İos 8 Yayınlandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Birileri 3g kapanmıyor demiş.Harbiden böyle bişey var mı ? Zırt pırt ya kontörümüz giden yada internet paketi almak zorunda kalırız o zaman amk.Ben ikisinide istemem şahsen.

İnternet sürekli açık kalmıyor tabi ki. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LeonX
    LeonX's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Birileri 3g kapanmıyor demiş.Harbiden böyle bişey var mı ? Zırt pırt ya kontörümüz giden yada internet paketi almak zorunda kalırız o zaman amk.Ben ikisinide istemem şahsen.

An itibariyle güncelledim 3g kapanmama olayı bende olmadı rahatıkla indirebilirsin

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    LeonX bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

An itibariyle güncelledim 3g kapanmama olayı bende olmadı rahatıkla indirebilirsin

ben wifi dışında telden internete giren biri değilim.Benim için bir değişiklik olmayacak diyorsunuz dimi?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

hocam 3g var bi de edge olarak var, sadece 3g yi kapatamıyorsun demek istemişler.. şuan sadece internet kullanmak istiyorsan 3g ile kullanmak zorundasın demek oluyor bu.. ve 4g yi kapatıp açabiliyorsun (lte)

güncelledim ben de şimdi.. bi problem yok.. fotoğraflar silinmiş denilenler sanırm son eklenenleri gördükleri için öyle diyor :)

crazy taksiyi oynadım şimdi.. bu oyun daha önce de biraz kasıyordu şimdi yine kasıyor :) yani değişen bi şey olmadı gibi .. iphone 5 kullanıyorum

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

hocam 3g var bi de edge olarak var, sadece 3g yi kapatamıyorsun demek istemişler.. şuan sadece internet kullanmak istiyorsan 3g ile kullanmak zorundasın demek oluyor bu.. ve 4g yi kapatıp açabiliyorsun (lte)

güncelledim ben de şimdi.. bi problem yok.. fotoğraflar silinmiş denilenler sanırm son eklenenleri gördükleri için öyle diyor :)

crazy taksiyi oynadım şimdi.. bu oyun daha önce de biraz kasıyordu şimdi yine kasıyor :) yani değişen bi şey olmadı gibi .. iphone 5 kullanıyorum

yani 3g ile kullanıp kontorum gidecek doğru mu?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

şöyle anlatayım hocam

burda dikkat edersen hücresel veri ve 3g yi etkinleştir var. eğer 3g kapalı olup, hücresel veri açık olsaydı Edge/Hspa olarak internete girebiliyordun. 

Ama şimdi adamlar hücresel veri yerine 3G yi eklemiş, yani istesen de istemesen de Edge kullanamayacaksın direk 3g den bağlanacak. Ve bu sefer diğer seçenekte 4g oluyor.

Benim eski sürümde zaten 4g açıp kapatma ayarı vardı değişen pek bi şey olmadı benim için.

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

şöyle anlatayım hocam

burda dikkat edersen hücresel veri ve 3g yi etkinleştir var. eğer 3g kapalı olup, hücresel veri açık olsaydı Edge/Hspa olarak internete girebiliyordun. 

Ama şimdi adamlar hücresel veri yerine 3G yi eklemiş, yani istesen de istemesen de Edge kullanamayacaksın direk 3g den bağlanacak. Ve bu sefer diğer seçenekte 4g oluyor.

Benim eski sürümde zaten 4g açıp kapatma ayarı vardı değişen pek bi şey olmadı benim için.

Ben yukardaki ikisinide kapatıp eski usul pcden wifi açıp öyle girsem internete oluyor dimi? 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

bak bu benim teelefon

dikkat edersen artık 3g yi kapat aç yok. onunu yerine 4g var.hücresel veriyi kapatıp açınca da otomatik olarak 3g ye bağlanıyor. eskiden edge e bağlanıyordu.

yani sen hücresel veriyi kapatırsan internete bağlanmayacak, eğer açarsan 3g üzerinden bağlanacak. olay bu.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

o zaman son cevap benim bir üstte sorduğum sorunun cevabı oldu.İndireyim 8 i : )

Pek bir artısı olmayacak gibi gelsede.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erc
    erc's avatar
    Erkek

Multithread demişler bunun amacı ney şimdi ?

Toplam Hit: 9276 Toplam Mesaj: 94