folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder HERKEZ TOPLANSIN TAHRİBAT YENİ TASARIMI NASIL OLSUN(Holyone)

HERKEZ TOPLANSIN TAHRİBAT YENİ TASARIMI NASIL OLSUN(Holyone)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek
    bu konu başlığının sonundaki (HoLyOne) ne iş? ben de holü açtı filan sandım başlığı. + sen mi kuruyosun 2. tahribatı anlamadım onu da

hikaye
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    beta tester adayıyım eminim güzel olacaktır.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    Artık yenilik gerekiyor artık :) ve bence çok daha yeni ve hızlı bir dil olsun :) kısacası RoR henüz kimsenin bilmediği ama gelecekte çok kullanılacak bir dil, açık kaynak teknolojisi içinde yer alana asp ve php ile yapılamayacakları yapan unix sunucu ayni zamanda nt sunucu üzerinde calışabilen Ruby on Rails kısacası RoR olsun derim ve bunun türkiyedeki ilk uygulamalarından biri olur :)

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    denilmiş kine:

Eski database aynen korunacak
    ---------------------------------------------
    burası ii bi haber.. tabee diğerleride.... tavsiye edebileceğim şeyleri diğer müridler söylemiş zaten... tek ve önemli isteğim.. burda tavsiyede bulunan her müridin tavsiyesinin dikkate alınması... Tahribat ortalığı zikecek bu gidişlee.. Şeyhimiz sen çokk yaşa... (:

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    G-Turk
    G-Turk's avatar
    Erkek
    Benimde tek bir istegim var.. daha güzel bir Tasarim olsun.
    Böyle köseli falan olmasin, grafikli birseyler.

tasarim konusunda yardimci olabilirim, tasarim yapariz problem degil.

ha birde, forumda gülücükler, kalin yazi falan islerinede bir baksaniz iyi olur diye düsnüyorum ve forumda birisi uzun bir yazi yazdimmi, adamin grafiki taaa ortada oluyor.. normal en basta kalmasi lagzim.. valing="top" yapsaniz onuda iyi olur :))

# Taşı delen suyun kuvveti değil, damlaların sürekliliğidir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    G-Turk
    G-Turk's avatar
    Erkek
    Birde su Iconlari degistirseniz iyi olur.. :))

# Taşı delen suyun kuvveti değil, damlaların sürekliliğidir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek
    Abi program lazım bizlere yaww... Yeni programlar yazarsan abi harika olur ;)

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unstopable
    unstopable's avatar
    Erkek
    konu başlıkları küçük harfle olsa mesela ne ii olur dimi

ut veniant omnes!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    ne diyeyim kolay gelsin. şimdiden hayırlı olsun

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Boşwerin abi : ))

Holü en iyisi biz düz html ye dönelim..

böyle .net falan hikaye..

dreamweaver de yaparsın sen siteyi.. her gün bi konu yazarsın biz mail atarız sana cevapları.. ondan sonra gece hepsini teker teker eklersin : )))

boyutları büyük resimler göndeririz yüzlerce sabaha kadar onları küçültür cevaplarımızın oraya yapıştırırsın..

ondan sonra bazen yazım yanlışlarımız olur.. imla klavuzu alırsın yanına sabaha kadar bütün postlarımızı kontrol eder yanlış olan imlaları değiştirirsin : )))

bide online.htm diye sayfa açarız.. siteye bağlandıgımızda biz sana mail atarız sen oraya eklersin siteden çıkarken bize sana mail atarız sen çıkarırsın.. kaç dakka geçtiğini anlık olarak değiştirirsin :D

teknoloji manyakları :D

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
Toplam Hit: 13823 Toplam Mesaj: 62