Haramzadeler Ve Cemaat

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bu ses kayıtlarını malum hepimiz biliyoruz.

İlk ses kayıtları yayınlanırken haramzadeler fetonun ses kayıtlarını yayınlamıştı ananas muhabbeti falan rafineri vs. 

Haramzadeler youtube hesabından eklenmişti. İlk çıktığı zamanlar bilen bilir şimdi youtube hesaplarından silmişler. 

Aklıma takılan bu haramzadelere herkes cemaat diyor doğal olarak ki bende öyle düşünüyordum, sizcedede ortada bir terslik yok mu ?

Bunları feto çıkardıysa niye ananas,rafineri muhabbetini tayyibin eline koz olarak verdi? ilginç

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

burayı alayım 25 sayfa post görür bu konu

arbeit macht frei
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Allah allah.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek

dün mhp ye destek tt si paylaşıyolardı

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Gelde çıldırma arkadaş.Ergenekon balyoz davalarında isimsiz ihbarlar, nererden geldiği belli olmayan mailler, gizli tanıklar, nereden geldiği belli olmayan ses kayıtları, görüntüler falan çıktığında her gün çarşaf çarşaf gazeteler TSK'ya saldırdığında bunları kim yayınlıyor, nereden geliyor, silahları kimler gömdü, kimler gömülü olduğunu ihbar etti gibi soruları kimse sormuyordu.

Şimdi Akp alehine ses kayıtları çıkınca, ses kayıtlarından çok ses kayıtları yayınlayanlar konuşuluyor.Ben bu ülkenin gündem anlayışını sikim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Persebar
    Persebar's avatar
    Erkek
    CyberAngel bunu yazdı

Şimdi Akp alehine ses kayıtları çıkınca, ses kayıtlarından çok ses kayıtları yayınlayanlar konuşuluyor.Ben bu ülkenin gündem anlayışını sikim.

Katılıyorum hocam ortada bir yolsuzluk varsa yapanı yargıla cezasını kes he çok merak ediyorsan yayınlayanları bulursun ödüllendiriyor musun

cezalandırıyor musun orası sana kalmış bu ne yazıkki vatandaşın siyaset anlayışı yerlerde :(

Sistemlerdeki güvenlik açıkları, onu üretenleri unutmamanız için üretenler tarafından bırakılan bir hatıradır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    saybirs bunu yazdı

Arkadaşlar bu ses kayıtlarını malum hepimiz biliyoruz.

İlk ses kayıtları yayınlanırken haramzadeler fetonun ses kayıtlarını yayınlamıştı ananas muhabbeti falan rafineri vs. 

Haramzadeler youtube hesabından eklenmişti. İlk çıktığı zamanlar bilen bilir şimdi youtube hesaplarından silmişler. 

Aklıma takılan bu haramzadelere herkes cemaat diyor doğal olarak ki bende öyle düşünüyordum, sizcedede ortada bir terslik yok mu ?

Bunları feto çıkardıysa niye ananas,rafineri muhabbetini tayyibin eline koz olarak verdi? ilginç

Mantıklı. bunu bende düşündüm. eğer cemaatse neden kendi kasetini hazırladı

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

boşver hoca sen sonuca bak

başçalanın işi bitti

amerika israil siyonist işbirliğinin bu dünyada deviremeyeceği bitiremeyeceği birşey yok

herşeyin bir sonu vardır

rahat olun

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    DaveReed bunu yazdı

başçalanın işi bitti

amerika israil siyonist işbirliğinin bu dünyada deviremeyeceği bitiremeyeceği birşey yok

herşeyin bir sonu vardır

rahat olun

bu kadar kesin nasıl biliyorsunuz. gerçekten merakımdan soruyorum.

futurist tarafından 01/Mar/14 13:48 tarihinde düzenlenmiştir

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    CyberAngel bunu yazdı

Gelde çıldırma arkadaş.Ergenekon balyoz davalarında isimsiz ihbarlar, nererden geldiği belli olmayan mailler, gizli tanıklar, nereden geldiği belli olmayan ses kayıtları, görüntüler falan çıktığında her gün çarşaf çarşaf gazeteler TSK'ya saldırdığında bunları kim yayınlıyor, nereden geliyor, silahları kimler gömdü, kimler gömülü olduğunu ihbar etti gibi soruları kimse sormuyordu.

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı

başçalanın işi bitti

herşeyin bir sonu vardır

rahat olun

bu kadar kesin nasıl biliyorsunuz. gerçekten merakımdan soruyorum.

futura seni her konu hakkında gıpta ile dinliyorum ama sen siyaset yapma sıçıyosun.

Toplam Hit: 8383 Toplam Mesaj: 72