folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İett Otobüsünü Usame Bin Ladin Gibi Adamlar Kullanıyor..İşte Fotolu Belge.

İett Otobüsünü Usame Bin Ladin Gibi Adamlar Kullanıyor..İşte Fotolu Belge.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dikdatoraa
    dikdatoraa's avatar
    Erkek
    adamın bi tipine bakıp ne yorumlar yapılmış bea helal olsun

yenilmenin acısını yaşamadan kazanmanın zevkine hiç bir zaman varamazsınız... mağlubiyet son derece motive edicidir dibe vurduğunuzda en tepeden başka gidecek yeriniz kalmaz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErPecker
    ErPecker's avatar
    Erkek

burasi bir islam ülkesi atalarınız yani osmanli nin torunu gibi davranin birazda.

hep avrupai yaşam tarzi uygularsanız bi gün dininizide avrupaya göre uyarlıcaksınız gibi gelior bana.

müslüman adetlerine saygılı olalım kara kafir yorumları yapmayalım kardeşlerim.

ben bi aygır sen bi taysın..Bırakın uLan ses yankılansın . fİqeR Ki Ase ME---------alayına FCUK OFFF------------
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    ErPecker bunu yazdı:
    -----------------------------

burasi bir islam ülkesi atalarınız yani osmanli nin torunu gibi davranin birazda.

hep avrupai yaşam tarzi uygularsanız bi gün dininizide avrupaya göre uyarlıcaksınız gibi gelior bana.

nato kafa nota mermer.

Son Açtığı Konular
    Mürit Hiç Konu Açmamış
    Son Attığı Mesajlar
    İett Otobüsünü Usame Bin Ladin gibi Adamlar Kullanıyor..İşte Fotolu Belge.
    AKP"ye ilginç tepki! Nüfus cüzdanından "İslam"ı sildirecek!

Yorum yapmana gerek yok profiline girdimi anlaşılyo zikrin fikrin.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

hajılar bu haber balon habermiş az önce samanyolunda izledim.

Caminin önüne 3 tane çarşaflı kadın oturtup foto çekmiş vatan muhabirleri, sonra çarşaflı kadınlar soyunup vatan muhabirlerinin bindiği arabaya binip gitmişler. 

Cumhuriyet çıkmazı diye bir sokak varmış ama şöyle orada cumhuriyet sokağı varmış fakat sokağın gittiği yer çıkmaz sokağa çıktığı için orayada cumhuriyet caddesinin çıkmaz sokağı demişler.

Bir kulübenin üstünde "Tek Yol İslam" yazısı yazıyordu onuda oradaki bir çocuk yazmış. mhp'ye gıcık gittiği için. Çocuk, vatan muhabirlerine demişki onu ben yazdım adıdmda orada yazıyo diye, nüfus kağıdınıda göstermiş. ama muhabirler hiç takmamışlar. çocuk diyoki deli gibi gittiler :D 

Bu olay provakatif amaç taşıyan bir haberdir. herşeyi okuyupda inanmayın. 

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ErPecker bunu yazdı:

Burasının islam ülkesi olduğunu resmi kaynaklara dayanarak ispatla  ispatlayamassın  kara kafir yorumlarıymış  asıl senin bu yaptığın tam bir yobaz yorumu ota boka günah diyen amcalarının yanında çok durdun galiba

Bu ülke Demokratik laik Cumhuriyet rejimiyle yönetilen bir ülkedir önce bunu öğren yani islam ülkesi değil 
    cumhuriyettin adını kötüleyen  hareketlerde bulunan ibbyi eleştirince osmanlı torunu olmuyormuyuz

Cumhuriyet çıkmazı yazmak Müslüman adetimi   saçmalama yaa Sakallı sakallı  otobüs şoförü olunmaz  devlet kurumlarınınkılık kıyafet yönetmeliği vardır hangisinde sakallı olunur yazıyor
    CAhil cahil yorumlar yapma bence

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarizmaTurk
    KarizmaTurk's avatar
    Erkek
    Kimse uyarmamış mı bu keresteyi?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    bunların hepsi tayyb in alameti farikası bence :)) yarında burka giyip gelir bunlar :)

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musty28
    musty28's avatar
    Erkek
    alayı yalan haber. 

Ses Etme Hallederiz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Ne oluyor la size, müslüman mahallesinde salyangoz satamazsınız.

Birileri ise külliyen yalan haber demiş, Sayın İstanbul Büyükşehir  Belediye Başkanı Sivas Katliamının başrol oyuncularından birini işe aldı. Bu da mı yalan?

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    ErPecker bunu yazdı:

güzel kardeşim ne ilgisi var

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
Toplam Hit: 7440 Toplam Mesaj: 45