folder Tahribat.com Forumları
linefolder Java
linefolder HAVELSAN Coğrafi Bilgi Sistemleri(CBS) Çözüm Yarışması

HAVELSAN Coğrafi Bilgi Sistemleri(CBS) Çözüm Yarışması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek
    AMpul bunu yazdı

@Keyr00t, tebrikler hocam, tarikatten birinin kazanmasina sevindim. Senin yaptigin proje guzelmis ama bu son proje nedir abu, dosya siniflandirma, tam bir amelelik, stajyerlere itelenen isler gibi :d

her dosya formatinin opensource library si var zaten, benzerlik olcmek icin de bir suru ml library si var, tek is duz amelelik, innovasyonla ne alakasi var anlayamadim.

dedigin gibi odul de bir aylik maas, cok garip.

tekrar tebrikler sana.

sağol hocam :) aynen dosya sınıflama ve benzerlik meselesi amelelik bir tek image, video ve ses için derin öğrenme olaylarına girmeni istiyor ki zaten o paraya o işe girilmez 

@MhmdAlmz  sağol hocam teşekkürler :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

hocam tebrikler konu sahibine bir tatlı göndermişsindir umarım :)

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek

Hocam tebrikler, çok sevindim helal olsun

karahanx tarafından 02/Nis/18 23:03 tarihinde düzenlenmiştir

Hayat Bizi 61 kenara...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

İnsanlar gerçekten ilgisizler bu tarz yarışma konularında. Ayın 5inde obss yazılım yarışması düzenlemiş bizim üniye. Ödül iphone x. Başvuran benle birlikte bir eleman var. Akıl alır gibi değil. 

Geçen airties speed hackathonuna ekip olarak katıldık, 3 takım geldi, 2 si yarışma sonunu göremeden ayrıldı. Görevi tam yapamasakta ödülümüzü aldık, kontağımızı kurduk geldik asdf

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Bravo Cidden. Yalnız şu kısmı okurken şaşırmadım değil.

" ödtüden 5 kişilik bi ekip, @@,)

trabzondan 2 harita müh.

kayseriden 3 kişilik bir ekip

bende `tek`@@7) katılmıştım. "

tebrikler yeniden.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    x-t0xid
    x-t0xid's avatar
    Erkek

Tebrikler hocam.

Toplam Hit: 6898 Toplam Mesaj: 27
havelsan