folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hangi Savunma Sanatını Öğrenmeliyim?

Hangi Savunma Sanatını Öğrenmeliyim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Arkadaşlar , 2 - 3 Kişiyi çok rahat indirebileceğim Savunma Sanatı var mı? 

Not:Boyum 1.63 Cüsseme göre değil Cüssemden daha büyük kişileride devirmeye yönelik bir savunma sanatı önerir iseniz güzel olur.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

İnsanların %90 ı kavga etmeyi bilmez. az küçükken kavgalara karıştıysan bir çok kişiyi tokatlarsın . 

boks yeterli olur. hem düzgün vücudun olur. 

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Aikido'ya başla sokakta bir temiz dayak ye, sonra kendine demir bir jop al. Hem zamandan hem paradan tasarruf etmiş olursun.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Krav maga otesi bos kick box iyi cok uzun zaman istiyo en kisa surede en iyi verim krav maga

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SENAR1ST
    SENAR1ST's avatar
    Erkek

Muaytai bence en çok işe yarayanı. Yeterince sert ve diz, dirsek, tekme, yumruk hepsi var. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

biber gazı, hem yasal hem süper etkili, hem de adam ölmüyor sakatlanmıyor.. aile efradımın tüm dişi bireylerine birer adet hediye etmişimdir..

konuya gelince, yıllarımı ayırırım diyorsan wing-tsun. aylarımı ayırırım diyorsan muay-thai. sokakta dövüşmeyi bilmeyen adamı serersin ama karşındaki bazen beklemediğin potansiyelde biri çıkabilir..

şans eseri tanıdığım 58kg 20 yaşında bi çocuk kickbox'la ilgileniyorum demişti, içimden senin heryerin kickboxcu olsa noolur diye geçirdim.. abi istersen bizim antremanlara ziyarete gelebilirsin dedi..

bizde de maziden var az buçuk şekil, az buçuk özgüven, gittim, giydim eldivenleri kavallıkları. adamın kafamda patlayan kavallarını göremedim resmen, gardımdan beynim sallandı.. milli takımdaymış ufaklık.. avrupa dereceleri varmış..

ben o çocuğu sokakta görsem tek kroşemle felç ederim diye düşünürdüm..

velhasıl, yani sokak şans işidir, dövüşmeyi öğrensen de bu şansı lehine arttırırsın, ama hiçbir zaman %100 olmaz.. biber gazı senin ilacın.

amaç sokak demesen, spor disiplin özgüven hobi desen orası ayrı..

edit: 2-3 kişiyi çok rahat indirebileceğin savunma sanatı derken, hangi 2-3 kişi derler adama (:

mesela benim dövebileceğim çok 2-3 kişiler var, ama evrile çevrile dayak yiyeceğim çok 1 kişiler de var :)

muaythaist tarafından 27/May/16 22:12 tarihinde düzenlenmiştir

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

En güzeli silah taşı kimse seni dövemez laf eden olursa çekersin emaneti ....... adaleti.

Birde Sokak dövüşünde prof dövüşçü olmadıysan gidip karate de öğrensen bişe olmaz semt çocuğu olcaktın:d

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    scarletbeard bunu yazdı

Krav maga otesi bos kick box iyi cok uzun zaman istiyo en kisa surede en iyi verim krav maga

Hocam, Ankara'da gerçekten Krav maga öğretebilecek birini bulmak biraz sıkıntı gibi geliyor. Onun dışında İsraile gitme imkanım olur ama Krav maga öğrenecek kadar kalma imkanım olmaz maalesef 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    muaythaist bunu yazdı

biber gazı, hem yasal hem süper etkili, hem de adam ölmüyor sakatlanmıyor.. aile efradımın tüm dişi bireylerine birer adet hediye etmişimdir..

konuya gelince, yıllarımı ayırırım diyorsan wing-tsun. aylarımı ayırırım diyorsan muay-thai. sokakta dövüşmeyi bilmeyen adamı serersin ama karşındaki bazen beklemediğin potansiyelde biri çıkabilir..

şans eseri tanıdığım 58kg 20 yaşında bi çocuk kickbox'la ilgileniyorum demişti, içimden senin heryerin kickboxcu olsa noolur diye geçirdim.. abi istersen bizim antremanlara ziyarete gelebilirsin dedi..

bizde de maziden var az buçuk şekil, az buçuk özgüven, gittim, giydim eldivenleri kavallıkları. adamın kafamda patlayan kavallarını göremedim resmen, gardımdan beynim sallandı.. milli takımdaymış ufaklık.. avrupa dereceleri varmış..

ben o çocuğu sokakta görsem tek kroşemle felç ederim diye düşünürdüm..

velhasıl, yani sokak şans işidir, dövüşmeyi öğrensen de bu şansı lehine arttırırsın, ama hiçbir zaman %100 olmaz.. biber gazı senin ilacın.

amaç sokak demesen, spor disiplin özgüven hobi desen orası ayrı..

edit: 2-3 kişiyi çok rahat indirebileceğin savunma sanatı derken, hangi 2-3 kişi derler adama (:

mesela benim dövebileceğim çok 2-3 kişiler var, ama evrile çevrile dayak yiyeceğim çok 1 kişiler de var :)

Hocam biber gazı işe yaramaz ben daha çok blackwater gibi şirketlerinin paralı askerli ile kapışmada alabileceğim tarzdan bir savunma sanatı istiyorum veya Fransa Lejyonerleri ile dövüşebileceğim. Yıl olarak 5 - 6 senemi vermeyi planlıyorum. daha çok sadece eller değilde kılıç,sopa şeyleride kullanmayıda öğrenmeyi planlıyorum. Beni bir Haşhaşiye çevirebilecek tarzda bir savunma sanatı olsun 

C10H15N tarafından 27/May/16 22:29 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek

Çok samimi arkadaşım. İzmirde yardımcı olurum

http://www.kravmaga-izmir.com/

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo