Güncel Kitap Tavsiyeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Selamlar,

uzun bir süredir kitap okuyamadım ve maalesef bunun eksikliğini hissediyorum, kitap okumayı özlediğimi hissettim :)

Elimde yarım kalmış bir kitap var, onu tahribattan bir arkadaş tavsiye etmişti bana (nicki aklımda ama söylemiyorum), hayatın kaynağı isimli bir kitap, öncelikle onu bitireceğim.

Yarın almanca gramer kitabı alacağım, o arada bir kaç kitap almak istiyorum.

Ben hemen hemen her türlü konuya ilgiliyim ve okuyacağım kitabın bana bir şeyler öğretmesini isterim.. Bu aralar roman okumak istiyorum ama tabi ki aşk romanı değil :) yaşar kemal gibi, paulo coelho gibi adamları severim..

bilim kurgu, korku v.s. gibi kateogirilere hiç girmiyorum...

dersler çıkarılabilecek, bir şeyler öğretecek, bakış açısını genişletecek güzel ve güncel kitaplar arıyorum.. Malum yığınla kitap var ve ben çok uzun zamandır takip edemiyorum, eskiden haftada kesinlikle 1 kitap bitirirdim..

Dediğim gibi sadece roman türünden kitaplara bakıyorum, kişisel gelişim,tarihi kitaplar da değil. 

Son zamanlarda çıkmış ve bahsettiğim kriterlere uyan kitap fikirlerinize açığım. Eski konulara baktım hem güncel değil hem de istediğim kategoride bir şeyler bulamadım..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Beyaz zambaklar ülkesi

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

game of thrones un ilk 5 cildini vereyim sana e book olarak oku hocam?

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Aklıma gelenleri yszayim

Simyacı

Olasılıksız adam fawer

Empati adam fawer

Tess greasen cerrah

Merihte 4 hafta philiphe ebly bilim kurgu

Bogulmam dersen felsefik tanrılar okulu nietche agladiginda

Tree man in s boat basit kısaltılmışıdır okudum zevklidir

Picture of dorian gray inanılmaz garip bir konusu var. Ben basitin okudum

Elif şafak ask

Dave pelzer adsız çocuk şiddetle tavsiye ederim yıllar önce okumuştum

Açlık oyumlari

Cengiz aytmatov

Senai demircinin

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek
    crimeangel bunu yazdı

game of thrones un ilk 5 cildini vereyim sana e book olarak oku hocam?

Hocam ben de isterim

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

Bu ikisi her zaman gunceldir

-Hayvan Ciftligi

-1984

Ozellikle bu siralar cok gunceldir.

All I need is a possibility.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yetersizbakiye
    Yetersizbakiye's avatar
    Erkek

Hocam aziz nesin öneririm özellikle Tek Yol isimli kitabını

Olmaz olmaz deme, olmaz olmaz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

arkadaşlar dediğimi sanırım anlamadınız :) ben zaten yazdığınız kitapların çoğunu okudum, istediğim şey son zamanlarda çıkmış kitaplar ve roman tarzında  olmalı.. Yani herhangi bir kitap tavsiyesi istemiyorum, biraz güncel şeyler olsun.. Ayrıca şu elif şafak ı hiç sevmiyorum.

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

Michio kaku gelecegin fizigi 

Bkis acisi diyince aklima geldi

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    unbalanced bunu yazdı

arkadaşlar dediğimi sanırım anlamadınız :) ben zaten yazdığınız kitapların çoğunu okudum, istediğim şey son zamanlarda çıkmış kitaplar ve roman tarzında  olmalı.. Yani herhangi bir kitap tavsiyesi istemiyorum, biraz güncel şeyler olsun.. Ayrıca şu elif şafak ı hiç sevmiyorum.

Harbiden yanlış anlamışız :)

Elif şafağı bende sevmiyorum ama o kitabını sevdim.

Yeni çıkanlardan arkadaşlar . son zamanlarda çok takip edemedim işten bende öğrenelim barı. 

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Chuck palahniuk'in son kitabını oku .

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
Toplam Hit: 4121 Toplam Mesaj: 38
kitap tavsiyesi