Gündem Konusuna Ne Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Firex alp g. mi?Valla öyleyse bu adamın eskilerden bana faceden çok yardımı oldu sohbeti oldu gayet aklı başında bir adamdı.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Kıskançlık mı ego mu sebebini anlamadığım olay.

Geçenlerde crack ile alakalı bi işim düştü eski konularından yola çıkarak yardım istedim eskisi gibi ilgilenmediğini yardımcı olamayacağını güzel bi dille ifade etti.

Eğer sizin dediğiniz kadar abartılı bi olay olsaydı şöyle bi cevap alabilirdim sen ajansın programı crackletip bana tuzak kurmaya çalışıyosun vs vs

Ben de görüyorum bazı arkadaşlar inadına müridin üstüne oynuyorlar sanırım boşluktan.

Ignorance is bliss.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Arkadaş eski tbt mantığı da kalmamış, yok hastaysa doktora gitsin yok başka birşey yapsın.

Afedersiniz ama her türlü ipneliği yapıp adamı kışkırtıyorsunuz, sonra biz çekmek zorunda değiliz diyorsunuz. Kışkırtmayın kardeşim adamı. 

Eskiden TBT dediğimizde hepimiz aileden daha yakın hissederdik kendimizi, şimdi sorunu olduğunu düşündüğünüz/bildiğiniz adamları kışkırtmaya çalışacak, kışkırtma sonrasında iyice psikolojisini bozacak, birde üstüne çekmek zorunda değiliz diyeceksiniz.

Oh ne ala memleket, adamı tanımıyorum, son mesajını bende gördüm şikayet edecem falan gibisinden, ama bu zamana kadar adamı kışkırtıp iyice psikolojisini bozmasaydınız belki bu noktaya gelmeyecekti. 

Ben de zor durumdaki tbt müridine anlayışlı davranamayan, üstüne kışkırtıp ortalığı velveleye verip banlayın diyen, tbtnin dostluk felsefesini kapmamış kişilerin siteden atılmasını talep ediyorum.

twilight_flame tarafından 13/Ara/20 14:18 tarihinde düzenlenmiştir

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    twilight_flame bunu yazdı

Arkadaşlar firexi tanımam, belki kendisini ifade edemiyor, belki gerçekten hasta, ama bu adam yıllardır tbt üyesi, anlaşılan o ki hasta ise bile sonradan böyle bir hastalığa sebebiyet oldu. Ancak forumda gördüğüm şöyle bir sıkıntı var, adam hasta ise bile adamın üstüne şizofren falan şeklinde gidilmesi doğru değil. Adam kendine zarar verse ya da intihar vs  etse daha mı mutlu olacaksınız? 

Tbt ruhu bu olmamalı, yarın bir gün bizim akıl sağlığımızı koruyabileceğimizin garantisi yok. Adam ile tartışmak istemiyorsanız cevap vermeyip, durduk yere size küfür ettiyse yöneticilere bildirmek daha doğru diye düşünüyorum. 

Adam birşeyleri anlatmaya çalışırken kronolojik sırayla vs gitmediği için anlayamıyor olabiliriz, tamam saçmalıyorda olabilir ya da gerçekten bir rahatsızlığı vardır ve yanlış düşünüyordur ama adamın düşüncesini öğrenmeye çalışmak yerine adamı tahrik etmek çokta doğru değil.

Normal zamanda nadir mesaj atarken FireX'e saldırmak söz konusu olunca yardıran bazı arkadaşlar var. 

Kendi ayakları üzerinde duramayan , 30 yaşına gelip hala ailesiyle yaşayan , işi gücü olmayan , iş arasada bulamayan ve isyanlarını dışarı kusamadıkları için şizofreni sınırında yaşayan bu üyeler ; Firex'e saldırınca kendilerini Normal sağlıklı birey zannetmekteler.... 

Silinen mesajlara bir bakın , yalnız FireX'e şizofren demek için konu açan şizofrenler var...

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı

Sadece onun mu sorunu var. Herkesin sorunu var.  Ama kimse gelip burada sovmuyor. Hasta isen doktora git. Burada ne işin var. 

Arkadaşlık , dostluk , samimiyet sikik bir doktorun ücret karşılığı vereceği akıldan ve yazacağı sikik ilaçtan daha tedavi edicidir.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

tbt de bitane çakal var  hanesine banlattıgı adamları ekleyince bamyası orgazm oluyor heralde.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

tbt de bitane çakal var  hanesine banlattıgı adamları ekleyince bamyası orgazm oluyor heralde.

Osdmkdflrldçrllflfll

Ignorance is bliss.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı

Biz bu adama yardım edemiyoruz ya , yazık bize... Ne kadar küfretse az. 

Firex sayesinde yazılım öğrenen , reverse işlerini çözen , geçmişte kendisinden bi şekilde yardım görmüşlerin bu adama el uzatması lazim... 

Kendisiyle sohbet etmeye çabaladim ama geçmişten bi tanişikligimiz olmadigi icin iletisim kurmaktan kaçiniyor... 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Firexle kavgası dışında adam akıllı mesajını görmediğim insanlar bu kadar dem vurmasa hakikaten karşı olanlara hak vereceğim de. Neyse. Hayır bir de zaman zaman eski tbt vırt zırt diyorsunuz o da ayrı komik. tbt ruhunu "babamın oğlu değil çekemem" diye kabul etmiyorum.

Hoşgörülemez bir durum hala görmüyorum. Hoşgörülemez olanlar o dalga geçip kendilerince laf vuranlar var ya onlar. 

by_Tet tarafından 13/Ara/20 14:45 tarihinde düzenlenmiştir

iyibu! yeniden..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

^^D` alla belânı ver'mesin senin. 

ama onun da ilgi alanları hoşuma gidiyor.

@AtaKan  d=-(^^,

RitmFarbRacourci tarafından 13/Ara/20 14:51 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 33837 Toplam Mesaj: 162
gündem konusu