Hangi Operatörü Kullanıyorsunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

3gb gece 3 gb gunduz toplamda 6 gb internet

750 dk konusma

1000 sms 

5 er gb tv-bip-dergilik-lifebox

40 tl turkcell 

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

25 GB internet -2000 dakika SMS var

indirme hızı 150, yükleme 50 mbite kadar. Tarifem tüm EU da geçerli  

13€ :) 

http://www.speedtest.net/my-result/i/2714176070

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

Benim hatlar yurtdışı hattı ama yine de söyleyeyim.

1. Hattım beeline 60 GB internet veriyor. Youtube, instagram bedava. 

2. Hattım Tele2 o da 15 GB internet veriyor. Bütün sosyal medya ve YouTube bedava.

Beeline'de ücreti 50 lira

Tele2 35 lira

TV paketi felan zaten ucretsiz. 120 mbit hız var

CAgAtAy tarafından 19/Tem/18 06:23 tarihinde düzenlenmiştir

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Turkcell kullanıyorum, idare eder.. daha iyisine (İyi hizmet..) halkımız layık, ama baştakiler yüksek ve çok yüksek vergilere karşılık bu kadarcığını layık gördükleri için kendilerine ayriyeten teşekkür ederim, Allah onları başımızdan hiç eksik etmesin, zaten sağolsun milletimiz eksik etmemek için var gücü ile çalışmakta..

Fakir yaşamak için arı gibi çalışan, ertesi gün karnım tok mu açmı olur diye hayıflanıp korkarak yaşayan, buna neden olan siyasetçiyi de el üstünde taşıyan tek ülke Türkiye..

Ya dur sabah sabah yine sinirlendim içimi boşaltacam.. Yahu yemin ederim bütün siyasetçilerimiz, en baştakinden en diptekine kadar hepsi ama hepsi, ayrım gözetmeksizin sopalık, millet bunları temiz bir sopadan geçirse biraz akıllanır belki şeref ve haysiyet kavramlarının içini boşaltıp şerefli gibi gelip, ağzını yamultup millete şov yaparak konuşmazlar.. saygı kalmamış, resmen milletle dalga geçiyor bunlar yahu.. Yok en kötüsü budur ki, bu durum kültür veya gelenek gibi bir şekil almaya başladı, artık siyasetçimiz resmen hırsızlık yapacam, baş hırsızınız olmak istiyorum, diye geliyor, resmen halkımızda al kardeşim seni baş hırsız yaptık demeye başlar gibi oldu yahu.. ayyuke artık her şey utanma kalmamış.. Halk da kabulleniyor yahu..

ShockMan tarafından 19/Tem/18 07:17 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

TT Benzersiz 4 gb - 4 gb internet, 750 dk, 1000 sms 23 tl

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Vodafone

Devreden uyumlu avantaj 5 + muzikpass

Spotify++ yükledim sabahtan açıyorum akşama kadar kotadan gitmeden dinliyorum. Diğerleri için de 6gb yetiyor. Arada bi çarkı çeviriyorum 3-5 bişeyler geliyor.

Şuradan tüm paketlere bakabilirsiniz.

https://www.abonesepeti.com/mobil-gsm

qoqo tarafından 19/Tem/18 10:44 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLsanCaK
    aLsanCaK's avatar
    Erkek
    csfrt bunu yazdı

TT Benzersiz 4 gb - 4 gb internet, 750 dk, 1000 sms 23 tl

Hangi Paket? Benzersiz 4GB Paketi
    Ne Alırım? Her Yöne 750 DK + Her Yöne 1000 SMS + 4 GB İnternet
    Ne Öderim? 30 TL / Ay
    Nasıl Alırım? BENZERSIZ 4GB yaz 5555'e gönder.

edit : benim gönderdiğim mevcut müşterilere, 23 tl olan yeni müşterilere sanırım

aLsanCaK tarafından 19/Tem/18 10:41 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yurtdışında iletişim her gün ucuzluyor bizde pahalılaşıyor. En büyük neden operatörlerin baz istasyonu ve diğer ekipmanları dolar ile alması ve dolar kurunun her gün artması. Ek olarak vergilerde çok ağır. 30 lira fatura ödüyorum her ay 6-7 lirası devlete gidiyor.

Turkcell paketiniz biterse her yöne dakikasını 90 kuruş yapmış. 90 kuruş yahu. Sanırsın 90'lı yıllardaki 900'lü hatları arıyoruz.

Bu gidişle en dandik paketler bile 25 liradan başlayacak.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek
    cankol bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    cankol bunu yazdı

Turkcell Platinum kullanıyorum sorun yaşamıyorum.

baz konusunda şöyle bir çakallıkta dönüyor onu da belirteyim;

Vaktinde ankaradayken bulunduğum bölgede hiçbir operatör çekmiyordu. Sonra Avea geldi bi tane mobil baz kurdu site içine. Bende Turkcell'i aradım dedim bak çekmiyor burada avea geldi araç kurdu sizde bi bakın.

2 gün sonra aradılar Turkcell'den. Ölçümleri yaptık baz kurmak istiyoruz ancak bulunduğunuz site Aveaya taahhüt verdiğinden farklı bir baz anteni kurulamıyor o yüzden bizde bölgeye uygun bir yer arayışındayız dediler.

Öğrendim ki Avea ben buraya baz kurarım ama benden başkası baz kuramaz diye taahhüt imzalatmış. Adam hizmet vermek için bile taahhüt imzalatıyor amk böyle bi çakallar.

bi çakal siz misiniz :)

Avea kullanmak zorunda değilim turkcell gelsin anten diksin diye çakal olmaya gerek yok hocam :)

Bizim apartmanın çatısında hem vodafone hem turkcell baz istasyonu var bir sene arayla gelip taktılar ilk turkcell geldi taktı ve yaptığımız sözleşmede kat sakinleri olarak özellikle belirtmiştik, ileri ki dönemlerde diğer operatörlerin de gelip baz istasyonu kurmalarının sakıncı yoktur diye 

Aynı sözleşme örneğini vodafonedan geldiklerinde de devreye soktuk 

Yani o sizin hatanız olmuş hocam yoksa onlar kim köpek benden başkası gelip takamaz ne demek zaten nagazakiye dönecek apartman bi de şart mı koşacaklar

Tek şartları elektriği hiç bir zaman kesmeyin, bi de sözleşme yaparken 30 daire varsa 30 nunda imzasını istiyolar ki yarın birgün biri kaldırılsın diye mahkemeye başvurursa hakim usulsüzlük görüp bazı kaldırtmasın

..Morali hep bozuk olan insan..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Necati
    Necati's avatar
    Erkek
    Delegado_Zero bunu yazdı

25 GB internet -2000 dakika SMS var

indirme hızı 150, yükleme 50 mbite kadar. Tarifem tüm EU da geçerli  

13€ :) 

http://www.speedtest.net/my-result/i/2714176070

Hangi Operatör hocam bu

Toplam Hit: 4207 Toplam Mesaj: 44