folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İngiltere AB'den Ayrılır Mı? Ayrılırsa Ayrılmazsa Neler Olur?

İngiltere AB'den Ayrılır Mı? Ayrılırsa Ayrılmazsa Neler Olur?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı

artık ab ' nin çöküşü tescillendi. ingiltere ekonomisi kısa bir süre sonra canladığı vakit avrupadaki tüm devletlerde ab karşıtı partiler güç kazanacaktır. bu asla önlenemeyecek bir süreçtir.

ki zaten ben avrupadaki bu dominonun öncüsünün de fransa olacagı kanısındayım. fransa'sız da bir ab düşünülemez.

bize etkisi olur mu. olur amk nasıl olur. doğu ve güney sınırımız tamamen açlarla çevrili. şimdi balkan sınırlarımızda açlarla çevrilicek. 

Bu kısma çok güldüm eline sağlık hocam .)

Türkiye : Dört tarafı açlarla çevrili ada .)

Açlar Birliği kursak yeminle Dünyanın yarısı üye olur .)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    Tayga bunu yazdı
    korkarabatak bunu yazdı

artık ab ' nin çöküşü tescillendi. ingiltere ekonomisi kısa bir süre sonra canladığı vakit avrupadaki tüm devletlerde ab karşıtı partiler güç kazanacaktır. bu asla önlenemeyecek bir süreçtir.

ki zaten ben avrupadaki bu dominonun öncüsünün de fransa olacagı kanısındayım. fransa'sız da bir ab düşünülemez.

bize etkisi olur mu. olur amk nasıl olur. doğu ve güney sınırımız tamamen açlarla çevrili. şimdi balkan sınırlarımızda açlarla çevrilicek. 

Yani hocam doğrusunda türkiye de öyle tok bir ülke değil farkımız yok bence 

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Dağılmak daima salaklıktır gerizekağalılıktır, her ülke birlik içindeki tüm ülkelerin çıkarı için hareket etmek yerine sadece kendi çıkarı için hareket ettiğinde kâr değil zarar görecektir. 2 yıla kalmaz ingiliz ekonomisi sallanmaya başlar, izleyin görün.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

İngiltere %51.9 ile ayrılma kararını aldı.

Sadece bi imza..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı
    Tayga bunu yazdı
    korkarabatak bunu yazdı

Yani hocam doğrusunda türkiye de öyle tok bir ülke değil farkımız yok bence 

biz zengin bir ülkeyiz dostum hem ticaret hacmi hem doğal zenginlikler bakımından eşsiz bir zenginliğe ve dinamizme sahibiz.

bizde eksik olan şey ahlak , dürüstlük. 

biz ikilik çıkarmakla övünürüz bu ülkede tek bir siyasetçi yok ki hitap ederken "onlar, bunlar" diye toplumu kutuplaştırmasın.

tabi lan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

sterlin 4.30 dan 4 liraya düştü

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Yunanistana para akıtmak yerine çıkma kararı alan ingiltereyi tebrik ederim. adamlar üretiyor. yunanistan yatarak kazanıyor. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

Gençler ve orta yaş daha çok AB'de kalmayı desteklerken 50 yaş ve üstü seçmen Brexit referandurumunda etkileyici faktör olmuş... 

bykamu tarafından 24/Haz/16 14:43 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    bykamu bunu yazdı

Gençler ve orta yaş daha çok AB'de kalmayı desteklerken 50 yaş ve üstü seçmen Brexit referandurumunda etkileyici faktör olmuş... 

dedeler,nineler gider ayarak ben ölüyorum ulan varsın bizim ülke de ab den çıksın diye trollemek mi istedi acaba :D 

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek
    bykamu bunu yazdı

Dünyada artan bir muhafazakarlık ve içe kapanma trendi var. Bu trende en büyük katkıyı ileri yaş nüfus sağlıyor. Şaşırtıcı değil.

Gençlerin kalalım demesinin en büyük sebebi AB'nin genç nüfus için anlamının büyük olması. İstediği ülkede yaşayabilme, çalışabilme, gezebilme serbestisi. AB'den çıktıktan sonra İngiliz pasaportunu gösterip her kapıdan içeriye giremeyeceklerini biliyorlar. Birleşik Krallık için AB'den çıkmak demek kabuğa çekilmek demek.

Austen tarafından 24/Haz/16 14:58 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 6015 Toplam Mesaj: 47
ingiltere avrupa birliği