folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder "Her An Küçülüyor Muyuz?"

"Her An Küçülüyor Muyuz?"

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit25
    exploit25's avatar
    Erkek
    abi banlayın şu eziği ya.Bilgisinle milleti ezmeye ççalışıyo bilse gam yemicem ak

Selamet dilimizde güller hep nickimizde biz gideriz cennete hey cennete By rene
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibrahim_c
    ibrahim_c's avatar
    Erkek
    Kardesım

sana istanbul ilce fizik odulumu gosterırsem ne yapacan

ben bu sıtedekı uyelerın 1/4 unden daha once bu sıteye gırmeye basladım taaa ben girmeye basladıgımda knight onlınenın sıfrelerı verılıyordu okmu

Yukarıda yazan medeni durum seceneklerinde neden DUL yok !!! ben belkı dulum
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibrahim_c
    ibrahim_c's avatar
    Erkek
    ayrıca bir yerımız kalkık değil ama eziq denmesınden bıkıq

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esquire
    Esquire's avatar
    Erkek
    güzel kardeşim tez konum olduğundan dolayı yaptığım araştırmalardan sonra yazdım.güneş yıldızdır ve evrimi vardır. onu bilesin

hiç bilmediğim şey hakkında konuşmadım

boş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    teyoo
    teyoo's avatar
    Erkek
    ibrahim mi her neyse demiş ki
    Evrende kutle cekım kanunu dıye bısı vardır sımdı eger cısımler buyuyorsa aralarındakı uzaklıkda buyuyecektır yoksa denge bozulur ve dunya gunesle bırlesır dolayısıyla cisimler buyuyorsa aralarındakı uzaklıkda buyuyecek demektır sımdı su an ay a 60 saatte gidiliyor eee aralarındakı uzaklık cogalacagına gore 120 gunde gıtmesı lazım sımdı dersın kutle buyuyorda hız buyumuyormu hayır hız buyumez

1)hızın büyümediğini ispatlarmısın göt olmayan ibrahim
    cevapladıkca sorcam öyle millete sataşmayla olmaz cevap bekliom
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibrahim_c
    ibrahim_c's avatar
    Erkek
    Evet gunesın bır evrımı vardır ancak bu evrim 2 dakkalık ıslerden olusmaz tek bır evresı milyarlarca yılda biter ancak ben tekrarlıyorum gunes kutlsınden bısı kaybetmez ( kutle cekımıyle cevrsındekı gaz bulutlarını toplamadıgı ve patlama olamdıgı surece) sadece gama ve beta ayrıca ısın yaydıgı ıcın enerjisini yitirir bu egzotermik bir bir tepkime olmadıgınden dolayı ve nukleeer tepkıme oldugundan dolayı atop parcalanırken ıcındekı protonlar etrafa sacılır bu protonlar enerji yuklerıne gore sıralanır 10 üzeri -1 den -14 kadar neyse sonuc olarak evet kutle kaybolur ama quarklar sabit kaldıgından 1/1 000 000 000 değerinde kayıp olcaktır bu ise matematik uzerıne hesaplandıgında onemsız kabul edılır ısteyene soru cevaplanır

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaKoRa
    SaKoRa's avatar
    Erkek
    ibrahim_c fiziği çözmüşsün ama adam olamamışsın ..
    1. göt oldun sus felan gibi çocukça tabirleri kullanmışsın bunun gibi kelimeleri kullanıpta istersen dünyanın en zeki adamı ol bi zikim olamazsın insanların gözünde...

aslanım bnm sende büyük yok ibrahim_c küçük dağlarıda sen yarattın hatta onlarıda sen göt ettinn...

Kendinin tutulmuş olduğu aynı hastalığa tutulmuş başka bir hastayı iyileştirmeye uğraşan doktor..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibrahim_c
    ibrahim_c's avatar
    Erkek
    Hız neden buyumez canım cunku hız x=v.t dir x= yol v=hız t=zaman sa canım v=x/t dir yol u uzatırsan v artar cunku zaman sabittir ancak yolu uzatamadıgına gore zamanı kısalman gerekir buda imkansızdır NE oldu

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esquire
    Esquire's avatar
    Erkek
    ibrahım dediğime geldin.orada mm bazında bile değil dedim.ya sen okumayı bilmiyorsun yada görmüyorsun.

boş
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    teyoo
    teyoo's avatar
    Erkek
    kusura bakmayın tekrarlıyorum

ibrahim mi her neyse demiş ki
    Evrende kutle cekım kanunu dıye bısı vardır sımdı eger cısımler buyuyorsa aralarındakı uzaklıkda buyuyecektır yoksa denge bozulur ve dunya gunesle bırlesır dolayısıyla cisimler buyuyorsa aralarındakı uzaklıkda buyuyecek demektır sımdı su an ay a 60 saatte gidiliyor eee aralarındakı uzaklık cogalacagına gore 120 gunde gıtmesı lazım sımdı dersın kutle buyuyorda hız buyumuyormu hayır hız buyumez

1)hızın büyümediğini ispatlarmısın göt olmayan ibrahim
    cevapladıkca sorcam öyle millete sataşmayla olmaz cevap bekliom
Toplam Hit: 4726 Toplam Mesaj: 69