Haramzadeler Ve Cemaat

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı

boşver hoca sen sonuca bak

başçalanın işi bitti

amerika israil siyonist işbirliğinin bu dünyada deviremeyeceği bitiremeyeceği birşey yok

herşeyin bir sonu vardır

rahat olun

bu kadar kesin nasıl biliyorsunuz. gerçekten merakımdan soruyorum.

futura seni her konu hakkında gıpta ile dinliyorum ama sen siyaset yapma sıçıyosun.

neden hakaretvari yazıyorsun ki sadece soru sordum o kadar biliyorsan cevaplarsın aydınlanırız.

Dün okuduğum bir yazı vardı. adamlar öyle bir anlatmış ki dersin ki onlar yapmış o kadar şeyi ,  onlar söylese kızmayacağım

ben çıkıp "yok cemaat yapamadı" diye buraya yorum atsam arkamdan yüzlerce kişi "nerden biliyorsun" diye atlarsınız

ben gerçekten öğrenmek adına kanıt varmı diye soruyorum. sonuç bu.

öğrenmeyincede cahil dersiniz millete.

Eğer çoğul gibi düşünmezsen hakaret de ederler burada hatta küfrederler. Kendilerine sorulmayan soruları cevaplamak isterler mesela lafa falan atlarlar ne biliyim.

Tahribatı siyaset alanına çevirdiniz amına koyim

Adamın bugüne kadar açtığı her konu ya yapamadığı birşeyin sorusu yada siyaset bukadar da olmaz ki ya. 

Bilişim sitesi burası. Siyasetin de dinin de yeri derin konular hani anasayfada görünmesin uyuz oluyorum artık iyice

(birazdan beni akpartili yapıp küfredecekleri için ilk iki cümlemi canlı olarak onaylatmış olacağım birazdan ilk iki cümlemin doğruluğuna şahit olacaksın tabi dürüst olup içlerinden geldiği gibi davranırlarsa..)

sen neyin felsefesini yaşıyon bilmiyorum ne anlatmaya çalışdıgınıda anlamadım bizim orda hırsıza hırsız derler hayatımın yan fülüdü tayyipte çaldıysa hırsızdır eger onu destekliyosan sende hırsızsındır.

ya avi anlamıyorum adam resmen milletle dalga geçiyo g.t e parmak enseye tokat bizimkiler hala kılda yünde

bir ingilizin sözü çok hoşuma gitti ingilizin bak bizm oralarda bir başbakan bakan bir restaurantta bedava yemek yese onu koltugundan ederiz dedi

o yüzden boş verr montajlıcagını tayiip montajlamış zaten...

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UzatmaNaciye
    UzatmaNaciye's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı

başçalanın işi bitti

amerika israil siyonist işbirliğinin bu dünyada deviremeyeceği bitiremeyeceği birşey yok

herşeyin bir sonu vardır

rahat olun

Böyle düşünme, adamı yere göke cıkaran gene onlar tekrar aşagıya indiren gene onlar ..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı

başçalanın işi bitti

herşeyin bir sonu vardır

rahat olun

ABD  AB Ve Yahudiler Bu Ülkeye Karşı Çıkıyosa Emin Olun Doğru Yoldayız Demektir :D

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    slmarlq bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı

başçalanın işi bitti

herşeyin bir sonu vardır

rahat olun

ABD  AB Ve Yahudiler Bu Ülkeye Karşı Çıkıyosa Emin Olun Doğru Yoldayız Demektir :D

Herkes bize düşman değil; ABD, AB ve Yahudiler belki de ülkemize düşman gözüyle bakmıyorlar. Paranoyak olmak, olan biten herşeyin ardından komplo üretmemizi sağlıyor. Aksi takdirde yalnızlaşırsan tepene binen çok olur, onun bunun piyonu olursun.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek
     ama sen siyaset yapma sıçıyosun.

+1

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    EdepsizPenguen bunu yazdı
     ama sen siyaset yapma sıçıyosun.

+1

işin komiği de siyaset yapmamış olmam

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

bence ikisinin başta birbiriyle alakası yoktu. sonradan birleşmiş olabilirler. zaten telefon kayıtlarını cemaat alıp yayınlıyordu haramzadeler de nerden buluyorsa buluyor paylaşıyordu. ama sonradan cemaat bunlara gel sana kolaylık yapalım kayıtları ilk elden al yayınla demişse birleşmiş olabilirler.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

onu bunu bilmemde adamlar youtube videolarından 150 bin dolar koydular güzel rakam

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Abi benim anlamadığım bu ülkede nie adam gibi siyasetçi yok?

Yani adam gibi eğitime önem veren,din ve devlet işlerini birbirine karıştırmayan,zeki ve dürüst bir siyasetçi olsa halk milyon dolarları zaten kendisi bağışlar o insanlara.Ama yok amk.

Türkiyede siyaset yok.Aptalca şeyler yapılıyor.

Kemal Kılıçdaroğlu dediğin adam zırcahil biri bu ülkeye akp kadar bişey katamaz doğru söylemek gerekirse.AKP bu ülkeyi Avrupa standartlarına getirebilecek ve modern zihniyete sahip bir parti değil.MHP zaten CHP nin bir tık altı.Diğerlerini saymıyorum bile.

Bu ülkeyi kurtaracak bilim ve eğitim.Din baskısı yada aşırı otoriter rejim değil.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    UzatmaNaciye bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı

başçalanın işi bitti

herşeyin bir sonu vardır

rahat olun

Böyle düşünme, adamı yere göke cıkaran gene onlar tekrar aşagıya indiren gene onlar ..

ben nasıl düşünmüşüm?

amerikanın emir vermeden dünyanın hiçbir yerinde darbe bile olmuyor kanıtlandı zaten araştırmacılar tarafından

amerika nasıl getirdiyse öyle götürüyor

diğer arap ülkelerine göre tek fark şuan için kan yok

ama alternatif olarak duruyordur kenarda

ayrıca amerika şuan rusya ya ayar vermekle kapışmakla meşgul olacak

bi süre türkiye ile fln ilgilenemez sanırım

BeyinAdam bunu yazdı

bence ikisinin başta birbiriyle alakası yoktu. sonradan birleşmiş olabilirler. zaten telefon kayıtlarını cemaat alıp yayınlıyordu haramzadeler de nerden buluyorsa buluyor paylaşıyordu. ama sonradan cemaat bunlara gel sana kolaylık yapalım kayıtları ilk elden al yayınla demişse birleşmiş olabilirler.

hoca çok mu zor ya cemaat askerin kozmik odasına bile girmiş daha ne olacak

amerikadan cia veya nsa veya israilden mossad tapeleri vs hepsini cemaate servis ediyor veya cemaatin adamları tib den tapeleri alıyor

cemaatten mehmet baransuya emre usluya gidiyor

onlarda basına servis ediyor

görmüon mu adam bavulla gelmişti

kahin olmaya gerek yok

görünen köy kılavuz istemez

Toplam Hit: 8442 Toplam Mesaj: 72