İos 8 Yayınlandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    acemi-webci bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    acemi-webci bunu yazdı

4s var bende yükledim

takılmalar, yavaşlamalar var

7 de performans daha iyiydi.

http://tahribat.com/Forum-Ios-8-Yayinlandi-199355/3/#2465777

g.te geldik

hocam adamlar uyanık aslında şimdi böyle yapıyorlar ki donanım yetmiyor diyip millet yeni iphone alsın :D

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhackerx12
    byhackerx12's avatar
    Erkek

ıpad air için health (sağlık) uygulaması yok mu ben bulamadım

byhackerx12 tarafından 18/Eyl/14 23:12 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek

amk benim ipad minim var şarj aleti almaya üşendiğim için ios 6dan beri açamadım tableti :D 

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ergingur
    ergingur's avatar
    Erkek

iphone 5 ve 5s de akıcılık 7 ye göre artıyor. bu cihazlara sahip olanlara tavsiye ederim. bende 5s var.akıcılık ciddi oranda arttı.

4s dede  7 ye göre iki katı yavaslamalar oluyor. bence 8.0.1 veya 2 gelene kadar yüklemesinler.

apple ın klasik taktiği. en düşük yüklenebilecek modellerin stabilitesini azaltıyorlar. yeni bir kaç güncelleme süresi gelene kadar yeni cihazlarını almaya tesvik ediyorlar. sonra o kesimi de memnun edebilmek için yeni update lerinde stabiliteyi tekrar normal hale getiriyorlar. yapcak bişey yok adamların satış taktiği bu.

apple dünyada kült oluşturmuş bir markadır.bunların içinde türkiyede insanların bir kısmı hava atmak için kullansa da bir kısmı da stabilitesine hayran kaldığı için apple cihazlar kullanıyor.

yani bunun içinde türkiyede dahil sırf cihazım güncel yeni olsun diye telefonunu değiştiren insanlarız..

Hayat herşeye rağmen gülümsemeye değer..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

4'üm var Sezercik gibi hissettim kendimi :D

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

valla çok problemli geldi gözüme. şimdi güncelleme yapayım dedim programları yapmıyor.. yeniden bi program yükleyeyim dedim yüklemiyor ama wifi açıkken yüklemiyor, 3g ye geçince yüklüyor..  bi arkadaş da yükleyemiyor bi uygulamayı.. 

keşke bekleseydim 8.1 i.. adamların resmen beta testeri olduk 

unbalanced tarafından 19/Eyl/14 13:55 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

valla çok problemli geldi gözüme. şimdi güncelleme yapayım dedim programları yapmıyor.. yeniden bi program yükleyeyim dedim yüklemiyor ama wifi açıkken yüklemiyor, 3g ye geçince yüklüyor.. 

keşke bekleseydim 8.1 i.. adamların resmen beta testeri olduk 

Bu sorunu ben de farkettim.

Sen güncelleştirmeyi ota mı yaptın yoksa iTunes üzerinden mi yaptın?

Ehl-i Byte
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

itunes üzerinden yükledim

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

itunes üzerinden yükledim

hmm ben de ota yaptım ondandır diye düşünüyodum, temizce iTunes üzerinden tekrar yüklerim diyordum..

Ehl-i Byte
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

yüklemede hiç problem olmadı.. hatta ondan sonra whatsapp açılmamıştı, whatsapp ı güncelleştirdim sorun olmadı ama ondan sonra yani bugün bi kaç uygulama güncelleyeyim dedim olmadı, sonra yeni bi şey indireyim dedim yine olmadı. öyle bekliyor ve en son güncelleştirirken hata oluştu gibi bi uyarı veriyor

arkadaşa sordum o telefondan güncelleştirmiş 3 saat sürdü diyor. benim ki valla 5-10 dk arası bir şey sürdü toplamda.

Toplam Hit: 9300 Toplam Mesaj: 94