folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder HACKERLIK NEYMIŞ OKUYUN "KIÇIMIN HACKERLARI".....

HACKERLIK NEYMIŞ OKUYUN "KIÇIMIN HACKERLARI".....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    real kurd ayt ve ths yi sevmiyorum ama seninde düşüncelerini biliyorum eski coldhackerslı akadaşım.bu arada AYT eger ingileter de bir siteyiğ hackliyorsa  ona helal derim.Neden?çünkü ing pkkyı desteleyen bir ulke bunların her sitesine yapılacak saldırı  ve daha da önemlisi ticaret sitelribne yapılacak saldırı ing devletine zarar verecketir.Bunu soyyleyen arkadas(masaldan bahsetmiyorum)herhalde anlamıyor bu işte.ve real kurd sen sempatizan derken kimi kastettin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    AntiOksidan bazı elemanlar işte vatanperverlik taslayıp yok AYT yok THS vs. diyen bi kaç mal vardı da onlara dedim. Tam bakmadım nicklerine. Ayrıcek ben imana geldim ;) alakam kalmadı o dediğin şahıslarla. yoksa burda işim olmas.

kendinize ayığ olunuz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    masal75 san son defa dıyorum formda aglayan yok sen bana kufur ettın ıstersem burda sana ana avrat cakarım ama ben senın kadar soysuz degılım delıkanlıktan bahsedıyosun bende yıyorsa adres tel ısım bende hersey acık hacker felan degılım gelde  goruselım o zaman anlarım senın erkeklıgını sanlda kufur etmek sana yakısır ama gercekte tmek bana gelde dörüşelim

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BarettamazZ
    BarettamazZ's avatar
    Erkek

ulan sikişmeden once prezervatif takmasaydım size oğlumsuz derdim ama değiller işte hem benim oyle şerefsiz oğlum olmaz AYT THS ve aramıza sızmaya çalışan yalakalar size sesleniyorumm delikanlı olun adam olun... efendi gibi bizimle aynı havayı solmak istiyorsanız yerimiz herkese açık ama gelip huzurumuzu bozaya geldiyzeniz... gorecekleriniz çok derim...

...::: BarettamazZ :::...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BarettamazZ
    BarettamazZ's avatar
    Erkek

ayrıca ay yıldız teamin açıklamasında adm demişki kendi exploitini kendimiz yaparsak hacker oluruz ben a.q angutu bana bir tane exploitini goster kendinin yazdığı bir expoliti goster expoliti bırak bana bir tane hack tools u goster kafamı kesiyim... a.q angutları siz localhostunuzdaki siteyi bile hackleyemezken sen kalk kıçımın hackeri de a.q :) bir insan salak olurda ancak bu kadar sallak olur diyorum başkada bir şey demiyorum...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek

Removed...

hikaye
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    masal75
    masal75's avatar
    Erkek

fmk bunu yazdı:

masal75 san son defa dıyorum formda aglayan yok sen bana kufur ettın ıstersem burda sana ana avrat cakarım ama ben senın kadar soysuz degılım delıkanlıktan bahsedıyosun bende yıyorsa adres tel ısım bende hersey acık hacker felan degılım gelde  goruselım o zaman anlarım senın erkeklıgını sanlda kufur etmek sana yakısır ama gercekte tmek bana gelde dörüşelim

git bak bakalım ilk kim küfür etmiş kim sataşmış ondan sonra konuş .

saldıran sensın havlayan sensin ağlayan da sensin.

bide dayılık taslıyorsun kim oldugumu bıle bılmıyorsun.

Madem güvenıyorsun kendine

yarın öğlen gel kadıköye görüşelim bakalım.

bi tarafına bişey girerse karışmam uyarmadı deme erkek müsvettesi seni...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek
    -

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khmer
    khmer's avatar
    Erkek

Beyler biraz sakin olun.........Masal kardeş bu işlerle uzun zamandır uğraşıyorum ..ve ben hacker felan deilim  bu yaştan sonra tutup chat odalarında gezemem(40 çok aşmış biri)   ama sen direk herkeze girmişsin ...uslubun çok kırıcı ....Ayrıca devlet için çalışan biri veya birileri kesinlikle böyle birşeyi açıklamak bi yana ima bile etmezler. Burda bi çok üstad var kendilerine ait çok güzelde programları var...Lütfen  kırıcı olmuyalım  bi çok genç yetenek var şevklerini kırmıyalım

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BarettamazZ
    BarettamazZ's avatar
    Erkek

ya burdakda knight online diyen bebeleri bile kıramaz bu bırak allahını seversen AYT aşşağı ayt yukarı AYT yi sikiyim ...(sanırım masal75  bunu ima etmiş aşşağı yukaruı oh oh ne guzelsin ayt  )

Toplam Hit: 14243 Toplam Mesaj: 70