Havasin Mülakatlari Nasil Oluyor ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

merhaba arkadaslar bugun beni havastan cagirdilar sinav icin biraz bilgi verirmisiniz giren varmi onceden nasil mulakatlari oluyor ? İngilizce mulakat varmis sanirim soru cevap seklindemi oluyor yoksa anlatin fln mi diyorlar ?

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

Hangi pozisyon için olduğunu da yazarsan, belki Havaş bağımsız başka tavsiyeler de duyabilirsin.

Sen hiç kaval çaldın mı?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

hangi havalimanı için ve hangi pozisyon için?

can498 tarafından 02/Mar/16 10:32 tarihinde düzenlenmiştir

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

soru cevapta oluyor hocam kimsin nesin vs soruyorlar 

sonra bir şey anlattırıyorlar en son giren arkadaşa bugün ne yaptın diye sormuşlardı mesela oda sabah kalktım kahvaltı yaptım şu otobüse bindim şunu bunu yaptım vs vs anlatmış şuanda da sizlerin karşısında bunu anlatıyorum diye espri felan yapmış gülüşmüşler 

tabi torpil varsa kullan hocam yoksa zor biraz alınma

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Hocam ak partiden torpil bulman lazım. TGS girmek için neler neler yaptık. Torpilin anasını sikeyim, adam sivil havacılık okumuş giremiyor ben grafik  okudum giriyorum. Bunlar hep torpil. 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

Bi form veriyolar yaziyosun dolduruysun

Ataturk se bul bni :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

ne alaka ak sankı her departman ıcın farklı mulakata sokuyorlar hangı havalımanı oldugu neden önemliki? her havalımanındakı havasın mulakatı farklı sankı he

neyse meraklarınızı gıdereyım istanbul atatürk için yer hizmetleri departmanı sadece yuz yuzu ıngılızce mulakat nasıl gecıyor soru cevapmı yoksa birşerylermi anlattırıyorlar ?

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @DE5TROY3R :D, birde @nevropat ≥3≤ (๑و•̀ω•́)و XD ╭∩╮

RitmFarbRacourci tarafından 02/Mar/16 15:10 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmaman
    osmaman's avatar
    Erkek
    MeTiN_7 bunu yazdı

ne alaka ak sankı her departman ıcın farklı mulakata sokuyorlar hangı havalımanı oldugu neden önemliki? her havalımanındakı havasın mulakatı farklı sankı he

neyse meraklarınızı gıdereyım istanbul atatürk için yer hizmetleri departmanı sadece yuz yuzu ıngılızce mulakat nasıl gecıyor soru cevapmı yoksa birşerylermi anlattırıyorlar ?

Evet her departmanda farklı mülakat var.  Ben sabiha gökçendeyim ve çalışacağın birime göre soruların zorluk derecesi değişiyor.  Soru cevapta var normal ankatımda var.  Arkadaşın dediği gibi bu gün ne gsptın gibi. 

İmza mı? O da ne demek?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek
    MeTiN_7 bunu yazdı

ne yazık ki torpil var. Önce seni 300 500 kişinin olduğu bi konferansa alacaklar, şirketi tanıtacaklar sonra iki adet sınava gireceksin. 1. genel yetenek yazılı olarak oluyor. 2. olarak ingilizce yazılı ve dinlediğini kağıda yazma (slayt üzerinden) o gün öğleden sonrada veya bir kaç gün içinde sınav sonuçları açıklanacak. ve tekrar seni arayıp sözlü mülakata çağıracaklar. En az oda da iki kişi olacak. sözlü strandart iş görüşmesi ve ingilizce sohbet. bunlarıda geçersen yer hizmetleri için eğitime gireceksin.

yolcu hizmetleri memuru için 2 3 ay kadar eğitim oluyor. apronda işçilik için kısa bir eğitim olur diye tahmin ediyorum. eğitimlerde başarılı olursan iş başı yaparsın....

Havalimanlarında çalışmayı tavsiye etmiyorum. stresi çoktur zamanla yarışırsın yıllarca çalıştım ve bıraktım mutluyum.Şuanda telekominikasyon sektöründeyim. Ama mecbur para kazanmak lazım umarım senin için hayırlısı olur.

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
Toplam Hit: 2593 Toplam Mesaj: 22
havas mulakat