folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Herkes Balkona Cama Pencereye Çıksın Çabuk !

Herkes Balkona Cama Pencereye Çıksın Çabuk !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    pff hava kapalı qöm
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek
    nihahahahha :D siz aç kalın :D d.bakır h.evleri semtinden de çok rahat bi şekilde görünebiliyo :D

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    birdubleraki bunu yazdı:
    -----------------------------

ARKADAŞLAR BU ÇOĞU ZAMAN BÖYLE OLUYOR.İLK DEFA MI FARK ETTİNİZ.DEMEK Kİ SİZ HİÇ GÖKYÜZÜNE BAKMIYORSUNUZ!!!

YA DA HİÇ AĞLAMADINIZ TEK BAŞINIZAYKEN...(BEN TEK BAŞIMA YALNIZ AĞLARKEN HEP GÖK YÜZÜNE BAKARIMDA)

YAZ AKŞAMINDA SAHİLDE GÖKYÜZÜNÜ İZLEMİYORMUSUNUZ??? BU MANZARADAN ÇOK VAR ORADAAA..

ne alaka sevgili arkadaşım :P

senin dediğin karambol işidir. şidmi bak gökyüzüne sadece hilal var ve tam karşısında yıldız var. ve en parlak yıldız o. diğerleri çok silinik. yani havada Ay Yıldız var belirgin olarak. birde zaman gazetesine çıkmıştı önceden zaten. ordan da hatırladım.

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    birdubleraki bunu yazdı:

ARKADAŞLAR BU ÇOĞU ZAMAN BÖYLE OLUYOR.İLK DEFA MI FARK ETTİNİZ.DEMEK Kİ SİZ HİÇ GÖKYÜZÜNE BAKMIYORSUNUZ!!!

YA DA HİÇ AĞLAMADINIZ TEK BAŞINIZAYKEN...(BEN TEK BAŞIMA YALNIZ AĞLARKEN HEP GÖK YÜZÜNE BAKARIMDA)

YAZ AKŞAMINDA SAHİLDE GÖKYÜZÜNÜ İZLEMİYORMUSUNUZ??? BU MANZARADAN ÇOK VAR ORADAAA..
    arkadaşım şu caps locka bir sefer bas sana zahmet sonrada çıkar çöpe at.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    birdubleraki
    birdubleraki's avatar
    Dişi

BEN BİRÇOK DEFA BU MANZARAYI GÖRÜYORUM.TAMAM ATATÜRKÜ ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI AMA BUGÜNE ÖZEL BİRŞEY DEĞİL Kİ BU BEN ÇOK GÖRDÜM...

BUNU ANLATMAK İSTEDİM. TABİ ANLADIYSAN!!

Sana ben hayaller düşler büyüttüm Sana ben gözümde yaşlar büyüttüm Sana ben hummalı aşklar büyüttüm Söyleyemedim ((((hepsenolacaksın))))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    Bu olay her zaman olmuyo, 19 Mayıs'a denk geldi. Hava kapalı olmasa izlerdim...Hava kapalı ama bari yağmur falan yağsa,barajlar dolsa biraz..Sabahtan beri güneş görmedik,bir damla yağmur bile düşmedi...

Her Hakkım Saklıdır
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    neden bağrıyosun ablacım tamam anladık çok gördün bu manzarayı 500 yılda bir çıkar diyen bilim adamları yalan söylüyo sen yeterki kızma
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    birdubleraki
    birdubleraki's avatar
    Dişi

LAZIM OLACAKSA SANA GÖNDEREYİM.İSTERMİSİN?

BAYANDAN AZ KULLANILMIŞ 2. EL CAPS LOCK...

Sana ben hayaller düşler büyüttüm Sana ben gözümde yaşlar büyüttüm Sana ben hummalı aşklar büyüttüm Söyleyemedim ((((hepsenolacaksın))))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    birdubleraki
    birdubleraki's avatar
    Dişi

AMAN BEEE

ALLAH ALLAH YAAA

TAMAM TAMAM İLK DEFA OLUYOR

(NE LAN BU HERKES Bİ TARAFTAN KONUŞUYOR.BEN SADECE GÖRDÜKLERİMİ SÖYLÜYORUM YAAA)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    birdubleraki bunu yazdı:

LAZIM OLACAKSA SANA GÖNDEREYİM.İSTERMİSİN?

BAYANDAN AZ KULLANILMIŞ 2. EL CAPS LOCK...

yok abicim yok olmaz bu kadar :D

Yeni Mesaj Kurallari ►Tümü büyük harf ve/veya rastgele büyük-küçük harf ile yazılmış konu başlıkları kullanmayınız. Konunuz silinebilir.

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
Toplam Hit: 7775 Toplam Mesaj: 75