledik hayal kırıklığı...

harbiden mk :D bir leşin olması lazımdı en az bu muhabbette :D

Memnun kaygısız hapse düşüyordu, içerideki adamlar kimi bıçakladın diye ısrarla sordular. Memnun kaygısız ben kimseyi bicaklamadim diyince öyleyse biz seni bıçaklarız diye üzerine yurumuslerdi.

Mına kodumun yutubu, bulamadım videoyu. Cuk oturacaktı :)

Yataktan düştüm amk ben hatırladım :))

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

Çok kral adamdı.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Baturay_Turkmen bunu yazdı

İyi adamdı ibrahim abi, japonya dan bol bol paylaşım yapardı. (1)Atatürk düşmanlarına tahammül edemeyip bol (2)bol sövdüğü için banladılar.

1. ifadede bir sıkıntı yok. 

2. ifade biraz sıkıntılı, ancak ebedi uzaklaştırılmasını gerektirecek bir durum değil bu, bence. 

Özü sözü bir insan olduğu düşüncesindeyim. 

Detaylı sohbet etmişliğimiz yok fakat Bağımsız karakteri dikkatimi çekti. Sitedeki ismini vermeyeceğim başka bir üyeyle karşılaştırdığımda, hobileri, hedefe yönelik hareketleri, collateral damage oranı (yada hasarı) az bir üyeydi, bana kalırsa. 

@dhmm 'in japonya'dan onun hakkında paylaştığı dava konusu olan bir haber, model uçak hobisi, ve dediğin gibi japonya'dan birinci elden haber verişi ilgimi çekmişti. Kısaca, Saygı duyduğum bir insandır kendisi. 

RitmFarbRacourci tarafından 22/Kas/19 23:19 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 11951 Toplam Mesaj: 68
balik_