Hacilar Hangi Logoyu Kullanayim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Arkadaslar, grafiker degilim diye daha once soylemistim.

Yeni acmak istedigim site icin kendimce bir iki tasarim yaptim.

sitenin adi themegraph.com ve tema grafik falan satacam.

Sizden istedigim sadece bana hangisini daha cok begeniyorsaniz onu soylemeniz.

Tabi fikirlerinize de acigim :)

Iste logolar

logolar

Seciminizi kolaylastirmak icin hepsine birer rakam verdim

Ilgilenen arkadaslara simdiden tesekkurler.

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

3. güzelmiş

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Logo nasıl olsun şu nasıl olsun bunu böyle yapsammı diye her şeye konu açacaksan yandık wallaha..

Konuya dönersek : Madem grafik ile alakadar bir site açıyorsun her gün her 24 saatte bir değişen logo kullan. Her gün farklı yani..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Hiç birini beğenmedim hocam bence daha güzel ve profesyonel çalışmalar yap veya yaptır.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    ErotikPanda bunu yazdı

Logo nasıl olsun şu nasıl olsun bunu böyle yapsammı diye her şeye konu açacaksan yandık wallaha..

Konuya dönersek : Madem grafik ile alakadar bir site açıyorsun her gün her 24 saatte bir değişen logo kullan. Her gün farklı yani..

Oglum ne gerek var simdi ? Herseye konu acan kim ? Otede baska sey sordum bunda baska sey ... Simdi oraya bunlari koysam kac kisi gorur sence :)

Ondan..

Ayrica grafikle ilgili bir site demedim ahtirlarsan tema,grafik, template, joomla template e karar verdim diye soyledim ..

Bende konu kirliligi yapmak istemiyom ama silme isini bulamadim veya yok :)

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    GusFring bunu yazdı

Hiç birini beğenmedim hocam bence daha güzel ve profesyonel çalışmalar yap veya yaptır.

Bu da bir dusunce sagol durust oldugun icin :)

Lakin once biraz is yapmaya baslasin orasini da halledecem simdi 10 parmakta ne varsa diyorum haci :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

hepsi birbirinin aynısı gibi ama illaki bunlardan birini  kullanacaksan 5. yi kullan

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ---ALPER---
    ---ALPER---'s avatar
    Erkek

2 gayet makul ;)

Nerde şekil şukul varsa,hepsi toplanmış...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

keşke bana logo yapın deseydin ..belki biri uğraşırdı..kıytırıktan bişi yapsa bile bundan daha güzel olurdu 

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

site ne renk olacak peki hocam ? alakasız renkler olmasın :d

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek
    zamazingo bunu yazdı

hepsi birbirinin aynısı gibi ama illaki bunlardan birini  kullanacaksan 5. yi kullan

aynen katiliyorum

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
Toplam Hit: 6955 Toplam Mesaj: 82