folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Ingilizce Ozel Ders Mi , Kurs Mu , Online Kurs Mu ?

Ingilizce Ozel Ders Mi , Kurs Mu , Online Kurs Mu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

English town olayini bende cok arastirmistim hatta bir iki yerde onerdim cok ciddi sonuc alanlar var

valla yakininda kullanmis sozunu guvenilir kullanan tanidigin varsa bi soru ver hocam bende arastirdim ve bunu iddaa eden adamlar normal kullanicilar hic bir cikari olmayan tipler millet gercekden cok ciddi anlamda olumlu geri donusler yapiyor.

yarin deneme surumunu alicam denicem  birkac gun valla meraktan catlicam. mavi hapi icicem ve hersey halolucak gibime geliyor :D  bu isin sakasi tabikide ciddi anlamda memnunum diyen adamlar sitede en az 3 saatini hergun geciren ve hic bir gunluk dersi kacirmayan kisiler yani s1ki ders calisan kisiler :)

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı
    angels_demos bunu yazdı

Bence kurs. Yabanci hoca varsa ama. Ben memnun kalmistim acikcasi

hangi kurs ve hangi sube hocam ? istanbulda mi ? 

@yazipcikacak  arkadas konusuyorda ogretebiliyor mu hocam sknti orada :D

edit ; bu englishtown online sekilde manyak memnun kalan tipler var bu site + effortless la cok basarili olduklarini idda ediyor millet ve 1-2 kiside degil bildigin yiginla insan sistemlerini cok begeniolar varmi bilgisi olan

ben beşiktaş amerikan kültüre gitmiştim. hocalarım iyiydi ama şimdi nasıldır bilemiyorum. hatta yabancı hocalardan birini beğenmemiştik ilk dersinde başkası girmişti o yüzden. + olarak bence ing. kitap oku torrentte her seviye için var ben çok sevdim, kelime için www.memrise.com kullanabilirsin, ücretsiz. son olarak duraklatarakta olsa kolay/anlaşılır bir ingilizce dizi bul izle. ingilizce altyazılı

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı
    Easx bunu yazdı

English town olayini bende cok arastirmistim hatta bir iki yerde onerdim cok ciddi sonuc alanlar var

valla yakininda kullanmis sozunu guvenilir kullanan tanidigin varsa bi soru ver hocam bende arastirdim ve bunu iddaa eden adamlar normal kullanicilar hic bir cikari olmayan tipler millet gercekden cok ciddi anlamda olumlu geri donusler yapiyor.

yarin deneme surumunu alicam denicem  birkac gun valla meraktan catlicam. mavi hapi icicem ve hersey halolucak gibime geliyor :D  bu isin sakasi tabikide ciddi anlamda memnunum diyen adamlar sitede en az 3 saatini hergun geciren ve hic bir gunluk dersi kacirmayan kisiler yani s1ki ders calisan kisiler :)

Zaten kısa sürede ancak o çalışmayla yol katedilebilir hocam. Ben donanımhaberde uzun bır konu vardı onu okumuştum çevremde yok malesef :/ 1 euro deneme surumu basla gıtsın. Ben bır ara bır ıkı alıstırma yapmıstım.

Benim uyuz olduğum birşey mesela ingilizce setlerinde genelde hep eski çekim olur ama english townda ole degıldı. Hatta video başlıyor senin gözünden kamera resepsiyondaki adama yaklaşıyor mikrofondan konuşuyorsun :D

Ayrıca konuşma sınıfları 5er kısılık bıldıgım kadarıyla . Buda cok buyuk bır artı. Bence english town + efortless + hikaye kitabı okuyarak (penguin yayınları gibi birşey vardı) bu kombinle günde 3 saat çalışarak up int çekmen zor olmayacaktır. 

Ama yinede bir yurtdışı deneyimi şart diye düşünüyorum. Arkadaşımın benim kadar ingilizcesi vardı. Çocuk 4 ay work and travela gitti adamın aksanı bile kaybolmuş bildiğin bad ass motherfucker olmuş gelmiş

www.kriptopedi.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Gramer + Kelime ezber + Pratik 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı
    Absolut bunu yazdı
    Easx bunu yazdı

Zaten kısa sürede ancak o çalışmayla yol katedilebilir hocam. Ben donanımhaberde uzun bır konu vardı onu okumuştum çevremde yok malesef :/ 1 euro deneme surumu basla gıtsın. Ben bır ara bır ıkı alıstırma yapmıstım.

Benim uyuz olduğum birşey mesela ingilizce setlerinde genelde hep eski çekim olur ama english townda ole degıldı. Hatta video başlıyor senin gözünden kamera resepsiyondaki adama yaklaşıyor mikrofondan konuşuyorsun :D

Ayrıca konuşma sınıfları 5er kısılık bıldıgım kadarıyla . Buda cok buyuk bır artı. Bence english town + efortless + hikaye kitabı okuyarak (penguin yayınları gibi birşey vardı) bu kombinle günde 3 saat çalışarak up int çekmen zor olmayacaktır. 

Ama yinede bir yurtdışı deneyimi şart diye düşünüyorum. Arkadaşımın benim kadar ingilizcesi vardı. Çocuk 4 ay work and travela gitti adamın aksanı bile kaybolmuş bildiğin bad ass motherfucker olmuş gelmiş

hahaha yurtdisi tabikide buyuk etken hocam aslinda gitmek icin cok buyuk engelim yok 2 yasnda cocugumu ve esimi saymzsak :D:D 4 ay olmasada 6 hafta falan kacarim sknti olmaz gibi ancak upp int cekmeden oraya gitmek aptallik gibi gelyor bana :)  bakalim yarin english town ve effortless ile asliyoruz bakalim neler olucak 

@manhyak programi aynn o sekilde cikardim gibi hocam :)  gunde ortalama 8 saatimi ingilizce ve diger derslerim olmak uzere ayarladim sabah 8 aksam 5 seklinde memur gibi evde kapanacagim :)

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
Toplam Hit: 3008 Toplam Mesaj: 36
ders