folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Ingilizce Ozel Ders Mi , Kurs Mu , Online Kurs Mu ?

Ingilizce Ozel Ders Mi , Kurs Mu , Online Kurs Mu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Merhaba millet simdi bir kac bogazicili ogrenciden ozel ders falan veren kisiler buldum fiyatlari normal saatine 40 falan diolar ancak pazarlik sunnettir demeyide ihmal etmediler :D

simdi bu tarz ozel ders almak mi daha verimli olur yoksa bir kursa gitmek mi yada bu online egitim olayi mi ? hic bir kursdan memnun olanini gormedim nasil istir anlamadim wall street sanki en cok albenisi olan kurum gibi duruyor oda biraz yuksek fiyat cekiyormus sistemleri biraz farkli.

simdi bogazicili genclerden egitim verme tecrubesi olanlardanmi egitim almali . yoksa evden 1e1  seklinde hergun 1 saat online egitim mi alsam yoksa direk kursami gitsem.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

hepsini yap hocam. elinden ne geliyo'sa yap.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

hepsini yapmam mumkun degilki hocam okadar zaman ve parayi nasil bulucaz :D evde zaten kelime test vs calisiyorum bunlardan bir tanesinide ancak takviye olmasi amacli yapabilirim. o yuzden en dogrusunu secmem gerekiyorki verim alabileyim :)

keske paramiz olsaydi okadar alayini yapsaydik :D

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

hocam seviye ve ihtiyacına bağlı biraz, 

Grammar durumun nedir ?  Eksik ise özel ders öneririm en hızlı yol.

Konuşma cümle kurma durumun nedir ?  Effortless setini ve pod cast leri öneririm , 

online eğitim de alabilirsin bence , gazi dil okulu felan başarılı baya. düzenli olur.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

http://www.maltadilokulu.org/

8 haftalık bir programa git o seni açar.

arbeit macht frei
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    mavitutku bunu yazdı

hocam seviye ve ihtiyacına bağlı biraz, 

Grammar durumun nedir ?  Eksik ise özel ders öneririm en hızlı yol.

Konuşma cümle kurma durumun nedir ?  Effortless setini ve pod cast leri öneririm , 

online eğitim de alabilirsin bence , gazi dil okulu felan başarılı baya. düzenli olur.

gramer skntim biraz var ve temelden biraz tekrar ve ardindan konusma agirlik sekilde istiyorum. benim olayim konusup dersleri seri sekilde atlayip kendimi gelistirmek. konusma pratigi yapmak benim icin cok daha onemli. akademik makale yazicak degilim ancak calistigim yerde temel dokuman vs ihtiyaclarinida karsilamak istiyorum. 

effortless setini cok duydum parasida cok geldi gozume gercekden etkili olurmu siz denediniz mi  ? torrentden bulup indirmeye calisirim en ktou ihtimal

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek

Boğaziçi'nin açtığı kursa git, kurları pahalıdır ama işe yarar. Ya da anadolu yakasındaysan Marmara üniv.'nin yaz kursu oluyor o da gayet başarılı.

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    1234567B bunu yazdı

hocam bu malta olayinida arastirdimda ciddi anlamda pek olumlu yorum yok gibi yada banami ole denk geldi

@ehlikeyif  bogazici aradim suan kurs yok dediler doluymus :/ yoksa oradan memnun olan 2 arkadasim vardi gidicektim

Absolut tarafından 22/Tem/15 12:55 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı
    1234567B bunu yazdı

hocam bu malta olayinida arastirdimda ciddi anlamda pek olumlu yorum yok gibi yada banami ole denk geldi

@ehlikeyif  bogazici aradim suan kurs yok dediler doluymus :/ yoksa oradan memnun olan 2 arkadasim vardi gidicektim

Ekşi sözlükteki entellerden bahsediyorsan. Onlar herşeyin en iyi şekilde olması gerektiğini düşünürler. Yok sağlam bir birıtın aksent şart. Maltadakilerin ingilizcesi bizim kürtlerin türkçesi gibi yorumlar salakça bana göre. Sonuçta ingilizce konuşulan bir ülkede 2ay kalman sana büyük bir özgüven kazandırır. Özgüven çok önemlidir. Grammerda ingilizceye takla attırıp konuşmaya gelince be bü yapan bir çok akademisyen tanıdım. Eğer gerçekten bu dili konuşmak istiyorsan, başta gerçekten istemelisin. Dil işi, akşam işten geldikten sonra 10 kelime ezberlemeyle olacak iş değil. O dildeki insanlar gibi düşünmeyi öğrenmen gerek. Bu arada kolay, eforsuz ingilizce öğrenme diye başlayan setlerden uzak dur. Dilde öğrendiğin herşey gibi emek isteyen birşey.

arbeit macht frei
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    1234567B bunu yazdı
    Absolut bunu yazdı
    1234567B bunu yazdı

Ekşi sözlükteki entellerden bahsediyorsan. Onlar herşeyin en iyi şekilde olması gerektiğini düşünürler. Yok sağlam bir birıtın aksent şart. Maltadakilerin ingilizcesi bizim kürtlerin türkçesi gibi yorumlar salakça bana göre. Sonuçta ingilizce konuşulan bir ülkede 2ay kalman sana büyük bir özgüven kazandırır. Özgüven çok önemlidir. Grammerda ingilizceye takla attırıp konuşmaya gelince be bü yapan bir çok akademisyen tanıdım. Eğer gerçekten bu dili konuşmak istiyorsan, başta gerçekten istemelisin. Dil işi, akşam işten geldikten sonra 10 kelime ezberlemeyle olacak iş değil. O dildeki insanlar gibi düşünmeyi öğrenmen gerek. Bu arada kolay, eforsuz ingilizce öğrenme diye başlayan setlerden uzak dur. Dilde öğrendiğin herşey gibi emek isteyen birşey.

hocam bunun farkinda oldugum icin zaten sacma kurs vs gibi sistemlere para dokmek istemiyorum. malta isi olabilir ancak suan degil upper-inter. olmadan gidilmemesi gerektigini dusunuyorum. gak guk etmek icin oraya gitmeye gerek yok diyorum. o yuzden once burda o seviyeye gelene kadar gramer ve kelime bilgisi olarak kendimi gelistirmem gerekiyor diye dusunuyorum. konusma isini online oyun vs ile cozmeye calisiyorum simdilik. istedigims eviyeye ulasincada yurtdisi zamanim olursa gitmek sknti degil.

velhasil bole bi durum icinde hocam bu 3 secenekden en iyisini secmeye calisiyorum pek bir beklenti icinde degilim kendim zaten calisiyorum ancak herseyde oldugu gibi bir seyi ogrenmek icinde bosuna zaman kaybetmemek adina isi bilen birinin elini tutmasi gerekiyor :)

edit : eforsuz birsey tabikide olmuyora hocam su egitims etleri icin nediyorsun ? ornegin effortless gibi setler icin

Absolut tarafından 22/Tem/15 13:20 tarihinde düzenlenmiştir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

ODTÜ Dil Kursu.

Toplam Hit: 2986 Toplam Mesaj: 36
ders