Hyundai Getz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek

bende de dizeli var.Tavsiye ederim,aldığımdan beri hiçbir sıkıntı yaşamadım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pixel
    pixel's avatar
    Erkek
    CellyM bunu yazdı
    pixel bunu yazdı

hocam gayet alınabilir bir arabadır. sağlamlık açısından kağıt gibi de değildir. euroncap çarpışma testlerinden 4 yıldızlıdır. fiyatına göre standart donanımı çok iyidir. içi de baya ferah geldi bana ama denemen lazım. eğer uzun süreli kullanmayacaksan satarken çok zarar etmezsin hatta kar bile edebilirsin duruma göre.

pardon?

içine oturup kalkmakla bi arabanın ne kadar güven verici, ne kadar sağlam olduğunu nasıl anlıyabiliyosun? 4yıldız demek değildir ki bu araba ağır yere sağlam basar, çarpışmasını siktiret çarptırmaya engeldir diye.

ben getz kullandım hocam, araç çok seri, sürücü koltuğunda güven de veriyo tamam ama bu güveni seyir halindeyken ya da durmaya çalışırken vermiyo insana.

ben maksimum 50km ile giderken aracı durduramadığımı hatırlıyorum, frene ne kadar basarsan bas, kaydırıyo.

+olarak çok zarar etmezsin hatta kar bile mi edersin? dalgamı geçiyon hocam sen? o aracı aldıktan sonra satmaya yeltendiğinde emin ol zor satacaksın. büyükte bi zararla.

içine oturup kalkmakla anladığımı nerden çıkardın hocam. sağlamlıktan kastım çarpışmada sağlamlık. güvenlik sağlamlıkla beraber birçok önlemin birleşimidir. bir yere çarptığında yamulmayan araba sağlamdır demek çok bilimsel çok mantıklı size göre. ben yol tutuşu mükemmeldir de demedim. kağıt gibi değildir dedim. ki önemli olan içindeki kişinin güvenliğidir ve bu araç bunu gayet iyi sağlıyor kazalarda. fren konusu birçok değişkeni olan bir konu. + olarak "Kısa" süre kullanacaksa "Çok" zarar etmez yazıyor orda. kar etmesi de bir "Olasılıktır".

revolution-
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    mont-blanc bunu yazdı

Polo veya Fiesta bak 2004 2005

bence

fiestalar tehlikeli hoca şasi nosu W0 ile başlar W0 dan girinc bir kazası çıkmıyo ama eski model olduğu için WO yazınca çoğu pert çıkıyo maslak sanayi sitesinden çıkma

son 1 ayda 3 fiestayı pert olduğunu ortaya çıkardım arkadaşları kurtardım

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı
    Bico bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı

getz alacağıma clio alırım... her konuda tek geçerim

Arabalar hakkında pek bilgi sahibi olmadığını düşünüyorum bu mesajında hocam. Clioya iyi diyen adam kusura bakmasında arabanın a'sından anlamayan adamdır bunu bilir bunu söylerim. Araç bikere sert plastikten yapılma bi araç zaten dokununca anlarsın:) kaza anında araba hamur sağ çıkma ihtimalin yok denecek kadar az.Paranı 20 bine kadar biriktir git bi 2005 corolla al getz ve clio'dan bin katlı daha iyidir. Clio yakıt meselesinde iyidir az yakar ama motoru berbattır ve sorunludur hele birde 2.else dahada berbattır. en uzak durulması gereken modellerden..

kimin ne kadar anladğı belli .. :) 

http://forum.donanimhaber.com/m_1213769/tm.htm

sen volvo s40'la filan kıyaslıyorsun sanırım...

Senin dediğin gibi kimin ne kadar anladığı belli seninle bu konuda tartışmaya bile girmem :)Senin yaptığın forumlarda okuyup okuyup gelip burda kanıt göstermek.Aracı kullandın mı ? ağzı olan konuşuyo hesabı :) 15 bin lira verip bu arabayı almak mı ? kafan mı güzel satsan kar edemezsin bile aldığındandan dahada düşük fiyata satabileceğin bir model. @kaygusuz hocam getz ve clio ya 15 bin vereceğin yere 20 bine temiz bir 2005 corolla al benzinli bide lpg taktırırsın daha iyi olur :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Bico bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı
    Bico bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı

getz alacağıma clio alırım... her konuda tek geçerim

Arabalar hakkında pek bilgi sahibi olmadığını düşünüyorum bu mesajında hocam. Clioya iyi diyen adam kusura bakmasında arabanın a'sından anlamayan adamdır bunu bilir bunu söylerim. Araç bikere sert plastikten yapılma bi araç zaten dokununca anlarsın:) kaza anında araba hamur sağ çıkma ihtimalin yok denecek kadar az.Paranı 20 bine kadar biriktir git bi 2005 corolla al getz ve clio'dan bin katlı daha iyidir. Clio yakıt meselesinde iyidir az yakar ama motoru berbattır ve sorunludur hele birde 2.else dahada berbattır. en uzak durulması gereken modellerden..

kimin ne kadar anladğı belli .. :) 

http://forum.donanimhaber.com/m_1213769/tm.htm

sen volvo s40'la filan kıyaslıyorsun sanırım...

Senin dediğin gibi kimin ne kadar anladığı belli seninle bu konuda tartışmaya bile girmem :)Senin yaptığın forumlarda okuyup okuyup gelip burda kanıt göstermek.Aracı kullandın mı ? ağzı olan konuşuyo hesabı :) 15 bin lira verip bu arabayı almak mı ? kafan mı güzel satsan kar edemezsin bile aldığındandan dahada düşük fiyata satabileceğin bir model. @kaygusuz hocam getz ve clio ya 15 bin vereceğin yere 20 bine temiz bir 2005 corolla al benzinli bide lpg taktırırsın daha iyi olur :)

saçmalama hocam. cliodan zararmı edeceksin? altın la o araba. parçası zibil gibi etrafta ucuz herkes bu özelliği dikkate alarak bu arabaları alıyo. temiz kullanırsan bunu gününde satarsın o kadar diyorum.

peki ben bu arabaya 15 verirmiyim? vermem. giderim 15 bine 98 moden taş gibi astra gsi alırım takarım tüpü veririm ayarı :)

İmzalar Kaldırılsın!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

Clio sakın ha sakın.uzak durun.

Getz iyidir hocam.

Koca hestiy aya bedenem ?
Toplam Hit: 4357 Toplam Mesaj: 37