folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Hepsiburada.Com Ve Bitmeyen Tedarik Süreci..

Hepsiburada.Com Ve Bitmeyen Tedarik Süreci..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

hepsiburadanın sitesine bile girmeyin benimde online kazanç ortaklığından kazandığım paramın üstüne yatmışlardı. hepsiburadadan hala alışveriş yapanlar varsa bu sitedeki milyonlarca sorunu okuyabilirler http://www.sikayetvar.com/arama/?typex=1&q=hepsiburada&x=0

şimdiye kadar sadece bir kere nternetten alışveriş yaptım sony ericsson cep telefonu almak amaçlı. mağazalarda satılmadığı için o da. hizlial.comdan aldım hem ucuz hemde sorunsuz  telefon alcak varsa bu siteyi tavsiye ederim

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

kalemlik bunu yazdı:
    -----------------------------

hepsiburadanın sitesine bile girmeyin benimde online kazanç ortaklığından kazandığım paramın üstüne yatmışlardı. hepsiburadadan hala alışveriş yapanlar varsa bu sitedeki milyonlarca sorunu okuyabilirler http://www.sikayetvar.com/arama/?typex=1&q=hepsiburada&x=0

şimdiye kadar sadece bir kere nternetten alışveriş yaptım sony ericsson cep telefonu almak amaçlı. mağazalarda satılmadığı için o da. hizlial.comdan aldım hem ucuz hemde sorunsuz  telefon alcak varsa bu siteyi tavsiye ederim

sitenin kurulma amacı senin paranın üstüne yatmaktı hocam sonunda gerçekleştirmişler emellerini bravo onlara. yukarıda da bir kaç kişinin belirttiği gibi herhangi bir problem yaşamadım bu güne kadar. boşuna şikayet linkleri vermeyin çünkü memnuniyeti bildirebileceğimiz bir site var mı? olsa bile paramızla aldığımız bir şeyi övmezdik zaten. dakikada kaç ürün satılıyordur o sitede çok merak ediyorum. o kadar müşteri memnuniyetinin yanında bir hiç kalır bu şikayetler. Ayrıca bu sitenin yaptığını kaç site yapıyor merak ediyorum. Mesela geçen gün 3 tane kitap aldım 3'üde farklı zamanda tedarik edildi ama hepsiburada hepsini toplayıp yollamadı, tedarik edileni direk kargoladı 3 ürünüde ayrı ayrı. Çok afedersiniz ama kıçımı bile kaldırmıyorum orada bulabileceğim şeyler için. Ayrıca ilk mesajda ortalama 3 gün denilmiş mesela süper hızlı gönderideki ürünler 2 saat için kargolanıyor bunuda hesaba kattınız mı ortalama için ? max 3 dememiş adamlar 1 ayda olabilir ama ortalama 3. Stokta barınmayan bir ürünün tedariği uzun sürebilir arkadaşlar bu bir rezillik değildir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

hackworm senin durumun için güzel bir atasözü var bir musibet bin nasihatten iyidir. umarım sorun yaşarsın ;)

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adigestorm
    adigestorm's avatar
    Erkek

hackworm bunu yazdı:

sitenin kurulma amacı senin paranın üstüne yatmaktı hocam sonunda gerçekleştirmişler emellerini bravo onlara. yukarıda da bir kaç kişinin belirttiği gibi herhangi bir problem yaşamadım bu güne kadar. boşuna şikayet linkleri vermeyin çünkü memnuniyeti bildirebileceğimiz bir site var mı? olsa bile paramızla aldığımız bir şeyi övmezdik zaten. dakikada kaç ürün satılıyordur o sitede çok merak ediyorum. o kadar müşteri memnuniyetinin yanında bir hiç kalır bu şikayetler. Ayrıca bu sitenin yaptığını kaç site yapıyor merak ediyorum. Mesela geçen gün 3 tane kitap aldım 3'üde farklı zamanda tedarik edildi ama hepsiburada hepsini toplayıp yollamadı, tedarik edileni direk kargoladı 3 ürünüde ayrı ayrı. Çok afedersiniz ama kıçımı bile kaldırmıyorum orada bulabileceğim şeyler için. Ayrıca ilk mesajda ortalama 3 gün denilmiş mesela süper hızlı gönderideki ürünler 2 saat için kargolanıyor bunuda hesaba kattınız mı ortalama için ? max 3 dememiş adamlar 1 ayda olabilir ama ortalama 3. Stokta barınmayan bir ürünün tedariği uzun sürebilir arkadaşlar bu bir rezillik değildir.

Rezilliktir arkadaşım

Kaç ürün sattığı benim umrumda değil milyarlarca ürün satsın günde isterse tamam hepsini göndermiş olsun tamam benim ürünümü gönderemedikten sonra rezilliktir.

Stokta barınmayan bi ürünü pazarlarken en güvenilir biziz hemen göndeririz bilmem kaç yılından beri bu işte lideriz diyerek genel bi tavırmı sergiliyolar diyosun ?

Yani ben siparişimi vericem ve 1 ay içinde herhangi bi gün gelebilir bu yirmidokuzuncu günde olabilir diyerek oturcam bumudur ?

Adamlara mesaj atıyorum siparişim ne durumda beni bilgilendirin bugün kargoya vermezseniz iptal etmek durumunda kalıcam işime yaramayacak diyorum departmana aciliyeti bildirildi vs vs diye not defterine kayıtlı bi metin gönderiyo bana ve sonuç yok

Rezillik göreceli bi kavram değildir şahsi bazda mevzu edilir ve hepsiburada.com rezil bi sitedir. Rezilin önde gidenidir. Rezilin bayrak taşıyanıdır.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

siz bide dealextreme i görün.

7 haziranda sipariş verdim

bugün 17 haziran anca kargoya verdiler. 10 gündür tedarik sürecindeydi.

zaten normalde 10-12 günde geliyodu ürün 20 günü bulacak bu şekilde.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek

Bende tedarik için 1 haftadan fazla bekledim ve sonra iptal ettim,kısacası rezil bir kurum...

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

eray bunu yazdı:
    en az 10 alisverisim oldu hicbirinde sorun yasamadim her yonden hizlilardi. Hizlial.com da gayet iyidir hem fiyat hem gonderi bakimindan ama bazen fiyat olarak HB daha iyi oluyor

aynen

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    helyum_pasha
    helyum_pasha's avatar
    Erkek

mail at . aynısını banada yapmışlardı ayakkabı almıştım . 

mail attım sizin çok kötü bir sisteminiz var vs. 3 gün içinde elimde olucak diye sipariş verdim rezil oldum doğum günü hediyesiydi arkadaşımın doğum günü çoktan geçti beni mağdur ettiniz diye mail atmıştım özür mesajı 2 günde elimdeydi . 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adigestorm
    adigestorm's avatar
    Erkek

helyum_pasha bunu yazdı:

mail at . aynısını banada yapmışlardı ayakkabı almıştım . 

mail attım sizin çok kötü bir sisteminiz var vs. 3 gün içinde elimde olucak diye sipariş verdim rezil oldum doğum günü hediyesiydi arkadaşımın doğum günü çoktan geçti beni mağdur ettiniz diye mail atmıştım özür mesajı 2 günde elimdeydi . 

Mail & mesaj manyağı yaptım zaten hocam sırayla hepsine aynı şeyleri copy paste yapıp gönderiyolar

Telefonla ulaşmaya çalışıyorum 10 sn de kapanıyo her arayışımda

Zaten iptal ettim siparişi paramın ödenmesini bekliyorum

Benim derdim başıma böyle bişe geldiğini herkes görsün ve bu rezillerden kimse alışveriş yapmasın

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

FCN bunu yazdı:
    hepsiburadadan cok kez alışveriş yaptım.hiç bir sorun yaşamadım.yaşaynlarda sadece tedarik süreciyle ilgili yaşıyorlar.bunun hepsiburada ile ilgili oldugun sanmıorum.ürünü tedarik eden firma ile ilgilidir.sana denkgelmesi kötü olmuş.

Tarih : 17 Haziran 2011  HepsiBurada Firmasını Savunduğum post

Tarih : 20 Temmuz 2011 HepsiBurada'nın aq   

Verdiğim sipariş hızlı gönderi olmasına rağmen günlerdir tedarik sürecinde bekliyor.Ticketa cevap yok,Telefon 7/24 meşgul. eğer açılrısada 15 dk boyunca müşteri hizmetlerimiz şu anda meşgul en kısa sürede bağlanıcaksınız şeklinde bant kaydını dinliyorsunuz.

Taşınıyorlarmıymış noluyormuş anlamadım ama müşteri taraffını bağlamadığı kesin.madem dağıtımı aksatıcaksınız siteye şu anda firmamız taşınıyor siparişlerinizi önümüzdeki belli olmayan bir tarihte alıcaksınız diye mesaj koysunlar yada bu şekilde satışa devam etmesinler.

Firmaya ulaşmak mümkün değil.Şikayet vara bakısoun haziranın 1 inden beri ürününü alamayanlar var.şikayetlerin çoğuna cevap verilmemiş verilenlerde şablon şekilde ertelemeye yönelik .  

siparişi iptal etmeyi düşünüyorum bu seferde paranın nekadar zamnda hesaba geçirileceği muamma

Toplam Hit: 8429 Toplam Mesaj: 52