Gündem Konusuna Ne Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    wert bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı
    Pikacu bunu yazdı

şöyle bir durum da söz konusu adam beni sürekli takip ediyorlar psikolojik olarak saldırıyorlar psikolojimi çökertmeye çalışıyorlar dediğinde şizofren dediler

fakat forumda 4-5 kişi ilgisi olsun olmasın durmadan adama saldırıyordu oturup süreci takip ettiğinde 

şu forumda bile adama bu kadar saldırı yapıldıysa bazı konularda haklılık payı var demek ki

Gözümüzün önünde sataşma oluyor sonra da deniliyor ki bize durduk yere küfür etti.

Adamın profil fotoğrafını kaç kişi kendi profil fotoğrafı yaptı. Hayır tahribattan habersiz diğer platformlarda grup açmak vs de yasak normalde. Birtek facebookta vardı. Telepatiyle anlaşmışlar :)

iyibu! yeniden..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Gündem konusuna sürekli yazanların yeni gündem konusu açmaktan çekinmesi garip.

Sen aç

Mobildeyim yoksa açardım. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Gündem konusuna sürekli yazanların yeni gündem konusu açmaktan çekinmesi garip.

Sen aç

@KaptaN En iyisi yine sen devam ettir.

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    yalinyalniz bunu yazdı

Bence üstünde gerçekten bir şeyler deniyorlar, sinyal dediği olay da MKUltra türevi bir proje olabilir; TR'de uygulandığını da biliyorum.

Küfür hoş olmamış tabi ama durumuna bakınca da bir şeyler ters gidiyor ki öfkesini böyle kusabilmiş anlaşılan.

Boyle bir yorumu kim yapar diyordum.

Haklisin.

Bir ara bu mevzuya cok kafayi takmistim.

Herkes hasta diyor. Belki oyle  belki degil bilemiyorum.

Firex in dediklerinin gercek olabilecegi ihtimalini hep dusunuyorum.

Cok ucuk seyler gibi geliyor ama ya dogruysa ?

Sadece anlatirken beceremiyor ve psikolojisinin bozulmasiyla karisiklik yasiyorsa ?

Bu sorunu firex i sahsen taniyanlar cozebilir.

Guvenilir Birkac kisi bir bulusun cay icin. dinleyin.

Cidden hastaysa doktora, degilse akil verin kacsin gitsin buradan .

Bende defalarca denk geldim kiskirtiyorsunuz. Alay ediyorsunuz. 

1- hastaysa hasta biriyle alay etmis oluyorsunuz

2- hasta degilse cok ciddi bir iddayi ogrenemiyoruz. Saglam bir adami intihara surukluyorsunuz.

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı

Gözümüzün önünde sataşma oluyor sonra da deniliyor ki bize durduk yere küfür etti.

Adamın profil fotoğrafını kaç kişi kendi profil fotoğrafı yaptı. Hayır tahribattan habersiz diğer platformlarda grup açmak vs de yasak normalde. Birtek facebookta vardı. Telepatiyle anlaşmışlar :)

Onu yönetim bile umursamıyor artık. Herkesin kendi grubu var. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı

Benim grubum filan yok, hiç bir grupdanda haberdar değilim. Arada site çöküyor kimseden haber alamıyoruz ne oldu ne bitti diye. 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    oliWeR bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı

Benim grubum filan yok, hiç bir grupdanda haberdar değilim. Arada site çöküyor kimseden haber alamıyoruz ne oldu ne bitti diye. 

Benimde yok. Zaten beni alacak grubada ben girmem. Eğer o grup bana kaldıysa grup bile değildir. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Birileri mixer gibi ortalık kartıştırmaktan başka bir halta yaramıyor... Eminim ki eskiden burada takılan kaliteli user 'ların hepsi bu kekolar yüzünden bırakıp gittiler burayı ve çoğu artık login olmuyor. Firex olayına gelince bu adam gayet akıllı mantıklı bir adam eskiden beri bilirim ve hala öyle olduğuna inanıyorum söylediğimin zıttı olmuş olsa bile bu nedenden ötürü onu kimsenin ezmeye hakkı yok bunu yapan önce adamlığını sorgulasın zaten. Küfür etme olaylarını tasvip etmiyorum elbette yanlış fakat içinde bulunduğu ruh halini düşününce yardıma ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Misal şimdi bu mesajı yazdım diye çıkıp banada küfür edebilir yada kızabilir bu durumda bende birileri gibi onu ezmeye dışlamaya çalışsam ne kadar doğru olur ? Bu düşünceye nereden vardım bu adamı yıllardır görüyorum takip ediyorum elbette garipsediğim ve neden böyle oldu acaba dediğim anlar oldu fakat hiç birimiz gerçekte onun ne yaşadığına dair en ufak bir fikire sahip değiliz. Bence Firex 'in yardıma ihtiyacı var kabul etsede etmesede ona yardım etmeyi en azından denemeliyiz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    DeepInside bunu yazdı

Birileri mixer gibi ortalık kartıştırmaktan başka bir halta yaramıyor... Eminim ki eskiden burada takılan kaliteli user 'ların hepsi bu kekolar yüzünden bırakıp gittiler burayı ve çoğu artık login olmuyor. Firex olayına gelince bu adam gayet akıllı mantıklı bir adam eskiden beri bilirim ve hala öyle olduğuna inanıyorum söylediğimin zıttı olmuş olsa bile bu nedenden ötürü onu kimsenin ezmeye hakkı yok bunu yapan önce adamlığını sorgulasın zaten. Küfür etme olaylarını tasvip etmiyorum elbette yanlış fakat içinde bulunduğu ruh halini düşününce yardıma ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Misal şimdi bu mesajı yazdım diye çıkıp banada küfür edebilir yada kızabilir bu durumda bende birileri gibi onu ezmeye dışlamaya çalışsam ne kadar doğru olur ? Bu düşünceye nereden vardım bu adamı yıllardır görüyorum takip ediyorum elbette garipsediğim ve neden böyle oldu acaba dediğim anlar oldu fakat hiç birimiz gerçekte onun ne yaşadığına dair en ufak bir fikire sahip değiliz. Bence Firex 'in yardıma ihtiyacı var kabul etsede etmesede ona yardım etmeyi en azından denemeliyiz.

katılıyorum

-yalinyalniz

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Firex eroin tedavisi falan mı gördü? 
    Kafa gidip geliyor mu ne oldu buna?

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
Toplam Hit: 33843 Toplam Mesaj: 162
gündem konusu