folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İlk Önce Hangisini Görürseniz Ruhunuzda Onu Taşıyor Muşsunuz Melek Mi Şeytan Mı ?

İlk Önce Hangisini Görürseniz Ruhunuzda Onu Taşıyor Muşsunuz Melek Mi Şeytan Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TRTC34
    TRTC34's avatar
    Erkek

Memleket'de ilim irfan kalmamis ne olur birazda seni onu bunu anlatmayan Musbet ilimle konular acsaniz bizde bir seyler yazsak .

bU MELEK SEYTAN bos tras vede topluma hiiic bir sey kazandirmaz geri geri isler diyelimki ikisinin disinda bir sey gordum ne olacak yada seytan ne yapar yada melek ne hayri var aranizda birine cay ismarlamisligi yada hadi gel bu aksam bir yerde oturali yiyelim icelim mi demis yaniii manasiz .

olsun konu acilmis bende yazdim yani tuzaga dustum amac gerceklesti .

saygilar......

Chicagoan TRTC34
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rEfLeX
    rEfLeX's avatar
    Erkek
    cold-m4 bunu yazdı:
    -----------------------------
    ilk baştan tüm resmin geneline bakınca büyük melek veya şeytan görecem sandım,baktım yok,soradan farkettim küçük yarasa gibi şeyler var, hadi bunlar şeytan olsun melek nerde dedim,yarım saattir melek arıom aq :D sonunda buldum o beyaz şeylermiş :D
    doğaldır olum kafan anca bastı tabi puhaha :))

Forum,Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı... :| 20 senelik hayatımda 15 aylık reklam arasıı...izmirr / gaziemir..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SEYTANKIZ
    SEYTANKIZ's avatar
    Dişi
    TRTC34 bunu yazdı:

Memleket'de ilim irfan kalmamis ne olur birazda seni onu bunu anlatmayan Musbet ilimle konular acsaniz bizde bir seyler yazsak .

bU MELEK SEYTAN bos tras vede topluma hiiic bir sey kazandirmaz geri geri isler diyelimki ikisinin disinda bir sey gordum ne olacak yada seytan ne yapar yada melek ne hayri var aranizda birine cay ismarlamisligi yada hadi gel bu aksam bir yerde oturali yiyelim icelim mi demis yaniii manasiz .

olsun konu acilmis bende yazdim yani tuzaga dustum amac gerceklesti .

saygilar......

Hep citti konular olacak diye bir kaide yok birazda geyik olsun :)))) sevgiler hepinize

Benim bilmedigimi bildigim icin diger insanlardan AKILLIYIMDIR!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Ben ikisini aynı anda gördüm, nasıl olacak şimdi. Konu başlığında bu konuyla ilgili bi yorum yok, Konuyu açan arkadaş nedir durumum benim şimci. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th3Abdo
    th3Abdo's avatar
    Erkek
    melek zor belli oluyo seytan ortada nasil oluyoki bu is , sacma...

...
Toplam Hit: 5284 Toplam Mesaj: 36