folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder HACKERLIK NEYMIŞ OKUYUN "KIÇIMIN HACKERLARI".....

HACKERLIK NEYMIŞ OKUYUN "KIÇIMIN HACKERLARI".....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek

Removed...

hikaye
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    masal75
    masal75's avatar
    Erkek
    doguhan bunu yazdı:

poahh ayt nedir yaa. iki kere hürriyet gazetesinde gördüm. bi bok sanıp üye oldum.. baktım hepsi yeni yetme.. içinde 1-2 tane işi bilen adam var. onlarda atıp tutuyo. Kralı gelsin

zaten sen her yere uye oldun lamerın başta gidenisin. hackerboyz da da az yalvardığını unutmadım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    tahribat hckerboyzu hacklemişti sanırım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    masal75
    masal75's avatar
    Erkek
    evet hacklemişti.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    judith
    judith's avatar
    Erkek

pff daha çok böyle demeçler çıkar ..

Bu kadar parayı nereden buluyorsunuz?

Orgenera
    limizden, yani büyük üstad.

yok daha neler..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    aralarından biri site hackliodu yaklasık 6 sayfa boyunca büyüksünüz harikasınız tebrikler vatan saolsun gibi mesajlar yazılıodu...üye olanlar kendini MIT'e girmiş sanıyodu....
    bide acılan 10 topicden 9u bu işi banada öğretin diyodu...
    büyük üstat ta sözde milleti evden aldırıyodu türk sitesi hackleyen bilişim suclarından mahkemeye veriliyodu
    lan ne ezik siteydi o..galiba yeniden yapılanıyo iskorpitx falan gelmiş heralde...

Amphetamine Logic.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    yalnız olaya iyi girmişler. boyle esrarengiz bir hava katmışlar. orgeneral falan.
    yada çok itler vadisi izlemişler.
    ben nasıl haberleştiklerini biliyorum.
    orgeneralleri var bu osurunca site hekliyolar. sıçınca ddos. hem ishal olunca ikisi birlikte.

ftw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek

Yaza kadar yokum ama kaçamak yapmışken gördüm, bu konuyu ve gerçeken bok olmuş.

Öncelikle bişeyden çakmayan pek çok kişi sırf ezik durmamak için abuk subuk cevaplar yazmış e atışmalara dönüşmüş. Bir kere bu yazıyı yazan elemanın yaptığı bir olay ya da kim olduğu hakkında bir fikrim yok. Ama sanırım bu da o sırf cık cık yazı yazan kendilerine "Ak hacker" diyen gruptan. Evet Türkiye'de kendi exploitini yazan çok az kişi var doğru. Ama başka güvenlik açıkları da var ve bunları bulan insanlarda var.(MitNickKevin'in webwiz açığı gibi) Exploit yazmak evet çok büyük bir iştir ama herşey değildir.

Birde bu "ben vatanseverim lan hepsini heyklicem" diyenler var. Malesef bu milliyetçilik, din sömürüsünü Türkiye'de ilk uygulayan Cw idi bu sayede üyelerini ve hitlerini katladılar. Evet eskiden çok iyi elemanları vardı ama durumları içler acısı. Bunu gören diğer siteler ya da insanlar gruplaşarak bu tip hack yaptıklarını iddia eden kendi anlamlarıyla "tim" e dönmüştür. Kendine rütbe verme şebekliğini yapandan tutun şehitlerin intikamını aldıklarını söyleyen hack(!) gruplarıyla karşılaştık. Sırf hit uğruna yapılan bu olay "pc konusunda cahil olan insanların" çok hoşuna gittiği için kalabalıklaşmalar oluyor ve tahribat gibi "hack için hack" yapan sitelere girip bu akımı yaymaya kalkıyorlar. Lamerlıkları açığa çıkınca da "vatan haini" gibi sıfatlar kullanıyorlar. Bu eziklere en iyi cevap "daşak geçmektir :)"

ve bu gazla işe başlayan insanların doğru yolu bulduğuna da tanık oldum kendilerini fark ettiler ve şimdi gerçekten umut veriyorlar.

Herkesin kendisine göre hack tanımı olan bir ortamda kendini geliştirmek zor en iyisi herkesden faydalanmak.

Yaza görüşmek üzere...

Törkiş Sekuriti heykır tey tey Fistandantilus

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    masal75
    masal75's avatar
    Erkek
    Fistandantilus bunu yazdı:

Yaza kadar yokum ama kaçamak yapmışken gördüm, bu konuyu ve gerçeken bok olmuş.

Öncelikle bişeyden çakmayan pek çok kişi sırf ezik durmamak için abuk subuk cevaplar yazmış e atışmalara dönüşmüş. Bir kere bu yazıyı yazan elemanın yaptığı bir olay ya da kim olduğu hakkında bir fikrim yok. Ama sanırım bu da o sırf cık cık yazı yazan kendilerine "Ak hacker" diyen gruptan. Evet Türkiye'de kendi exploitini yazan çok az kişi var doğru. Ama başka güvenlik açıkları da var ve bunları bulan insanlarda var.(MitNickKevin'in webwiz açığı gibi) Exploit yazmak evet çok büyük bir iştir ama herşey değildir.

Birde bu "ben vatanseverim lan hepsini heyklicem" diyenler var. Malesef bu milliyetçilik, din sömürüsünü Türkiye'de ilk uygulayan Cw idi bu sayede üyelerini ve hitlerini katladılar. Evet eskiden çok iyi elemanları vardı ama durumları içler acısı. Bunu gören diğer siteler ya da insanlar gruplaşarak bu tip hack yaptıklarını iddia eden kendi anlamlarıyla "tim" e dönmüştür. Kendine rütbe verme şebekliğini yapandan tutun şehitlerin intikamını aldıklarını söyleyen hack(!) gruplarıyla karşılaştık. Sırf hit uğruna yapılan bu olay "pc konusunda cahil olan insanların" çok hoşuna gittiği için kalabalıklaşmalar oluyor ve tahribat gibi "hack için hack" yapan sitelere girip bu akımı yaymaya kalkıyorlar. Lamerlıkları açığa çıkınca da "vatan haini" gibi sıfatlar kullanıyorlar. Bu eziklere en iyi cevap "daşak geçmektir :)"

ve bu gazla işe başlayan insanların doğru yolu bulduğuna da tanık oldum kendilerini fark ettiler ve şimdi gerçekten umut veriyorlar.

Herkesin kendisine göre hack tanımı olan bir ortamda kendini geliştirmek zor en iyisi herkesden faydalanmak.

Yaza görüşmek üzere...

Törkiş Sekuriti heykır tey tey Fistandantilus

hiç bir grubu mensup degılım sadece yazıyı buraya taşıdım o kadar . bu ne biçim iş ya devlet düşmanı olduk .) daşşak mı geçiyonnn:)
Toplam Hit: 14211 Toplam Mesaj: 70