folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Her Geçen Gün Daha Sıcak Olacak Ve Çocuklarınız Doğal Olmayan Nedenlerden Dolayı Ölecek.

Her Geçen Gün Daha Sıcak Olacak Ve Çocuklarınız Doğal Olmayan Nedenlerden Dolayı Ölecek.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Zor dostlar . O bahsettiğinizi yapmak servet ister. 

Üstüne çok ta işe yaramaz.  Bahsettiğiniz senaryoda yağmaya engel olmak imkansız.  

Ama kafalar süper  yanlız hissetmiyorum.  Bende yıllardır   ömerli barajı çevresinde  bahsettiğiniz yapının 1 tık basidini hayal eder dururum.  

Ben suyu yere gömülecek 10ton lük 5 6 varille + güzel 1 artezyen kuyu ile 

Temel gıdayı vakum poşetle + ışıktan uzak be derin de serin şekilde  

Elektriği güneş paneli 

Hayvan olarak tavuk 

Gibi beyin yakan saçma sapan şeyleri planlar durum 

Her seferinde sağlık kısmında takılıp kalıyorum. . Dişin ağrısa ne yapabilir sinki? 

Apandisit patladı 

Gözün alerji oldu 

hocam diş çekilir etil alkol olduktan sonra.

apandist de çok zor değil

ama göz konusunda bir şey yapamazsın. zaten cenneti vaad etmiyoruz hayatta kalmayı vaad ediyoruz. o halde doktor ve dişçi falan da alacaksın yanına.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Solar maksimum , güneş patlaması muhabbeti var. Büyük bir ihtimalle bütün teknoloji çökecek. Bitcoin yatırımcılarının eline verecekler... Coin piyasası marsa kaçmak isteyenlerin fon toplama yatırımı bile olabilir. Yerel bankalar çöker mi ? Bilmiyorum. Mümkündür. Mr.Robot tarzı bişey yaşanabilir... Ama bir ihtimal Solar Maksimum insanlarında eline verir... Aslında bakınca dizi diye izlediğimiz çoğu şeyin olabilitesi var gibi görünüyor. Bilemiyorum , bu güneş patlaması fantazi bile olsa kıyameti hızlandırmaya çalışan orospu çocuğu inançların var olması herşeyin mümkün olduğunu düşündürüyor. 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

Solar maksimum , güneş patlaması muhabbeti var. Büyük bir ihtimalle bütün teknoloji çökecek. Bitcoin yatırımcılarının eline verecekler... Coin piyasası marsa kaçmak isteyenlerin fon toplama yatırımı bile olabilir. Yerel bankalar çöker mi ? Bilmiyorum. Mümkündür. Mr.Robot tarzı bişey yaşanabilir... Ama bir ihtimal Solar Maksimum insanlarında eline verir... Aslında bakınca dizi diye izlediğimiz çoğu şeyin olabilitesi var gibi görünüyor. Bilemiyorum , bu güneş patlaması fantazi bile olsa kıyameti hızlandırmaya çalışan orospu çocuğu inançların var olması herşeyin mümkün olduğunu düşündürüyor. 

İnsanlik varoldu olali kiyamet senaryolari hep var. Hep te olacak. Biz insaniz bizim işimiz düşünmek ve korkmak.

Korkmak ve hayatta kalmak.

Ama bokunu da cikartmamak gerek.

Dunyanin yaşı ortada 4.5 milyar yıl. dunyanin su ana kadar ki bu ömrünü 100 yil olarak ele alsak bizim insanlik olarak varligimiz bu yuzyilin icinde ancak 10 saniyeye tekabul eder. Yani biz dunyanin sümüğü bile olamayiz.

Dunyanin da zaten evrende bir toz tanesi kadar bile hacmi yok.

Kendimizi bir bok zannetmekte ustumuze yok yani.

Bi kiyamet olcaksa da bizle alakasi yok rahat olun.

4.5 milyar yilda kac tane kiyamet yasandi oturun hesaplayin olasiligini alın belki kafaniz rahat eder.

tabi lan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı
    italyan bunu yazdı

İnsanlik varoldu olali kiyamet senaryolari hep var. Hep te olacak. Biz insaniz bizim işimiz düşünmek ve korkmak.

Korkmak ve hayatta kalmak.

Ama bokunu da cikartmamak gerek.

Dunyanin yaşı ortada 4.5 milyar yıl. dunyanin su ana kadar ki bu ömrünü 100 yil olarak ele alsak bizim insanlik olarak varligimiz bu yuzyilin icinde ancak 10 saniyeye tekabul eder. Yani biz dunyanin sümüğü bile olamayiz.

Dunyanin da zaten evrende bir toz tanesi kadar bile hacmi yok.

Kendimizi bir bok zannetmekte ustumuze yok yani.

Bi kiyamet olcaksa da bizle alakasi yok rahat olun.

4.5 milyar yilda kac tane kiyamet yasandi oturun hesaplayin olasiligini alın belki kafaniz rahat eder.

Yürü be :)

Bu kadar seviyor musunuz bu hayatı gerçekten?

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    TxT bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    TxT bunu yazdı

karadenizde deniz seviyesinden en az 300mt yüksek yamaç arazilere bakıyorum özellikle tenha köy bölgelerine;

fiyatlar uçuk seviyede değil ama oraya bir base inşası yapıldığında ne kadar safe zone olur, kestiremiyorum. arka kısımdan tehdit almayacak ön cepheden açık olacak bir lokasyon düşünüyorum, yamaca karşıdan dalınabilir, bir yer altı suyu bulup elektrik buradan sağlanabilir. 5-8.000m2 bir alanda dikkat çekmeden yaşanabilir. Senin kesin net böyle bir planın varsa pm at bana, ortak böyle bir işe girme niyetin varsa arsa olayını çözerim ben.

süper fikir, bi kaç yıl önce balıkesirin köylerini gezdim fiyatlar ne kadar artsada hâlâ süper yerler var senin oralar çanakkale için çok geç sanırım oralar uçtu gitti fiyat olarak da. senin yazılarını ve yaptığın survival paylaşımları da takipteyim hocam zâyi olmuyor onlarda. şu an direk toprak olayına giremiyorum ama sana yazarım.

şuraya da fantastik bi hayalimi bırakayım seven olur mutlaka, denizle tekneyle ilgililer bilir bi kaç yıl önce filika alıp kestirme olayı meşhurdu sonra oda ayrı bi sektör olup erişilmez oldu abiler çiçek gibi iş yapmışlar teknolojinin de nimetleriyle

https://www.youtube.com/watch?v=JjpCFP0jJIY&ab_channel=YachtingWorld

kıyamet günü senaryoları gibi aslında bi başlığımız olsa da herkes fantazilerini bi dökse kafa açan bilgi birikimler dökülür :)

hocam benim burada yine yerim var ancak buralar su altında kalıyor yok oluyor hiç bir şey kalmıyor buralarda. bize deniz seniyesinin en az 200metre yukarısı lazım yaşamak için. ben karadenizi hiç sevmeyen, bölgeden nefret eden bir insanım ama ölmek mi karadenizde yaşamak mı dersen tabi ki karadenizde yaşamayı tercih ederim. sen onay verirsen pm leşelim ben yeri 6 ay içinde tahsis ederim.

hocam videoda bahsedilen senaryoya göre karadenizde ya da botla hayatta kalamazsın.

ya denizden mümkün olduğunca uzaklaşıp nemden uzak olacaksın, ya da suyun altına bir şey inşa edeceksin. ya da bahsedilen sıcaklıklardan korunmak için karada 4-5 metre altına bir şey inşa edeceksin.

ayrıca karadenizde yerin altından su çekmek hayli zordur diye biliyorum. zemin çok sert ve yüksek bi yere konumlanacaksan daha da zor. kayalık bi yere konumlanacaksan neredeyse imkansız.

aslında suyun altında olmak en garantisi. basit bi tofaş filtresi ve boruyla oksijen taşınarak suyun altında ki mekanda karada olduğu gibi yaşanılabilir. üstelik su altında tarımda çok iyidir. su içme ihtiyacı oldukça az olur ve yapacağın küçük oluklarla temiz içme suyunda olur. üstelik arsa parası da yok ;)

şu fikir verebilir: https://www.youtube.com/watch?v=hZ8hCESlDpU

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    attackatak bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    TxT bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    TxT bunu yazdı

karadenizde deniz seviyesinden en az 300mt yüksek yamaç arazilere bakıyorum özellikle tenha köy bölgelerine;

fiyatlar uçuk seviyede değil ama oraya bir base inşası yapıldığında ne kadar safe zone olur, kestiremiyorum. arka kısımdan tehdit almayacak ön cepheden açık olacak bir lokasyon düşünüyorum, yamaca karşıdan dalınabilir, bir yer altı suyu bulup elektrik buradan sağlanabilir. 5-8.000m2 bir alanda dikkat çekmeden yaşanabilir. Senin kesin net böyle bir planın varsa pm at bana, ortak böyle bir işe girme niyetin varsa arsa olayını çözerim ben.

süper fikir, bi kaç yıl önce balıkesirin köylerini gezdim fiyatlar ne kadar artsada hâlâ süper yerler var senin oralar çanakkale için çok geç sanırım oralar uçtu gitti fiyat olarak da. senin yazılarını ve yaptığın survival paylaşımları da takipteyim hocam zâyi olmuyor onlarda. şu an direk toprak olayına giremiyorum ama sana yazarım.

şuraya da fantastik bi hayalimi bırakayım seven olur mutlaka, denizle tekneyle ilgililer bilir bi kaç yıl önce filika alıp kestirme olayı meşhurdu sonra oda ayrı bi sektör olup erişilmez oldu abiler çiçek gibi iş yapmışlar teknolojinin de nimetleriyle

https://www.youtube.com/watch?v=JjpCFP0jJIY&ab_channel=YachtingWorld

kıyamet günü senaryoları gibi aslında bi başlığımız olsa da herkes fantazilerini bi dökse kafa açan bilgi birikimler dökülür :)

hocam benim burada yine yerim var ancak buralar su altında kalıyor yok oluyor hiç bir şey kalmıyor buralarda. bize deniz seniyesinin en az 200metre yukarısı lazım yaşamak için. ben karadenizi hiç sevmeyen, bölgeden nefret eden bir insanım ama ölmek mi karadenizde yaşamak mı dersen tabi ki karadenizde yaşamayı tercih ederim. sen onay verirsen pm leşelim ben yeri 6 ay içinde tahsis ederim.

hocam videoda bahsedilen senaryoya göre karadenizde ya da botla hayatta kalamazsın.

ya denizden mümkün olduğunca uzaklaşıp nemden uzak olacaksın, ya da suyun altına bir şey inşa edeceksin. ya da bahsedilen sıcaklıklardan korunmak için karada 4-5 metre altına bir şey inşa edeceksin.

ayrıca karadenizde yerin altından su çekmek hayli zordur diye biliyorum. zemin çok sert ve yüksek bi yere konumlanacaksan daha da zor. kayalık bi yere konumlanacaksan neredeyse imkansız.

aslında suyun altında olmak en garantisi. basit bi tofaş filtresi ve boruyla oksijen taşınarak suyun altında ki mekanda karada olduğu gibi yaşanılabilir. üstelik su altında tarımda çok iyidir. su içme ihtiyacı oldukça az olur ve yapacağın küçük oluklarla temiz içme suyunda olur. üstelik arsa parası da yok ;)

şu fikir verebilir: https://www.youtube.com/watch?v=hZ8hCESlDpU

hocam o düzenekleri kurmak pek kolay değil, insanlar gıda için denize yöneleceği için tofak filtresini bize döşerler, su altında olma fikri de hoş gelmiyor, bu daha getirisi olan bir şey olsaydı adamlar dağların tepelerine kıyamet sığınakları yapmazlardı.şu anda norveçte yapımı süren 28 sığınak var özel şirketlere ait, buralarda komün yaşam olacak. ben bunun mikro ölçeklisini istiyorum, 4 5 kişi aileleriyle birlikte 50 60 kişi olacaktır bir araya gelebilsek oluru var bunun. 

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

yer altında gelen çürük kokusu duyarsanız uzayın metanın patlama riski de olabiliyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

yer altında gelen çürük kokusu duyarsanız uzayın metanın patlama riski de olabiliyor.

fay hattı catlagınında sebep olacagını soyluyorlar istanbul icin riskli günler basladı sanırım :(

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

fay hattı catlagınında sebep olacagını soyluyorlar istanbul icin riskli günler basladı sanırım :(

ben istanbulda deprem olmasını değil de konya ve rizeye gök taşı düşmesini istiyorum, adamlar her depremde göklere bakıyorlar tepeden bir göktaşı inerse belki kafaları yerine gelir.