Hamsterlarım Sevdirmiyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

@OsmaMan , @HellBoy4Tr ^^D)

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayForFree
    PlayForFree's avatar
    Erkek

O bıdırık minik hamsterlardan ise çok sevdirtmiyor zati, suriye hamsterları daha hızlı alışıp, üst cepte dolanıyor :D

profesyonel kahveci?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    reffkok
    reffkok's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    PlayForFree bunu yazdı

O bıdırık minik hamsterlardan ise çok sevdirtmiyor zati, suriye hamsterları daha hızlı alışıp, üst cepte dolanıyor :D

cinsini daha anlayabilmiş değilim hocam beyaz renkliler daha dişi erkek de yavru şekilde suriye hamsterları samanansı bi renk ve beyaz karması oluyor sanırım.

$-$
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

bir örnek olarak Filmin bir tanesinde gördüm: Ortalama bir el büyüklüğünde kitap boyutunda, şeffaf bir yapı içerisinde, Bir Karınca Kolonisi inceliyordu lise öğrencisi biri. ToprakAltı ve ToprakÜstü. 

Bahsettiğiniz şey formicarium

https://youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=9u-n0vGwkFo

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Davsan besle davsan 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    reffkok
    reffkok's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı

Davsan besle davsan 

davşanı besledim hocam sonuç olarak kuzenim kafasını kesti hayvanın

$-$
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

bir örnek olarak Filmin bir tanesinde gördüm: Ortalama bir el büyüklüğünde kitap boyutunda, şeffaf bir yapı içerisinde, Bir Karınca Kolonisi inceliyordu lise öğrencisi biri. ToprakAltı ve ToprakÜstü. 

Cins`ini yada Tür`ünü bilmiyordum. Teşekkür ettim @KotomineKirei .

Yalnız şöyle bir durum var; Her zaman yanımda taşıyabiliyor olmam gerekiyor. Hafif pratik birşey olmalı. ortalama, 1 ansiklopedi cilt i büyüklüğünde olmalı, yada daha küçük.

Youtube daki video ya baktım, hacim olarak, bir hayli büyük.

bir de, ince kitap gibi birşey yapsam, galerilerin çökmesini nasıl engelleriz. ve tabi Yaşam ve hareket alanlarını Alanlarını, dar alanda nasıl Azami kılabiliriz.

maksat: arada bir Çantadan çıkarıp, arada bir Toprak atlı ve üstü Hareketlerini incelemek.

RitmFarbRacourci tarafından 11/Haz/18 02:41 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

Yalnız şöyle bir durum var; Her zaman yanımda taşıyabiliyor olmam gerekiyor. Hafif pratik birşey olmalı. ortalama, 1 ansiklopedi cilt i büyüklüğünde olmalı, yada daha küçük.

bir de, ince kitap gibi birşey yapsam, galerilerin çökmesini nasıl engelleriz. ve tabi Yaşam ve hareket alanlarını Alanlarını, dar alanda nasıl Azami kılabiliriz.

maksat: arada bir Çantadan çıkarıp, arada bir Toprak atlı ve üstü Hareketlerini incelemek.

Çantada sallandıkça folloş edeceksin düşünsene 7/24 depremle yaşıyorsun

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    reffkok bunu yazdı
    hellboy4tr bunu yazdı

balik bile yemlenirken yakalanir, sende elidnen yemeye alistirman lazim hocam. ac birak bak nasil gelip yemi aliyor yavas yavas alisacak sonra sevmeye baslarsin

hocam bunlar aç bırakınca daha bi fazla ısırıyor denedim onu :D buldum sanırım ya şimdi yavruları büyümeye başladı büyük ihtimal yavrusunu korumak için elletmiyorlar kendilerini. Bende yavrularıyla aramı iyi yapıp dişiyle erkeğe bi yaranmayı deniyeyim diyorum :D

Yavrulara dokunma kokusu değişirse öldürür kendi yavrusunu 

...said addicted.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

Çantada sallandıkça folloş edeceksin düşünsene 7/24 depremle yaşıyorsun

saymış mı la 4000 diyor.

Toplam Hit: 4451 Toplam Mesaj: 41
fare hamster