folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hayat Bitti!..Beğenmeyene Para İadesi Yok!...

Hayat Bitti!..Beğenmeyene Para İadesi Yok!...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Olayin yalan olup olmamasinin hicbir onemi yok.Bir gercegi yansitip yansitmamasi onemli.Bence onemli bir yazi.Edebi yonden de bir solukta okutuyor kendisini.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

hangi kız babası tecavüz etse

babam beni becerdi der

tecavüz etti der ırzıma geçti der başka birşey der.bu terimler fantezik terimler:|

bu kadar yozlaştığımızı düşünmüyorum..

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek
    tiksindim ya:s

www.yesilgrow.com - Growshop
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek
    yalan a.k

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stigma
    Stigma's avatar
    Dişi
    Ensest ilişki dıye bısey var dunyada ; bu yazıdan daha ote seyler yasanıyor malesef.. kelımelerın dızılısıne ya da baska seylere takılmayın cok fazla; bazı seylerı gormemek bılmemek duymamak ya da ınsanın kendısıne cok ters gelmesı ; o seyın yasanmadıgı anlamına gelmıyor; uzuldum. yazık boyle ınsanların var olması ve bunlara acık kapı bırakanlar da en az o ınsanlar kadar igrenc.

allcolorsarebeautiful.net
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Nitrous bunu yazdı:
    -----------------------------

hangi kız babası tecavüz etse

babam beni becerdi der

tecavüz etti der ırzıma geçti der başka birşey der.bu terimler fantezik terimler:|

bu kadar yozlaştığımızı düşünmüyorum..

-----------------------------

Bencede 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kinyas
    kinyas's avatar
    Erkek
    tüylerim diken diken oldu,pc basında oylece sustum..:|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Dünyanın heryerinde sapığı, aşırı sapkını, aşırı hastası her ülke, millet veya din mensubunun %0,05'indede olsa görülür. Yani Türkiye de olmaz amerikada olmaz müslüman yapmaz felan demeyin. Oldu, oluyor ve olmayada devam edecektir ne yazık ki.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    yaşlı, öz babasını beceren adamlar gorduk biz malesef türkiyemizin acı gerçeklerinden biriside ensest ilişki; aşılması zor görünüyo uzun bi sürede.ayrıca küçük çocuklara hayvanlara tecavüz falanda bu zamanın gözdeleri.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cepni
    cepni's avatar
    Erkek
    Bu yazıda ne kadar mübalağa varsa da maalesef ülkemizde aile içi cinsel istismara uğrayan o kadar çok çocuk varki, yazıyı okurken aklıma onlar geldi ve tüylerim diken diken oldu. Allah hiçbir çocuğa böyle şeyler yaşatmasın, çocukları bu şekilde istismar edenleri de Kahhar sıfatıyla kahreylesin.

Bizim oralarda VATAN SATSA BİR KİŞİ ANINDA BİTER İŞİ! / "Türkçe"m, ana dilim, ata sesim, ses bayrağım, Bu koskoca dünyada beni sen Türk edensin." / Benim bozkurt yurdumda çakalların işi ne!
Toplam Hit: 4490 Toplam Mesaj: 33