Hangi Operatörü Kullanıyorsunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    mkyb bunu yazdı

Turkcell’in baz istasyonu sayısı fazla. Bir konumda çekim gücü sıkıntısı olursa direk kuruyor adamlar. TT ve VF yatırım yapmadan önce 5 senelik hesap yapıyorlar parası ne zamana çıkar diye. 

TT ve VF artık ortak baz istasyonu kullanıyor. VF’nin internet hızı artacak, Telekom’un çekim gücü. 

Onun adi fizibilite calismasi turkcell de yapiyor kotu bir sey degil o :D

Konuya istinaden, tt avantajli 4gb diye bir sey kullaniyorum 30 tlye 750 dk her yone, 1000 sms, 4gb internet. Her yerde wifi var hepsi artiyor.

sigara değil, balık olan.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@izzmarit biliyorum onu fakat dediğim gibi Turkcell bu konuda daha titiz. Mesala drone ile telefon açılan köy haber olunca Turkcell hemen baz istasyonu kurdurmuş. 

https://youtu.be/Se7FfrnyQ2E

@holycat 

Bazen belediyeler avanta konusunda sorun çıkartıyor ondan dolayı yeni baz kuramıyor operatörler. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Turkcell 5gb gece 5gb gündüz 1000 dk 1000 sms 50 tl ödüyorum geçen gün tarifenizin süresi bitecek isterseniz 55 tlye uzatalım diye aradılar. Daha az internetli bi paketiniz yok mu diye sordum daha ucuz olması için. Yine 50 liraya 3 gb internet 750dk 750 sms dedi kadın dedim dalga mı geçiyosunuz 50 liraya 10 gb kullanıyorum zaten. 5 senelik faturalı hattım var bana özel hiçbir indirim bana özel hiçbir tarife yapmıyorlar üstüne bir de bindirim yapıyorlar.

TT geçmeyi düşünüyordum 12 gb 33 lira tarifesine fakat 5 temmuzda yeni müşteri alımına kapatılmış. Şu an ne yapsam bilmiyorum önerilerinize açığım. 7 gün içinde geçmem gerek.

Şafak 1152!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Vodafone Mega Yeni

600 dk + 1000 sms + 3 gb internet

22 TL

22-25 tl civarında aynı pakedin 5 gb ve üzeri versiyonu var mıdır acaba, bilgisi olan?

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Turkcell’in baz istasyonu sayısı fazla. Bir konumda çekim gücü sıkıntısı olursa direk kuruyor adamlar. TT ve VF yatırım yapmadan önce 5 senelik hesap yapıyorlar parası ne zamana çıkar diye. 

TT ve VF artık ortak baz istasyonu kullanıyor. VF’nin internet hızı artacak, Telekom’un çekim gücü. 

Onun adi fizibilite calismasi turkcell de yapiyor kotu bir sey degil o :D

Konuya istinaden, tt avantajli 4gb diye bir sey kullaniyorum 30 tlye 750 dk her yone, 1000 sms, 4gb internet. Her yerde wifi var hepsi artiyor.

hocam fizibilite çalışması fakat turkcell deki kafa başka

adam 4g de muslugu sonuna kadar açıyor ki adam paketi daha hızlı tüketsin daha fazla para kazanayım diye 

şimdi mkyb nin dediği hesap hem doğru hem yanlış

şimdi turkcell ve vodafone baz istasyonu kurarken belki birbirine çok yakın yada eşit miktarda masraf yapıyorlar 

fakat turkcell e para dönüşü daha hızlı oluyor daha çok para geldiği için yatırımını daha rahat yapabiliyor ayrıca turkcell neredeyse tüm bazistasyonlarını fiber ile birbirine bağlıyor 

fakat telekom ve vodafone da bu bukadar hızlı olmuyor.

tarife ve fiyat kısmında herşey net turkcell en pahalı operatör arkadaş , fakat bir sıkıntı çektiğimde halledemediğim olmadı

ama vodafone ve ttelekom da karşı tarafdaki adam yada kadın beni anlamadığı için sıkıntı yaşadığım çok oldu.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

Yeni Hazır Kart Sadakat Programı – Avantaj 29

Turkcell'de sadece size özel her yöne 500 dk, 1000 SMS ve 4 GB sadece 29 TL!

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    walwo
    walwo's avatar
    Erkek

ben yeni hat almak istiyorum şuanda, daha önce kullanılıp boşa düşmemiş tamamen 0 hat hangi operatörden ne şekilde alabilirim? 

Arkadaşa bakıp çıkıcam :|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GokhaN
    GokhaN's avatar
    Erkek

vodofone 5gb 750dk 1000sms 26 tl

kıl olan yer kaşınır
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Letay sınırsız internet, 500dk, sms 20 TL. 😊😊