Hangi Operatörü Kullanıyorsunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    GokhaN bunu yazdı

vodofone 5gb 750dk 1000sms 26 tl

hangi tarife? vodafone aboneleri geçiş yapabiliyor mu?

goo.gl/qBNZmW
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Boş arsanız veya merkezi bir yerde apartmanınız varsa güzel kira veriyorlar. 

Ayrıca çekmiyorsa semtin müşteri temsilcisine ulaşıp söylerseniz adresinize gelip özel cihaz ile ölçüm yapılıyor. 

mkyb tarafından 18/Tem/18 01:50 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

Turkcell Platinum kullanıyorum sorun yaşamıyorum.

baz konusunda şöyle bir çakallıkta dönüyor onu da belirteyim;

Vaktinde ankaradayken bulunduğum bölgede hiçbir operatör çekmiyordu. Sonra Avea geldi bi tane mobil baz kurdu site içine. Bende Turkcell'i aradım dedim bak çekmiyor burada avea geldi araç kurdu sizde bi bakın.

2 gün sonra aradılar Turkcell'den. Ölçümleri yaptık baz kurmak istiyoruz ancak bulunduğunuz site Aveaya taahhüt verdiğinden farklı bir baz anteni kurulamıyor o yüzden bizde bölgeye uygun bir yer arayışındayız dediler.

Öğrendim ki Avea ben buraya baz kurarım ama benden başkası baz kuramaz diye taahhüt imzalatmış. Adam hizmet vermek için bile taahhüt imzalatıyor amk böyle bi çakallar.

imza.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    cankol bunu yazdı

Vaktinde ankaradayken bulunduğum bölgede hiçbir operatör çekmiyordu. Sonra Avea geldi bi tane mobil baz kurdu site içine. Bende Turkcell'i aradım dedim bak çekmiyor burada avea geldi araç kurdu sizde bi bakın.

2 gün sonra aradılar Turkcell'den. Ölçümleri yaptık baz kurmak istiyoruz ancak bulunduğunuz site Aveaya taahhüt verdiğinden farklı bir baz anteni kurulamıyor o yüzden bizde bölgeye uygun bir yer arayışındayız dediler.

Öğrendim ki Avea ben buraya baz kurarım ama benden başkası baz kuramaz diye taahhüt imzalatmış. Adam hizmet vermek için bile taahhüt imzalatıyor amk böyle bi çakallar.

bi çakal siz misiniz :)

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    cankol bunu yazdı

bi çakal siz misiniz :)

Avea kullanmak zorunda değilim turkcell gelsin anten diksin diye çakal olmaya gerek yok hocam :)

imza.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

yarım asırdır tt kullanıyordum geçen kayışı sıyırdım turkcele geçtim.

750 dk 100 sms 5 gb net +30 gb fizy derginlik ıvır zıvır hediye cart curt = 35 lira bir yıl tahütlü. birde fatura aşım engelleme hizmeti ücretsiz.

tv plus filan kullandım bayağı youtube derken hediyelerle birlikte hiç tükenmiyor internet. hadi, bakalım dedim böyle iyi. ama biliyorum 1 sene sonra acısını çıkaracaklar tahüt bitince.

bide download 65 mbps :D. ama türksel çok karışık geldi bana. hediye vermesi için dergi inidir filan saçmalıyor. yanii diye sikindirik birşey yükletiyot kendine hayrı yok.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

yarım asırdır tt kullanıyordum geçen kayışı sıyırdım turkcele geçtim.

750 dk 100 sms 5 gb net +30 gb fizy derginlik ıvır zıvır hediye cart curt = 35 lira bir yıl tahütlü. birde fatura aşım engelleme hizmeti ücretsiz.

tv plus filan kullandım bayağı youtube derken hediyelerle birlikte hiç tükenmiyor internet. hadi, bakalım dedim böyle iyi. ama biliyorum 1 sene sonra acısını çıkaracaklar tahüt bitince.

bide download 65 mbps :D. ama türksel çok karışık geldi bana. hediye vermesi için dergi inidir filan saçmalıyor. yanii diye sikindirik birşey yükletiyot kendine hayrı yok.

hocam dergilik türkiye nin en iyi projelerinden biri ayrıca tv plus fizy bunların yerli alternatifi bile doğru düzgün yok

salla kazandan bana 4gb geldi kuzenin vodafone günlük 500mb geldi seçim senin :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

hocam dergilik türkiye nin en iyi projelerinden biri ayrıca tv plus fizy bunların yerli alternatifi bile doğru düzgün yok

salla kazandan bana 4gb geldi kuzenin vodafone günlük 500mb geldi seçim senin :)

eğer günlük 500mb geldi ise iyi. bana günlük 100mb geliyor. en son 6 saatlik geldi, uyumadan önce saat 3 civarı dedim ki bi çevireyim şu çarkı belki bir şey çıkar. neyse çevirdim 6 saatlik 500mb. uyudum 9 saat, uyandığımda paket maket yoktu :D

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slordy
    slordy's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

Turkcell genç 8gb paketi var 

her yöne 750 dk, 1000 SMS, 8 GB, interneti içinde BiP, Fizy, Dergilik 40 TL'ye 

8 gb veriyor sonra her haltta bedava internet alıyorum yok salla kazan vs

bana göre türkiyenin en iyi operatörü turkcell sizin kullandığınız paketler neler

1k dk 1k sms 8gb internet Turktelekom 27tl sil süpür falan bence en iyisi turktelekom :))

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    slordy bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

Turkcell genç 8gb paketi var 

her yöne 750 dk, 1000 SMS, 8 GB, interneti içinde BiP, Fizy, Dergilik 40 TL'ye 

8 gb veriyor sonra her haltta bedava internet alıyorum yok salla kazan vs

bana göre türkiyenin en iyi operatörü turkcell sizin kullandığınız paketler neler

1k dk 1k sms 8gb internet Turktelekom 27tl sil süpür falan bence en iyisi turktelekom :))

abone sayılarından belli hocam ne kadar iyi olduğu o fiyatlar bile yetmiyor kurtarmaya

Toplam Hit: 4206 Toplam Mesaj: 44
hangi operatör