Herkes Site Hackliyecek.. Burda!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaparike
    kaparike's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Casper bunu yazdı:

Burda Hack İsi Dönüyo Coderler Toplantisi Var Galiba.:)

nasıl anlamadım

Anti Envato
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aNtith
    aNtith's avatar
    Dişi

dallama team :)) iis5davScan-xploit.zip/iis5davScan-xploit.exe - infected by Exploit.Win32.VB.n

Hack yolunda
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sexen
    Sexen's avatar
    Erkek
    Fistandantilus bunu yazdı:

:P ya da gidersiniz Cw nin foruma, kafir sitesi bunlar hackledik diye yazın 10 sayfa selametle allaha emanet ol diye dualar alırsınız. Cennet garanti :P[töbe töbe şimdi tbt nin server çarpılcak :( ]

bak bu güzeldi işte :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

beyler beyleeerr , hemen heyecanlanmayın . ISS/5  sunucusu kullanan server lar için geçerli + eğer yamalanmadıysa :) peki sistemin ISS/5 olduğunu nerden alayacaksınız ? bunuda :

http://news.netcraft.com/ adresinden soldaki navigasyonun en üstündeki  toolbara hedef serverı yazdığınız zaman .. sistem bilgilsini döker ;) +  diyelim ki  hedef serverda malum açık mevcut peki buna sada index atmak yetermi yetmez ..  eğer şansımız var ise  buna bir fso yedirip hostu tamamen yada kısmebn elegeçirme şansımız var.. peki nasıl?  şu an yazmıyorum belki daha önce verilmiştir ... o yüzden .. madem konu geçmiş bende hatırlatayım dedim ...

Mevzu derin | Papikolas Planet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onderbiz
    onderbiz's avatar
    Erkek
    cok basit bir program hatta siteye tam etki bile atmiyor

Ne Mutlu Türküm Diyene!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onderbiz
    onderbiz's avatar
    Erkek
    muhehehe hacklenmiş zaten

Ne Mutlu Türküm Diyene!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodless
    bloodless's avatar
    Erkek

topici acan her kimsen sende lamersin bi si*kim en anladığın yok. Zaten verdiğin programda dawsın gerçek versiyonu değil.

Hiç bir forumda verilmemiş hem davsa çamur atıyor keçiler hemde gerçek olarak nasıl çalıştığı konusunda hiç biryede bakın tekrar söylüyorum hiç bir yerde püf (iki adet büyük nokto) verilmemiş. Neden? çünkü ellerindeki kozu alacaksınızda ondan.

Davsa bok atanlar lamer. Davsı normal kullananlar lamer Davsı profosyonelce kullananlar lamerlerin babası

şimdi denyo yu holy yazdı forumu da bu kaç kişi denyoyu profosyonelce kullanabilir. Söyleyeyim bu foruma üye olanların %98 i denyoyu gerçek olarak kullanmayı bilmiyor.

Yazımın üstüne yorum yapmayın oyarım.

etikete gerek yok tanıyan bilir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodless
    bloodless's avatar
    Erkek

şeker kardeşim bu program Türk programı değil bunu bizim lamerler giriyorlar  brazillerin takıldığı irc lere envai çeşit yalamalık, yalakalık, Türk hackerleri kötüleme, onlara şirin görünve vaziyetleri tüm iğrençlikler, tüm eziklikleri yaparak bu tür programları alıyorlar. Aslında bu programın mantığı çok basit vereyim unicodelerini orta dezey bir programcı size bir saatte süperini yapsın. Yani kendilerini kasıp bu kodları programa dökmek yerine yalamalık yaparak almaları açık söyleyeyim KANIMA dokunuyor. Sırf bu scan değil size PHPBB. PPPNUKE , GALLRY ws ws ws yüzlerce çeşitli ülkelede yazılmış scannerleri getireyim hepsinle oto hack yapın.

Artık bizimkilerdede "kendi işini kendin yap kendi ülkene yap kendi insanına yap" bilinci yerleşmeye başladı. İnanın bizim gençlerimizin yazdığı bu tür açıkları programa dökme işi bu lamer brazillerden 100 kat daha iyi. Ben Programla hackinge karşı olan biri değilim ne güzel işi basite indirmiş hammalığa dökmemiş. Benim problemim bu tür çok basit programları bizim gençlerimiz yazsın ve istifadeye sunsun

Banane cw den falan ya ne yaparlarsa yapsınlar ilgilendirmiyor.

YALAMALIK, YALAKALIK, AJANLIK TÜRKE YAKIŞMAZ

etikete gerek yok tanıyan bilir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BarettamazZ
    BarettamazZ's avatar
    Erkek

CW benim sikimi yesin

zuhahahahha

...::: BarettamazZ :::...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    Ben de lamer'ım artık :D Ben de ezik ezik indexs atacam millete + cw'ye hava atıcam hatta davs'ı yaşam biçimi haline getiripi millete küfrederken sana davs'la bi index atarım bi daha ayağa kalkamazsın diyecem :D Profesyonel davs'çı olcam :P
Toplam Hit: 28557 Toplam Mesaj: 80