Holyone Media Info

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mescarine
    mescarine's avatar
    Erkek

Şeyhim bişey diyeceğim ama çokmu şey istemiş olurum. Mesela ben arkadaşa bu programla film listemi gönderdim. Arkadaş film listeme baktı, ben dışarıda iken o listeden istediği filmi tıkladı ve torrent muhabbeti gibi downloada başlayabilirmi? Yani kısmen msnde dosya gönderme gibide denebilir. Basit bişey midir bu fasıl?

YGS: Yeni Gelin Sınavı.. Bir heyecan, bir arzu, bir istek.. Biraz hüzün, biraz acı, biraz gözyaşı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

valahi sen program yazdıkça bende gaza geliyorum.Bi forum yazmıştım tahribat.com'dan gaza geldim.Yine delphi vs.. ye başlamam senin gazına gelip olmuştu.

Programı hangi dilde yazdın ? bide eclipse tarzı bişey olsa program.Güzel eklentiler yazabilsek.İmdb search vs.. gibi.Senin uğraşamadığın zamanda biz geliştirsek.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Yoğun istek üzerine Find eklentisi de yaptım. (önceden cekenler aynı urlden tekrar download ederlerse yeni versionları kullanabilirler)

Ctrl+F ile find diyalogundan istediğinizi arayabilirsiniz.

Geliştirmek isteyen varsa kodu da yayınlayabilirim fakat pek özenerek yazmadım sadece kendim geliştiririm diye yani degisken adlari fln bombok üstüne gelistirebileceginizi sanmıyorum =)

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

mescarine:

söylediğini yapmam için sağlam bir torrent sitesi sahibiyle konuşup onun sitesine entegre etmek lazım. en azından search sayfasını açabilir o sitede.

mesela tahribat.com servicesdaki subtitle arama motorunun arkasında opensubtitles var oranın sahibiyle konustuk istedigim xml servisleri yaptı. Html üzerinden o işleri yapmak akıllıca değil tasarımda bir değişiklik olunca programdaki o ozellik çalışmaz hale gelebilir.

Bir soruşturim etrafta torentci bulursam onu da ekleriz

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

thepiratebay en büyük torrent sitesi orayla anlaşıp yapabilirsen süper olur bence

işte öyle
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    xml yerine html çıktısı verse daha hoş olurdu.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

eline sağlık üstad

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek

Html olsa daha iyi olurdu bencede.Default olarak ie de açıldı kod şeklinde gözüktü.Bilgisayardan anlamayan birine gönderirsem eğer birlikte aç muhabbetini anlayamaz.Rapor şeklinde html çıktısı daha iyi olucak diye düşünüyorum :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

ara ara ancak buldum cok süper bir yapım imdb de iyi puan yapar bu yapım teşekkürler holy

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    SUPERBICO bunu yazdı
    xml yerine html çıktısı verse daha hoş olurdu.

Hocam xml'e stylesheet ekledim. Böylece aynen html gibi görüntüleyebilirsin.

Stylesheet dosyasıyla gönderdiğin kişide de xml okunabilir şekilde açılır.

Toplam Hit: 16259 Toplam Mesaj: 82