GTA 5

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Lise çağlarında Call Of Duty oynamıştım. 2'den başladım. En son 4'ü çok sevmiştim. Warcraft oynamıştım (online).  Şu sıralar worlds of tanks , company of heroes ve hearts of iron oynuyorum.

Fakat bu zaman kadar hiçbir oyunun çıkışını 4 gözle beklemedim. Sevmemde oyun oynamayı. Ama bu seferki başka. GTA 5'in haberlerini okudukça heycanlanıyorum.

Normal hayat gibi herşeyi yapabileceksiniz. Dükkan alma, alkol dükkanı soyma. Tekne kullanma, suya dalma (altına) ve normal hayatta yapmak isteyipte yapamadıklarınızıda bu oyunda yapabileceksiniz. Jet kullanma mesela...

Grafikleri sağlam, bir çok yenilik geliyor. Yapay zeka, ayrıntılar, çöller, deniz altı  (dövme vs..). İşte bir kaç görüntü

Mafia 2'yi sevmiştim. Özgürlük veriyordu , ve mantıklı gelmişti. Biraz onu hissettim bu oyunda da;

2 gameplay;

http://www.youtube.com/watch?v=I_AN2FzHowQ

http://www.youtube.com/watch?v=UwKKmOz23JA

---

http://www.youtube.com/watch?v=-dPfkYhaoiQ

http://www.youtube.com/watch?v=eQQxg9jR3Kw

Sabırsızlıkla bekliyoruz bakalım.

http://www.youtube.com/watch?v=NiFyFrAmW1w

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

oyunun ne zaman çıkacağı belli mi hocam?

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palerider
    Palerider's avatar
    Erkek

Gta 4ü oynadığımda eve gelip hemen gta san andreası silmiştim o kadar güzel gelmişti bana. :) Ve san andreas ve gta 4 arasında inanılmaz grafik farkı var 5 te ise bu daha çok artırılmış gibi bu daha iyi duruyor :)

Bunu da uzun süredir takip ediyorum çok iyi olacağını düşünüyorum şahsen on numara oyun olacak bence gta serileri apayrı bir dünya zaten.

Eskisi gibi değildir belki!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    csfrt bunu yazdı

oyunun ne zaman çıkacağı belli mi hocam?

Normalde konsollar için mart-nisan-mayıs deniyordu ama daha çıkmadı. Sonra bilgisayarlara çıkar.

Gecikme var, sene sonu da deniyor. Net bir bilgi yok.

---

Apple'ı bu yüzden seviyorum. Önce ürünü tamamlayalım , sonra duruma bakarız diyor adamlar. Ürün hazır hale ne zaman gelirse, davetiyeleri o zaman basıyorlar. Sunumdan sonra, ürün satışa çıkıyor.

Adamlar betaları yayınlamış (herkese değil) ama ne zaman çıkacak muamma. Yahu bilgi sızdırmayın işte. Ne olacağı belli değil. Nasıl bir saçmalık bu

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Yalnız arkadaşlar size kötü bir haber veeyim, şuan gta5 in pc için planlanmış bir çıkış tarihi yok. Yani pc için hiç çıkmayabilir bile.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palerider
    Palerider's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Yalnız arkadaşlar size kötü bir haber veeyim, şuan gta5 in pc için planlanmış bir çıkış tarihi yok. Yani pc için hiç çıkmayabilir bile.

Bütün oyunları pc den de oynanıyor şuan bu da çıkar birşey olmaz.

Zaten genelde önce hep ps3 de falan çıkıyor oyunlar ondan sonra pc ye geçiyor ve gta nın bütün serileri öyle önce ps ondan sonra pc.

Eskisi gibi değildir belki!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

videolar gerçek gta5 görüntüleri değil. gta5 için sadece trailerlar yayınlandı oyun içi video yok. ayrıca pcye de çıkacak sadece bir önceki oyunlar gibi 7 8 ay sonra.

:|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Bildiğim kadarıyla verdiğin son vidyo sahte. Bi elemanın kendi yaptığı render'dan ibaret bir vidyo. Diğer vidyoları bilmiyorum.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sonunda xbox bi ise yaricak bekliyoruz heyecanla

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    SharpShooter bunu yazdı

RGH yaptırırsam benimde işime yarayacak. Amkdumunun sürücüsü traktör gibi ses çıkarıyor dvd okurken.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DrKill bunu yazdı
    SharpShooter bunu yazdı

RGH yaptırırsam benimde işime yarayacak. Amkdumunun sürücüsü traktör gibi ses çıkarıyor dvd okurken.

hacı çok bok o sistem.. games on demand da yer almadığından dolayı call of duty 2 yi kutulu aldım. resmen eziyet cd olayı..

tüm oyunlar dijital ortamdan indirilmeli. eğer yeni nesil konsollarda yine cd kısıtı olursa kesinlikle almam. paramızla rezil oluyoruz

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
Toplam Hit: 5304 Toplam Mesaj: 55