GTA 5

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkparadise
    Darkparadise's avatar
    Dişi

bitirilecek oyun arıyordum ben de, çıksa da oynasak bir an önce. videolar da bi harika duruyor :)

Dışarıda Issızlık Bensiz, Bendeyse Yalnızlık Issız...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

vidyolar gta 5  ait değildir. Birçoğu ultra modlu gta 4 tür .  gta 5 ait zaten pek görüntü yok olanların hepside rockstarın sitesinde war. FAKE  bunlar

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

hey gidi günler hey. hiç sıkılmadan oynadığım belki de bi kaç oyundan birisi.

sene sonuna çıksın iyidir daha 4ü bitiremedim :P

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    VEXTA bunu yazdı

vidyolar gta 5  ait değildir. Birçoğu ultra modlu gta 4 tür .  gta 5 ait zaten pek görüntü yok olanların hepside rockstarın sitesinde war. FAKE  bunlar

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Eylulde konsollar icin cikacak. 

Pc icin henuz duyurulmadi ama amazon.de ve .fr de pc on siparisleri acilmisti daha sonra kapadilarmi bilmiyorum. Yani pc de garanti ama ne zaman cikar bilmiyorum. Rdr yi pc ye cikarmadilar belki surpriz yapip gta yi konsollarla ayni tarihte cikarirlar pcye.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Yalnız arkadaşlar size kötü bir haber veeyim, şuan gta5 in pc için planlanmış bir çıkış tarihi yok. Yani pc için hiç çıkmayabilir bile.

videoları izlemedim ama daha oyun ici video resmi olarak duyurulmadı, yani bunların fake olma ihtimali %95.

pc icin de cıkmama ihtimali hic yok, adamlar sadece neden konsoldan para kazanmak istesin, milyonlarca pc oyuncusu varken ki bu zamana kadar tüm seri bu platforma cıkmısken.. özetle öyle bir sey ihtimal dahilinde bile degil.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek

oyunun trailer ina baktim yuksek grafik te. sizce yeni cikacak gta5 in pc sistem ozellikleri tahmini ne olur (orta duzeydeki sistem gereksinimi)??? bir fikri olan varmi

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

Bu videoların tamamı fake. %95 vs. değil. Fake. Gameplay videosu yayınlanmadı , trailer görüntüleri var. Resmi olarak onları ekleseydin daha iyi olurdu.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Abicim 20 küsür dakikalık video yayınlandı diyorlar. Onuda geçtim resmi trailer var ;

http://www.youtube.com/watch?v=VjZ5tgjPVfU

grafikler sağlam. 

Öte yandan videolara fake deseniz de ;

uçak, helikopter, gemi kullanılabilecek. Deniz altında takılabileceksiniz. Mekan satın alabileceksiniz. Dövme yaptırabileceksiniz vs.. vs..

Yani bunlar resmi olarak doğrulanan haberler.

Henüz belirsiz olay var ;

multiplayer

edit;

http://www.rockstargames.com/V/

Ayro tarafından 17/May/13 15:40 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 5338 Toplam Mesaj: 55