folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İdeal Erkeğin Üzen Erkek Olması

İdeal Erkeğin Üzen Erkek Olması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

Ya yemişim alfasını laytını klııbığını maçosunu deveye diken insana siken yaranır, erkek içinde öyle kadın içinde öyle. Bikere "ideal" neye göre ideal her huyun karakterin davranış biçiminin kişiye göre bıraktığı etki değişkendir mesela benim karşıma bidaha çıkan din allah kitap bilmem ne diyipte mülayim kız profili çizen türbanlı bi kızın taa yedi sülalesinin kanına ekmek doğrarım.

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Persebar
    Persebar's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    BeyinAdam bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

artık o kadar çok gereksiz yere tartışma çıkarıldı ki sanırım her gördüğümü artık bana kızıyor algılamaya başladım

mesele buysa ben özür diliyorum.

ablanız olarak size altın değerinde  bir tavsiye

bir kişiyi beğendiysen onu tanı. normal bir erkek arkadaşına soracağın tipte sorularla tanımaya çalış.

biraz gözlemle öğrenmek istediklerini direk sormada dolaylı sorularla öğrenmeye çalış.  zaten senin ne yapmaya çalıştığını anlar  o sana sinyalini verir

böylece yüz göz olmadan birbirinizle ileşiminiz olur.

daha çok şey var ama bundan sonrası sizin yeteneğinize kalmış.

ben kaplumba gibi yavaş olun demiyorum. çünkü kaçar yakalayamazsınız

ama çita gibide bir hız sizi  duvara toslatır. 

Sayın ablam zaten sorunda tamda burada baş gösteriyor ya 

Bir kızı ortamda tanıdın,dediğin gibide erkek arkadaşı olacakmışcasına sorularla kızı deneyip oturup bariz bir şekilde bu kız benim sevgilim

olabilir mi diye karar vermeden önce kafanda birşey dönüyor olabilir olabilir diye..

E tamam iyi hoş karar veriyorsun konuşma stiliini yönlendirmelerini ona göre yapmaya başlıyorsun kızın hoşlandığı şeylerden hoşlanıp ilgisini

üzerine çekmek gibi şimdi gelde bana akıl ver olaya bak..

Çooooook uzaktan kan bağımız yok akraba niteliğinin en sonunda olan bir kız arkadaşım var senelerdir ailelerimiz birbirini tanır bizde o şekilde..

Ben sürekli şakasına ben bu kızla evlenicem falan diyordum lakin halasına oda aynısı söylemiş neyse böyle bir muhabbet üzerine herkesten 

habersiz bir ilişkiye başladık.. Böyle bir durumda biliyorsun ki ayrılık olduğu zaman akrabalık,tanışlık bütün ilişkilerimiz bitecek ben bunu farkında

olarak yaklaşıyorum sorun şurda üniversitede veya mahallede erkek arkadaşı oldukça çok bak yemin ediyorum bu kız değilde başkası olsa 

koymuştum götüne tekmeyi ama yukarda belirttiğim sebebpten ötürü ve bundan önceki kız arkadaşlarımda görüşmesini istemediğim erkeklerden

dolayı çıkan sorunlardan ayrıldığım için üzerinde bir baskı kurmaya korkar oldum.. Şimdi aramızda ulan ne kılıbık herifsin kıza söz geciremiyormusun

diyenler cıkabilir alakası yok arada cok incesi var anlayana ne ala..

Neyse asıl soruma geleyim aslında diğer kız arkadaşlarımla cıkan sorunların hemen hemen aynısı ben bu durumda bir erkek olarak yeminle sıkıldım

Bu kız twitterde bazı twitteri retweetliyor onlaradan bir kaçı 'Erkek adam dediğin sevdiğini sahiplenir' 'Erkek adam kıskanır'

Geçenlerde bir olay oldu pek inanmasamda inandım diye geçiştirdim fakat işte yanındakiler kimdi vs diye sorarken birden parladı sıkıldım ben böyle

şeylere gelemiyorum üzerime gelme diye bende parladım tabiki dedim ya el insaf twitterda erkek adam böyle olur söyle olur laflarına katılıyorsun

ama erkek arkadasın seni sahiplenip hesap sorunca hemen sıkıldım diyip koseye atıyorsun 

Şimdi soruyorum ablacım genel olarak kadınlarda mı böyle yoksa insansan insana mı ben ne yapayım şimdi ?

Edit:İlk paragrafta yazdığıma eklemeyi unutmuşum anlatılan olabilirdeki sahış iş sevgili aşamasına gelince hiçde öyle olmuyor tamamen farklı bir insana bürünüyor..

Persebar tarafından 10/Mar/14 14:06 tarihinde düzenlenmiştir

Sistemlerdeki güvenlik açıkları, onu üretenleri unutmamanız için üretenler tarafından bırakılan bir hatıradır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

sıkma canını serhat

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlbayHardal
    AlbayHardal's avatar
    Erkek

uzun ilişkiye şu dönem içinde hayır diyen biri olarak ders çıkarttığım şeylerden biridir arkadaşın söyledikleri.

bu zamana kadar bu kızların birkaç çeşidiyle beraberliğim oldu, kezbanından tut enteline kadar. aralarında hiçbiriyle bir gelecek düşünemedim. belki de düşünmek istemedim ama düşüneceğim zaman geldiğinde ne yapacağımı bilmiyorum.

kim bilir, belki de görücü usulüyle evlenirim. :)

They are as numerous as ants in the earth, as fish in the water, as birds in the air. They are timid, brave, ignorant, dominating and they are children.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

valla 28 yaşındayım şimdiye kadar 3 bilemedin 5 sevgilim olmuştur uzun zamandırda kimseyle beraber değilim. iş genelde çeneye bakar  cool olmak diye deyim vardır birde ona. 

ama hayatın acı gerçeği biri yazmış zaten paray varmı paray ? o zaman tipsizde olsan seni gelir bulurlar merak etme :D 

hocam herkes kadın düşmanı gibi görücek ama bu kadınlar var çiçek tir falan diolar ya yalan amk karıdan ala şeytan olmaz. çiçekmiş peh. sürekli bir erkek düşmanlığı bilkmem neyi, sende yazmışın ilk erkeği nie kolay kolay hiç bi karı istemez hep aksiyon peşinde olan erkeğe yaltaklanır ? efendi adma falan boş iş amk bu devirde ne kadar nefret etsemde kızsamda piç erkek her zaman önde olan adamdır efendilik boş iş bu karı milletine anca bu yakışır. 

Living Death
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

https://eksisozluk.com/entry/41009510

Alıntı diye yazsaydın bari

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

edit

u235 tarafından 11/Mar/14 00:33 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hardening_Temp
    Hardening_Temp's avatar
    Erkek

20 yuzyilda hala hatun pesinde kosarken ortya cikan semptomlari aciklayan, yorumlayan var.Siz su dar dunyanizi farkli vizyonlarla genisletemediginiz surece pic te olursunuz, ezikte.

Söyleyeceklerimin kifayesi yok...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Paran varsa herşeyi elde edemezsin ama paran varsa emin ol bir adım öndesin. ;)

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LinkinMeTiN
    LinkinMeTiN's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı

Paran varsa herşeyi elde edemezsin ama paran varsa emin ol bir adım öndesin. ;)

+1 

Toplam Hit: 8524 Toplam Mesaj: 69