folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Hristiyan Olarak Doğsaydınız ?

Hristiyan Olarak Doğsaydınız ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

Hristiyan Olarak Veya Yahudi Olarak Doğsaydınız, Müslümanlığa Geçermiydiniz ? Hangi Sebeble ve Neden ?

Konuda küfür edenlere güzel söverim..

Merhabaaaaa
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

araştırmak nasip olursa geçerim heralde :F

edit: gerçi her çocuk müslüman fıtratında doğar np o zaman ergenlikte araştırmak nasip olursa geçerim :F

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

lan açacam açacam dedin bari mantıklı birşey açsaydın :)

şöyle olabilir Ailen hristiyansa ve sende hristian olmuşsan sonradan Müslümanlığı seçermiydin??

ben kendi adıma söyleyim evet seçerdim ama sanırım 2 yıllık felan bir müslüman olurdum ancak diğer dinleri ozaman araştırmak nasip oldu :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    Mantıgıma yattığı için

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aquila
    Aquila's avatar
    Erkek

Hristiyan doğanlara göre biz daha şanslıyız.. İyi ki Müslüman doğmuşum doğru yolda başlamışım :D Hristiyan olarak doğsaydım ve şu anda Müslümanlıkla ilgili bilgilerim olsaydı geçerdim..

edit: zaten Yahudi olamazdım..  Araştırılacak tek din İslam olurdu..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLcoL
    aLcoL's avatar
    Erkek
    sahsen ben şimdi nasıl hristiyan olmayacaksam, hristiyan olarakda dogsaydım öyle kalırdım...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek
    demesi kolay çevre şartlarınız ona göre alışcak herşeyinizle bir hristiyan gibi yaşıcaksınız o zaman müslümanlığa tıpkı yabancı ülkelerde halka gösterildiği gibi sizde müslümanlığı terörizm sancaktınız
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

çok küçük olasılıkla geçerdim heralde..

doğduğum yerdeki şartlara bağlı belki.. türkiyede hristiyan doğsaydım müslümanlığa geçiş zor olmazdı. ama avrupada doğsaydım küçük bi ihtimal..

çünkü din dogmalar bütünüdür. düşünün doğduğunuzdan beri beyninize belirli dini bilgiler empoze ediliyor, önyargılar oluşuyor taş gibi sert oluyor fikirler. edindiğiniz dini bilgilere göre yaşamınızı biçimlendiriyosunuz..

All is well
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek
    gecerdim diye bir ihtimal çok az ha ben musluman olayım nasıl aratırayım la olması az arkadas cevre ortamı meyilliyse olma ihtimaliniz yüksek kısaca bir örnek rus ve blarujdan insanlar ülkemisdeki insanla evleniyor zaten kanımızda var direk onu üslüman yapmak için cabalarız   kısa örnek unlü bir manken var tatyana isimli sarısın   kız suan müslüman oldu ve yanına hiç bir erkegi yaklastırmıyor  kıza helal olsun bugün ece erkende iyi güzel bir soru geldi ona sen cocuk için evlenirim demisiisn diye kız yalanladı ben aile kurmak için evlenirim o tür seye karsıyım dedi  bizim bagzı manken lerimiz abd hamile kalıp babası bellli deyil cocuk yapıyorlar   konu biraz sastı ama kısaca  hersey bulundugun ortama baglıdır 

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek

XpertVision bunu yazdı:
    -----------------------------
    demesi kolay çevre şartlarınız ona göre alışcak herşeyinizle bir hristiyan gibi yaşıcaksınız o zaman müslümanlığa tıpkı yabancı ülkelerde halka gösterildiği gibi sizde müslümanlığı terörizm sancaktınız
    -----------------------------

şimdi nasıl onlarınkini araştırmıyosam o zamanda arastırmazdım zaten daha bi cool olurdum kendi dinimi  bile  hiç z**klemezdim.

ayrıca tüm filmlerde müslümanlığı terörizm olarak gösteriyolar  aq adamı bombayı patlatmadan önce ya namaz kılıyo  yada

" la ilaha illallah muhammeden resulullah " diyor sonra bom :|

(:
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Hristiyan olarak doğupta Müslüman olanlara sormak lazım aslında;

http://www.youtube.com/watch?v=43798rXB7V4

Toplam Hit: 7540 Toplam Mesaj: 59