Henüz Gelen Kutunuz Yok !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek
    ya tamam abicim ukalalik etmeyin cekici geldi aldik maili. ordaki tum mailleri bir kalemde backup yapma sansimiz yok mu ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

gmail varken uğraşmayın abi.

alın bi tane önemli işlerinizi ondan halledin.

Dandirik yerlere mail verirken mynet.com dan halledin. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek
    ahanda yaragi yedikkkkkkkkkkk

Отсутствует почтовый ящик
    Зарегистрируйтесь в службе Windows Live Hotmail и получите бесплатный настраиваемый почтовый ящик большого объема с надежной системой обеспечения безопасности.

Примечание. Независимо от того, используется ли служба Hotmail или нет, всегда можно перейти к списку контактов. © Корпорация Майкрософт (Microsoft Corp.), 2009
    Конфиденциальность
    Условия использования

silmisler a.q.

icime dogdu.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

decameron bunu yazdı:
    -----------------------------

Microsoft'un hiçbir zaman w.cn diye bir domaini olmadı, piyasadaki birçok gerzek gitti oradan mail aldı sadece :) nasılki mail.tahribat.com dan gmail alt yapısını kullanarak maillerimize erişiyoruz , w.cn adlı adrestende aynı şekil hotmail maili alınıyordu, domainin sahibesi iptal edincede maillerinizi böyle vah vah dersiniz :) soğuk su iç:D

Eleman NS leride güncellemiş ohhh saf saf adamların farklı adres diye aldığı msnleri / mailleri tek tek alıcak zevkiyle :D tam pop cornluk durum... O w.cn çıktığı ilk günden beri anlayamadımdı insanlar nasıl bu kadar saf olabiliyor diye... Şu sitede yıllardır varsınız, biriniz whois çekmeyi bilmiyor , netcraft adlı siteden bihabermi yaşıyorsunuz :) Hiç aklınız alıyormu microsoft un olduğunu sandığınız bir site linux kullansın? Godaddyden domain alsın falan fıstık. Umarım maduriyetiniz artarda bir ders olur w.cn maili/msn i kullananlara..

tamamda bu art niyet nedir hocam demediğini bırakmamışsın kınada yaktınmı :) gerzek fln.. belliki bende dahil bazı arkadaşların problemi olmuş varsa bi bilginiz yazın :W

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeitgeist
    zeitgeist's avatar
    Erkek
    yazılanlar oldukça açık ama.. w.cn uzantılı bi adres kullanmama ragmen msn veya mailillerimde şimdilik bi sorun yok.. ama eninde sonunda mail adresime elveda demek zorundayım.. onun için msn ve mail adresimi zaman kaybetmeden deiştirmeliyim.. di mi? bi hata yaptık hani yol yakınken diyerekten?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

w.cn microsoftun mu ?

ashfdsuhfds daha saçma birşey duymadım ben hayatımda, oldu olucak ubuntuda microsoftun olsun 

"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

amorphis81 bunu yazdı:
    yazılanlar oldukça açık ama.. w.cn uzantılı bi adres kullanmama ragmen msn veya mailillerimde şimdilik bi sorun yok.. ama eninde sonunda mail adresime elveda demek zorundayım.. onun için msn ve mail adresimi zaman kaybetmeden deiştirmeliyim.. di mi? bi hata yaptık hani yol yakınken diyerekten?

aynen öle :)

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeitgeist
    zeitgeist's avatar
    Erkek
    msj alınmıştır.. tesekkürler deca.. live.de uzantılı bişi alsam sorun olur mu pekim.. şimdi hotmailde alınıcak adres  kalmamış durumda illa ya rakam yada abuk bişiler koymak gerekior..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

Allura bunu yazdı:

w.cn microsoftun mu ?

ashfdsuhfds daha saçma birşey duymadım ben hayatımda, oldu olucak ubuntuda microsoftun olsun 

bi an öle yazmıs olabilirim ? senden daha sacma birinide ben görmedim hayatımda acaba mallıktan baska neyin var :| 

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

hiç anlamam hotmail can cekisirken gidip mailler için hotmail kullananları ... yada xp kurma imkanı varken sırf görüntüsü uğruna vistanın can çekişmesine direnenleri ...

yada opera firefox vs dururken ie. salağıyla nete girenleri ... :| habersiz arkadaslara bir lafım yok ama haberi olanlar neden hala kullanmaya devam eder ? bu kadar zormudur alışkanlık denen o zalim duvarı yıkmak ... ? 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 11994 Toplam Mesaj: 43