Hyundai Getz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

getz alacağıma clio alırım... her konuda tek geçerim

Cigu bigule :(
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gencbeyin
    gencbeyin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    MADTAMER bunu yazdı

Hocam bence bu arabayi alma az daha dişini sık 5 milyar biriktir 20 milyar liraya 0 model daha güzel araçlar bulabilirsin.Ayrica işine karişmiş gibi

olmayim ama arabadan önce eğer kendine ait bir evin yoksa ev yapmaya çaliş kardeş.(Ailenle beraber yaşadiğin evden bahsetmiyorum)

Arabanin sadece nakit alma fiyatiyla derdi bitse iyi en basitinden her sene zorunlu bakim işi çikti birsürü para gidiyor daha birsürü dert

20 liraya hangi aracın sıfırı varmış. ağzı olan konuşuyo yahu.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pixel
    pixel's avatar
    Erkek

hocam gayet alınabilir bir arabadır. sağlamlık açısından kağıt gibi de değildir. euroncap çarpışma testlerinden 4 yıldızlıdır. fiyatına göre standart donanımı çok iyidir. içi de baya ferah geldi bana ama denemen lazım. eğer uzun süreli kullanmayacaksan satarken çok zarar etmezsin hatta kar bile edebilirsin duruma göre.

revolution-
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

tüplü ya da dizel bir araba alsan ya..

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı

getz alacağıma clio alırım... her konuda tek geçerim

ağzı olan konuşuyor.Clio çöptür.Hele getz in yanında.

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

cebinde 0 lira kalıcaksa araba alma bence. yarın bigün bunun bozulan parçası aksayan kısmı olucak, hedesi hödösü derken eskilerde dolaşırsın hiç gerek yok bence. ne kadar yakıyo az mı çok mu bilmiyorum ama daha bunun bide yakıtı var , lpg nin bile 2.5+ TL olduğu memlekette yaşıyoruz hocam lükse girer :D

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek
    Sky bunu yazdı

mumkun oldugunca uzak durulmali. o sınıftaki en iyi arac toyota yaris tir. Fiyat olarak cok buyuk rakamlar oynamaz sanirim arada.

toyota honda reno satarken zarar ettirmez paraya çevirmesi kolaydır ama hyundai fiat için durum farklı

goldfinger tarafından 23/Ara/12 01:13 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narcobs
    narcobs's avatar
    Erkek

Yakın arkadaşımda var çok seri araba fakat bi kez kazasına şahit oldum bildiğin kağıt gibi araba hocam. O fiyata polo öneririm

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek
    pixel bunu yazdı

hocam gayet alınabilir bir arabadır. sağlamlık açısından kağıt gibi de değildir. euroncap çarpışma testlerinden 4 yıldızlıdır. fiyatına göre standart donanımı çok iyidir. içi de baya ferah geldi bana ama denemen lazım. eğer uzun süreli kullanmayacaksan satarken çok zarar etmezsin hatta kar bile edebilirsin duruma göre.

pardon?

içine oturup kalkmakla bi arabanın ne kadar güven verici, ne kadar sağlam olduğunu nasıl anlıyabiliyosun? 4yıldız demek değildir ki bu araba ağır yere sağlam basar, çarpışmasını siktiret çarptırmaya engeldir diye.

ben getz kullandım hocam, araç çok seri, sürücü koltuğunda güven de veriyo tamam ama bu güveni seyir halindeyken ya da durmaya çalışırken vermiyo insana.

ben maksimum 50km ile giderken aracı durduramadığımı hatırlıyorum, frene ne kadar basarsan bas, kaydırıyo.

+olarak çok zarar etmezsin hatta kar bile mi edersin? dalgamı geçiyon hocam sen? o aracı aldıktan sonra satmaya yeltendiğinde emin ol zor satacaksın. büyükte bi zararla.

CellyM tarafından 23/Ara/12 05:58 tarihinde düzenlenmiştir

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

tartışmasız hyundai' den uzak dur derim (hyundai' den çekmiş biriyim), kaliteli malzeme sıkıntısız araba 2000 model ve üstü diyorsan getz kasasına yakın araçlar. 

Citroen C3 (2007 Model) 15.000 istiyor 14.000' e biter....

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-sahibinden-citroen-x-furio-1,4-hdi-2007-model..acil-satilik-109036413/detay/

Honda Jazz (2004 Model) 16.900 istiyor 15.000 civarına biter...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-otomatik-jazz-otomatik-sunruff-109077987/detay

Audi A3 (2000 Model) 16.000 istiyor 14.000 civarına biter...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-sahibinden-satilik-108435542/detay

getz ile uğraşacağına kral arabalardır bunlar getz' i kalite, işçilik, performans olarak 2ye katlayıp 8le çarpar. Zaten hyundai pickup üretsin başkada birşey üretmesin bence...  Citroen Fransız, Audi Alman, Honda Japon... Güney Kore' den araba mı alınır ? Kendini kanıtlamış bu ülkelerden almak varken... Gönül ister ki Amerikan önerelim ama malum ülkemizin benzin fiyatları...

Wordpress - SEO & Digital Marketing
Toplam Hit: 4331 Toplam Mesaj: 37