folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder HACKERLIK NEYMIŞ OKUYUN "KIÇIMIN HACKERLARI".....HACKERLIK NEYMIŞ OKUYUN "KIÇIMIN HACKERLARI".....

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  vietcong
  vietcong's avatar
  Kayıt Tarihi: 26/Eylül/2005
  Erkek
  çok iyi bilirim oluşum aşamasında bitmiş bir lamer topluluğu ama nasıl bukadar büyük bit haber oluyorlar anlamadım gitti lan?
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Taso Pezevengi
  iso
  iso's avatar
  Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
  Kayıt Tarihi: 21/Eylül/2003
  Erkek
  bana kendi yazdığın bi exploit in linkini ver ( ex adreslerini iyi bildiğine göre yazmaktan çok indiriorsun)
  AYT Çok güzel Zehir Kullanıo Bizzat onların FSO soktuğu bi server a girdim mal lar Zehir i silmeyi unutumuş
  Bu arada Sen THT nin Türkiye adına yada atatürk adına yada başka bişey adına index attığını Gördünmü Her indexte T H T WAS HERE yazar koçum bazıları gibi Atam izindeyiz deil ha bu demek deil ki biz iizinde deiliz evet izindeyiz ama gösteriş için deil kendimiz için yapıorus
  http://www.zone-h.org/en/defacements/filter/filter_defacer=T%2BH%2BT/
  şekil a1
  Bu arada kıçımın kenarı ( yüce hacker) seni buraya zorlamı soktular? Hayır Beyenmedinmi? Evet Ozaman güle güle
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  rebeluser
  rebeluser's avatar
  Kayıt Tarihi: 15/Temmuz/2003
  Erkek

  walla masal75, iyi demişsin...  gençliğe cazip geliyo bu işler, başarıyı nerde yakalarım gibi soruları sorarken kendilerine, cevabı "hacker"lıkta buluyolar sanırım. Gizemli, karanlıkta bilgisayar başında saatlerini geçiren, karizma yapan tipler ya bu "hacker"lar, bu vasıflara özeniliyo olsa gerek. Ama tabi bu işte de başarılı olamıyolar (ya da başarılı olduklarını sanıyolar). Dediğin gibi kaç kişi kendi exploit'ini yazıyo bu ülkede? Kaç kişi yeni bir yöntem, uygulama geliştiriyo da sunuyo? Bütün o uğraşlar üretmeye yönelik olsa işe yarayacak ama tamamen tüketici bir toplumuz, başkalarının yaptıklarıyla uğraşabiliyoruz sadece...  (Farkettim sadece masal75'in söylediklerini onaylıyorum yazdıklarımla ama...) Bu yüzden de sadece bir yere kadar gelebiliyoruz ve o sınırı geçemiyoruz. Odaklanmışız rahatlığa... Ööööfff, ulan moralim bozuldu, demek istemiyorum aslında "bu gençlikten bir bok olmaz" diye ama aklımın ucundan da geçmiyo değil. Yaw, kafamıza sokmalıyız ki hack, ıvır zıvır (şu an yapılanlardan bahsediyorum)'ın Türkiye'ye bir katkısı yok! Farkettiyseniz uğraştığınız şeyler kolay kısım yani programları kullanmak, kaçtığınız zor gelen kısımsa kendi programlarınızı yazmak. Kolay yoldan Kahraman olmak diye bişi yok! Kolay yoldan anca "Semra Hanım" olunuyo... Yok bilmem ne terör örgütünün sitesini kırıp kendini tatmin etmeye çalışacağın zamanda kafa patlatıp birşeyler üretmeye çalışsak kendimizi geliştirip daha iyi seviyelere çıkacağız ama biz o küçük şeylerle oyalandığımız için anca dikiz aynasından milletin sellektör'ünü görüyoruz... Bilinçsiz gidiyoruz, bir yere varamayız bu şekilde...


  There are 10 types of people in this world, those who understand binary and those who don"t.
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Antikky
  Antikky's avatar
  Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
  Kayıt Tarihi: 01/Mayıs/2003
  Erkek

  RHT Mosaatan
  Cw Hizbullah zaten
  AYT Mitci
  Cehenem FBI
  Cigicigi CIA
  Ne lan bu?Hack sitesiysen hack yap,boş boş konuşup demogoji yapma,DALLAMAlık yapma yaz şuraya rootların sistemleri yazdığın exploitleride görelim.Dümbük.

  Bizede bulun bi şey anasını satayım sonra kapayalım siteleri falan evden adam aldırlalım (bkz:bizi hala birileri aldıramadı)(anlayan anlar ehhe)


   


  "Turkish Security Network Founder Member" Kendince kendine ingilizce bir şeyler yazmış ama bu arkadaşın ingilice seviyesini merak ediyorum.6 gramerden fazla billiyorsa dişimi kırarım.


  Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  conda
  conda's avatar
  Kayıt Tarihi: 09/Ekim/2005
  Erkek
  pehhh :))) http://www.zone-h.org/defacements/mirror/id=2357602/ sizi de hacklemiş bu leymırlar :))) olm götünüzün bbokuyla şurda gezmeyin !
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  fmk
  fmk's avatar
  Kayıt Tarihi: 10/Ekim/2005
  Erkek

  Hacı bu ne ya Masal 75 olum gecen sen degılmıydın kurt sıtesı hackledım dıye burda topic acan ve sonra elımde liste var hepsıyle urasıyorum yakında hacklyecegım dıye ve sadece burda degıl baska sıtelerdede pkk sıtesı hackledım dıye baslıklar acmıstım  ve senle alay edenlerın ve palavracı oldugunu söyleyenlerden bırı bendım sende kendını oyle bı savunuyordunki cok aranan ve asla bulunamayan adam felandın hani sen burda adını ve soyadını yazmıssın hanı cok pkk siteleri hacklemiştin hanı peşindelerdi olum ne ayaksın lan sen dallamalık yapma ..


  ve bence arkadaşlar hiçbir sitenin gizli servislerle alakası yoktur kalıbımı basarım


  Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Liquid
  Liquid's avatar
  Kayıt Tarihi: 22/Eylül/2005
  Erkek

  Senin kıçına o kadar hacker sığıyor mu Len :D


  neyse.Sen dedikLerinde hakLısın.Bokun kokusu biLe olamıyacak insanLar Ben o boku sıcanım diyor.Öyle bir örnek verdim ki berbat bir durumda oldukları daha kolay anLaşılsın die.


  Arkadaşım dedikLerinde hakLısın ama bunu birçok kişi söyLüyor.Hiçbirşeyde değişmedi.Ben sana sadece boşver dicem.Çünkü bunlar akıllanmaz.Sen bak kendi işine...Sallama....


  İmzalamazsam ne olcak?
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  BarettamazZ
  BarettamazZ's avatar
  Kayıt Tarihi: 27/Ağustos/2005
  Erkek

  Diyarbakır Belediyesi Türk mü?

  Yönetici Türk olmayabilir ama devlete ait bit kurum, bu bizim için engel oluşturmaktadır.

  Peki,şöyle diyebilir miyiz AYT yalnızca yurtdışındaki Türk düşmanlarıyla siber mücadele vermekte. Yurt içine sızmış vatan hainleriyle mücadele etme işi sıradan milliyetçi hackerlar’a mı düşmektedir?

  Hayır, yanlış anladınız dışardan çok içerde de düşmanlarımız bulunmaktadır.Yurt içindekilerle de mücadele ediyoruz. Sadece siber saldırı yapmıyoruz.Türkiye Cumhuriyeti yalnız değildir.


   


  soruya bak a.q bu siki per salak olmasa bu soruyu sormazz :) beynini siktiğimin karısı :) ondan sonra terör der dursun... be a.q karısı sen daha diyarbakırın türkiye cumhuriyeti sınırları içerisinde olduğunu bilmezsen sonrada kalkıp boyle mal bi sorur sorarsın işte "Diyarbakır Belediyesi Türk mü?"


  seni sikiper :) yapanın yedi sulalesini s.... :)


  ...::: BarettamazZ :::...
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  masal75
  masal75's avatar
  Kayıt Tarihi: 16/Eylül/2005
  Erkek
  fmk bunu yazdı:  Hacı bu ne ya Masal 75 olum gecen sen degılmıydın kurt sıtesı hackledım dıye burda topic acan ve sonra elımde liste var hepsıyle urasıyorum yakında hacklyecegım dıye ve sadece burda degıl baska sıtelerdede pkk sıtesı hackledım dıye baslıklar acmıstım  ve senle alay edenlerın ve palavracı oldugunu söyleyenlerden bırı bendım sende kendını oyle bı savunuyordunki cok aranan ve asla bulunamayan adam felandın hani sen burda adını ve soyadını yazmıssın hanı cok pkk siteleri hacklemiştin hanı peşindelerdi olum ne ayaksın lan sen dallamalık yapma ..


  ve bence arkadaşlar hiçbir sitenin gizli servislerle alakası yoktur kalıbımı basarım

  Ya bu yazı bana ait degıl . TRsecurityde yayınlanmıs her yerde var. Ben ekrem oral degılım. :)


  cok komık durumua dusuyorsun "kıcımın hackerları " denen kısmı zaten tırnak ıcıne almıştım nerden ne cıkardın maşşalah yanı:)


  ama adam hanı yalan da konuşmuyor.


   

 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  ruhsuz_duygusal
  ruhsuz_duygusal's avatar
  Kayıt Tarihi: 09/Ekim/2005
  Erkek

  Kıçımın hacker'ları
  Evet kıçımın hacker'ları,
  Uzun zamandır susuyordum, ama artık konuşmanın zamanı geldi,
  Exploit sitelerinden exploit indirip derlemeyi beceren lamer'lar oldu başımıza hacker.


  Sizi gidi script kiddie'ler. Hacker müsveddeleri. Günde 1000 tane site hack ettiğinizi söylersiniz, sebep olarak da, Türkiye aleyhine propaganda yaptığını iddia edersiniz bu sitelerin. Ama bu sitelerin çoğu işinde ticaretinde sitelerdir. Zeminden mehter marşı verip, Atatürk ve Türk bayrağını eylemciğinize alet edersiniz ve böylece kendizi kutsal bir görev ifa etmiş varsayarsınız.


  Şimdi, tabiri caizse "sana giren çıkan ne, ne karışıyorsun kardeşim" adamlar site kırıyorlar, Türkiye'nin adını duyuruyorlar diyebilirsiniz. Ama bu adamların yaptığı Türkiye'nin adını duyurmaksa, bu eylem terör eyleminden farklı bir şey değil. Ha halkın huzurunu bozmak için bomba koymuşsun, ha işinde gücünde, etliye sütlüye karışmayan siteleri sırf İngiltere'de barındırılıyor diye hack etmişsin.


  Hoş daha önce de söylediğim gibi bunların yaptığı hacker'lık da değil. 0day olarak adlandırılan exploitlerin bolca bulunduğu sitelere girin, oradan istediğiniz platform için bir exploiti indirin, eğer derlenmesi gerekiyorsa derleyin, IP adresini ya da IP adres bloğunu vererek bir anda yüzlerce domain/IP yi hack edin. Eğer buna hacker'lık denecekse bir haftada basit bir bilgisayar operatörünü hacker'ın kralı yaparım.


  Ama olay daha farklı, kaç Türk kendi exploitini yazabiliyor, kaç Türk IT Güvenliği sektöründe isim yapabilmiş, literatüre bakın her alanda olduğu gibi bu bilim dalında da sınıfta kaldığımızı göreceksiniz.


  Ve hacker müsveddesi bile olamayacak yüzlerce grup çatısı altında toplanmış zavallı özentili çocuklar, ya kendinizi bu alanda adam akıllı geliştirin, ya da daha faydalı işerle uğraşın, ne olursanız olun, alanınızın otoritesi olmaya bakın. Değilse boş sevdaların arkasında daha çok koşarsınız.


  Ülkemizde bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıda şapkamı çıkartıp saygıyla önlerinde eğileceğim, alanının üstadları ve bu işin duayenleri var elbette, ama hepsi işinde gücünde, aklı selim insanlar. Bu hacker'cıkları bir araya getirmek için uğraşmak bir yana bundan alerji kapan insalardır. Çoğu ile de bizzat ya da internet üzerinden tanışırım ve bu konudaki bakış açılarını bilirim. Onların düşünceleri de benim düşüncemin paralelinde.


  http://www.gencturkhaber.com/haber.php?roportaj=1&id=25807 AYT gençtürk haber'e konuştu başlıklı bir yazı. Okudukça adamların ulviyetini! anladım. AYT yani Ay yıldız team, ülkenin bekası için çalışıyormuş. Sizin ülke için çalışmanızı sevsinler. Hatta olayı abartmışlar kendilerini Kuvayı Milliye'nin bile yerine koymaya kalkıyorlar.


  Oynaşın bakalım, saldırın, dijital terör eylemleri gerçekleştirmeye devam edin, belki günün birinde akıllanır da memlekete en büyük zararı sizin verdiğinizi anlarsınız.


  Ekrem ORAL
  Turkish Security Network Founder Member


   


   


  fazla konuşma ve kes sesını  kaşınma adam ol ve bınlerce milliyetçi vatanını seven hackerlerıde kötüleme sen ne bılıyorsun ve kendını ne sanıyorsun kı konuşuyorsun bilmediğin kuyuya inme çıkamssın


  İSKELETLER DİYARINDA BİR ET PARÇASIYIM
Toplam Hit: 12788 Toplam Mesaj: 70