folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İnternet Bağımlılığı

İnternet Bağımlılığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

10 - 15 saatim pc başında geçiyo tamamen vakit öldürmek amaçlı öyle gerekli şeyler değil.Bu bilgisayar yüzünden bi sene okul uzattım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek
    Siz ucmussunuz müridler,
    @sezeruludag hocam günde 18-24 o kıç o sandalyeye yapışır, dümdüz olur yau

la bu yabancı dizilerde gençlerin odasındaki bilgisayarlar genelde kapalıdır, sadece işi olduğunda açarlar onun haricinde hep bi sosyallik hep bi macera peşindeler. biz nedi böyle yaşayamıyoruz, niye zamanı yönetemiyoruz.

Bazı günler Tbt yi açıp akşama kadar sayfa yenileyip duruyorum yapmam gereken o kadar iş varken, artık aynı basliklari tekrar tekrar okumaktan gına geliyor ama yine de kapatıp işime bakamıyorum, garip bir isteksizlik çöküyor. Bazen de hiç acmiyorum iki üç gün boyunca. Tuhaf bir bağımlılık var bende.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    Mukavim_ bunu yazdı
    Siz ucmussunuz müridler,

la bu yabancı dizilerde gençlerin odasındaki bilgisayarlar genelde kapalıdır, sadece işi olduğunda açarlar onun haricinde hep bi sosyallik hep bi macera peşindeler. biz nedi böyle yaşayamıyoruz, niye zamanı yönetemiyoruz.

Bazı günler Tbt yi açıp akşama kadar sayfa yenileyip duruyorum yapmam gereken o kadar iş varken, artık aynı basliklari tekrar tekrar okumaktan gına geliyor ama yine de kapatıp işime bakamıyorum, garip bir isteksizlik çöküyor. Bazen de hiç acmiyorum iki üç gün boyunca. Tuhaf bir bağımlılık var bende.

elemanlar çılgınca sevişirken biz onların hayatlarını izliyoruz ondan olmasın hocam

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek
    Section bunu yazdı
    Mukavim_ bunu yazdı
    Siz ucmussunuz müridler,

elemanlar çılgınca sevişirken biz onların hayatlarını izliyoruz ondan olmasın hocam

en rahat ve beyni rölantiye alan aktivite izlemek olduğu için sadece izliyoruz, harekete geçecek, hayata karışacak kadar irade ve para sahibi değiliz belki ondandır hocam.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    Mukavim_ bunu yazdı
    Section bunu yazdı
    Mukavim_ bunu yazdı
    Siz ucmussunuz müridler,

en rahat ve beyni rölantiye alan aktivite izlemek olduğu için sadece izliyoruz, harekete geçecek, hayata karışacak kadar irade ve para sahibi değiliz belki ondandır hocam.

Dediğin olayın tr'de oluşabilmesi için 30 - 40 yıl oda yeni başlangıcı olur bu anlattığının.

Yabancılar deyip övgüler yağdırmayacağım tabi sadece gelişmiş ülkelerden yukarı aşağı iner bu işler hep en modernlikten en teknolojik olaylara kadar menşei genelde abd rusya united kingdom china gibi yerlerden çıkan şeyler yani.

Sırayla geliyor nasıl şu an bizden kötü ülkelerde bu imkanlar yoksa.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

6 saat uyku gerikalan bütün kısım net başındayım

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mtst
    mtst's avatar
    Erkek

abü valla bu konularda tutarlı olmak lazım. yoksa ilerde ciddi sorunlara yol açabilir. okul hayatın tehlikeye girer bu internet yüzünden.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

net bağımlısı olduğumu düşünmüyorum. netde takıldığım saatide 2-3 senedir hesaplamıyorum. neti her amaçla kullaanıyorum. kimi zaman alışveriş kimi zaman bankacılık kimi zaman eski arkadaşlarla muhabbet kimi zaman  belgesel seyretmek kimi zaman siyasilere çatmak kimi zaman devlet işlerini yapmak kimi zaman da sırf zaman geçirmek  için kullanıyorum. şu sıralar çalışmıyorum ama çalışırken de internet işimi hiç engellemedi. askerden önce çalıştığım iş yeri evime 5 dakikalık uzaklıkdaaydı akşam 7 de işten çıkar en geç 7:15 de pc başına oturur gece 1-2 de yatardım ama sabah gene 7 de ayağa dikilir kahvaltımı yaparken gene pc başında olurdum. o zamanlar arkadaşlarımla arayı açmıştım sosyallik adına hiçbirşey yapmıyordum boş amanlarımın tamamını internette ki irc sitelerinde geçirirdim. tabiki o zamanlar bağımlıydım. şimdi öyle değilim internet bana değil ben ona hükmediyorum :)   

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

benimde çok zamanımı sikiyor bu meret. Sigarayı bıraktım ama bilgisayarı bırakamam.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezeruludag
    sezeruludag's avatar
    Erkek
    Mukavim_ bunu yazdı
    Siz ucmussunuz müridler,

iş için hatta otobuste filan tablet'tende bağlanıp bir sürü makale okuyorum gerektiğinde yazıyorum. birde 18 saat diyorumda bu süreç içersinde her saat olmasa bile sigara molası filan bir hava alıyoruz yani.

Hatasız Kod Olmaz... :)
Toplam Hit: 3724 Toplam Mesaj: 32