folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Gülsuyunda Oturan Var Mı?

Gülsuyunda Oturan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkness_izmir
    darkness_izmir's avatar
    Erkek

aynı haberleri 2-3 izleme takıntım oldu neyse ;

bu çocuk vuruldukdan sonra ertesi gün oraya operasyon yapıldı diye haberler cıktı 22 kişi göz altına alındı falan denildi..her haber kanalında ama ne hikmetse herşeyle ilgili görüntüsü olan medyanın bu operasyonla ilgili hiç bi görüntüsü yok..ne elemanları yakalarken nede adliyeye sevk ederken hiç olmadı adliye çıkışı...haberlerde sürekli prostestonun görüntüleri döndü.

bendekiler hayel değil plan,planlarımda gerçek değil sadece birer rüya ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAKMAN
    HAKMAN's avatar
    Erkek

Emre Uslu konuya girmiş belki zihin açıklığı yapar..

http://www.duzceyerelhaber.com/emre-uslu/18972-gulsuyu-mahallesinde-neler-oluyor

Ben Mevlana değilim.. Adam ol öyle gel..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    BeyinAdam bunu yazdı

hoca ! olay devlet giremedi çete gönderdi değil. kim devlet giremedi çete gönderdi diyorsa onun aklından şüphe ederim zaten.

mahalle sakini devletin yapacağı dönüşüm mü her ne boksa onu istemiyor bu bu kadar basit. devlet te kazancı olduğu için doğal olarak mahalle sakinini siklemiyor. yapacam diyor ne dediysem yapacam nokta.

insanlar diretip devlete zorluk çıkarırsa devlet ne yapar ? polis gücüyle isyanı bastırır. e zaten geziden gelen bir nefret var polis ve devlete karşı, zorla polis gücünü kullanarak insanları ikna etmeye kalksa bu sefer isyanın kralı çıkaccaktı da araya çeteyi soktular, bir nevi üstü kapalı ibnelik yaptılar. bu kadar basit. anlamayacak ne var ortada ?

bu olayın apaynısı gezide de yaşandı. satırlı esnafı hatırlayın.

:))) satırlı esnaf chpli çıktı dostum. Konuyu geziye hiç getirmeyelim bence.. sayfalarca tartıştık... ne olduğu ortada konuşmaya gerek yok..

ayrıca bir çok akpli gibi gösterilen olayda chpnin parmağı çıktı.

ilk aklıma gelen de şu g.tünün kılı olan ablanın da chpli olabileceği :))

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

6 KASIM GÜNCEL

Şu an gülsuyunda pazar alanından geldim. Panzer, akrep ve otobüslerle polis meydanın belli köşelerinde saf tutmuş. Fotoğraf çekecektim zaman yoktu.

Keleşin dipciği omuzda, parmak tetikte ve yuksek ihtimal emniyet açık şekilde silah namlusu yukarı bakacak şekilde polisler köşelerde bekliyor.

Bu ne LA amk. Direk sıkacak pozisyonda çatlar kaşık millete baskı yaratıyorlar resmen.

Uyuşturucu çeteleri liderleri ise masa başında banknotlarla beraber resim çektiriyor. FAcebookda rahatça yayınlıyor.

destination@tahribat.com
Toplam Hit: 7416 Toplam Mesaj: 65