Iphone 12 Vs Note 20 Ultra

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

"iphone hacum" dışında mantıklı bir sebep görmediğim için note 20 yi almaya karar verdim. samsung ibnesi türkiyede sadece 8 gb ram olan modelini satıyomuş ama olsun.

herkese teşekkür ederim.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek

iPhone servis kalitesi ve malzeme kalitesi yüksektir. Sosyal medya uygulamalarının kalitesi iPhone daha iyidir. Telefonda uygulama yüklerken ne izni istiyor, virüs girer mi sorunu yok. Markete koyulan uygulama genelde güvenli oluyor, beğenmedin mi işine yaramadı seni yanıltan bir uygulama mı çıktı, ara müşteri hizmetlerini al iadeni. Karşında iyi kötü muhattabın var. Güncelleme desteği muhabbetine girmiyorum, sonuçta bir süre sonra her markada planlı eskitme var. Bu iPhone da 3 yıl sonra olur Android de 2 yıl sonra olur ama eninde sonunda destek bitecek o telefon yavaşlayacak. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

arkadaş kafaya koymuş androidi belli :)

yazılanları okumamış bile.

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

veee Versus'da(karşılaştırma'da) , ipi(şerit'i) göğüsleyen  Android oluyor. 

gerçi, android değil de,  kalemli Samsung kazanıyor. 

Ee, teknik eleman, başka ne olacağıdı. (as by @Kaan wrote , on previous page.)

RitmFarbRacourci tarafından 21/Haz/21 05:47 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dalyKadir
    dalyKadir's avatar
    Erkek

Sadece bir anımızı anlatayım. 

Ben iphone 12 pro max, Eşim Note 20 kullanıyor. Otoparktayız, benim araç'a sürtmüşler. sağının solunun videosunu aldik. Videoyu kapatirken hatunun telefon GPS konumu algilanamadi diye hata vermiş. oda umursamamış. Akşam muhabbet esnasinda bana at videoyu dedim. Video yok. Yok amk. Konumunu alamadi diye videoyu kaydetmemiş amk. Şaka değil yıl 2021. GPS den konum alamadi diye videoyu kaydetmemiş. 

Hatun Paribudan crypto currency al sat yapiyor. Bana bir sey gösterirken App kitlendi. App'i kapatip acti. tekrar gösteriyordu ki ne yaptin dedim arada kitleniyor dedi. App'de sorun var evet anlıyorum ama ya bu app'i magazadan kaldirirsin arkadas yada düzel diye söyle. Apple 4 yillik iphone X'im var evet pil problemi mevcut. Powerbank ile dolaşıyorum. Fakat 400-500 tl ye pil değiştirip çözüyorum. Ekosistemi değiştiremiyorum. Benim düşüncem Android de ki developerlar genel bir donanima hizmet vermek için uğraştiği için yazilimlarda optimizasyonu cok iyi yapamiyorlar. 

Samsung yerine işini daha ciddiyetli yapan firmalarin ürünlerini önerirdim. Mesela huavei ki onlarda ki potansiyel görülüp resmen dişlandılar. Xioami den cocuklara telefon aldım. Bug dolu.. Youtube den kulaklik ile film izlerken telefon çalarsa, benim sesim telefondan gidiyor, ama karsitarafin sesi kulakliktan geliyor. Var mı boyle bir dünya amk. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

"iphone hacum" dışında mantıklı bir sebep görmediğim için note 20 yi almaya karar verdim. samsung ibnesi türkiyede sadece 8 gb ram olan modelini satıyomuş ama olsun.

herkese teşekkür ederim.

aq samsung alıcam diye bağırıyorsun 4 sayfadır ne tatava yaptın milletin yazdıklarını bile okumamışsın Xd

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

Altı üstü 3-5 yemek fotoğrafı çekip instagram da paylaşılıyor. Whatsapp'da mesajlaşılıyor.

Telefon şirketlerinin her sene yeni telefon çıkarma sevdası sadece. Başka bir farkları yok.

Ha iphone 11 almışssın ha iphone 12. Aynı şey samsung için de geçerli.

Dediğin telefonların ikisiyle de 3-4 sene gözü kapalı her şeyi yaparsın.

Ekranın büyüklüğüne bak, büyük ekran seviyorsa eşin samsung al sevmiyorsa iphone al. Başka kıyaslanacak bir şeyleri yok bence.

Şarj konusunda da zaten artık her yer priz her yer şarj istasyonu, arabada evde ofiste her yerde şarj edebiliyorsun telefonunu. O da çok önemsiz bence. İkisi de günü çıkarıyor zaten.

Kamerada da zibilyon tane yazılım var, makeup vs yazılımları kullanıyor zaten kadınlar yani orda da pek bir fark olmaz.

Tek olabilecek fark eğer youtube vs yayını yapmak için video çekiyorsa, orada biraz iphone'a kayılabilir seçim olarak.

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    dalyKadir bunu yazdı

Ben iphone 12 pro max, Eşim Note 20 kullanıyor. Otoparktayız, benim araç'a sürtmüşler. sağının solunun videosunu aldik. Videoyu kapatirken hatunun telefon GPS konumu algilanamadi diye hata vermiş. oda umursamamış. Akşam muhabbet esnasinda bana at videoyu dedim. Video yok. Yok amk. Konumunu alamadi diye videoyu kaydetmemiş amk. Şaka değil yıl 2021. GPS den konum alamadi diye videoyu kaydetmemiş. 

Hatun Paribudan crypto currency al sat yapiyor. Bana bir sey gösterirken App kitlendi. App'i kapatip acti. tekrar gösteriyordu ki ne yaptin dedim arada kitleniyor dedi. App'de sorun var evet anlıyorum ama ya bu app'i magazadan kaldirirsin arkadas yada düzel diye söyle. Apple 4 yillik iphone X'im var evet pil problemi mevcut. Powerbank ile dolaşıyorum. Fakat 400-500 tl ye pil değiştirip çözüyorum. Ekosistemi değiştiremiyorum. Benim düşüncem Android de ki developerlar genel bir donanima hizmet vermek için uğraştiği için yazilimlarda optimizasyonu cok iyi yapamiyorlar. 

Samsung yerine işini daha ciddiyetli yapan firmalarin ürünlerini önerirdim. Mesela huavei ki onlarda ki potansiyel görülüp resmen dişlandılar. Xioami den cocuklara telefon aldım. Bug dolu.. Youtube den kulaklik ile film izlerken telefon çalarsa, benim sesim telefondan gidiyor, ama karsitarafin sesi kulakliktan geliyor. Var mı boyle bir dünya amk. 

2021 de çıkmış bi flagshipte böyle saçmalıklar olmaz diye düşünüyodum ben :/ şu an baya soğudum. yıllardır ucuz androidler kullanıyorum, donmalar çökmeler okeyde hiç gps çekmedi diye video kaydetmeme gibi saçmalıklar yaşamadım hiç . yaşasam kanser olurdum

@neverland ben de aynısını düşünüyorum hacım. bu yüzden karar veremedim. 10k da iyi para sorayım müridlere dedim.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    dalyKadir bunu yazdı

2021 de çıkmış bi flagshipte böyle saçmalıklar olmaz diye düşünüyodum ben :/ şu an baya soğudum. yıllardır ucuz androidler kullanıyorum, donmalar çökmeler okeyde hiç gps çekmedi diye video kaydetmeme gibi saçmalıklar yaşamadım hiç . yaşasam kanser olurdum

@neverland ben de aynısını düşünüyorum hacım. bu yüzden karar veremedim. 10k da iyi para sorayım müridlere dedim.

Bir zamanlar Samsung M51 de ucuzdu. Oda alınabilirdi ama şuan stok olmadığı için 5000 bandına çıktı

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

*Bence Kaydet tuşuna basmamış, suçu telefona atmış :) Gps çekmedi diye kamera nasıl kaydetmez. İlk defa duyuyorum.

*Iphone da satın alınan uygulamadan memnun kalmayınca müşteri hizmetlerini arayıp mı iptal ediyorsunuz? Android Google Play de sanırım 1 gün boyunca İptal butonu aktif oluyor. Memnun kalmadıysan, uygulama satın alımını o butona basarak iptal edebiliyorsun, paran kartına iade ediliyor.

*Asıl Servis kalitesi berbat olan Apple dır. Android de genellikle servise ihtiyaç bile duymazsın! Icloud kilidimiz yok sonuçta veya Sıfırlandığında "Etkinleştiriliyor" gibi bir saçmalığı beklemek zorunda kalmıyoruz.. Bir keresinde İpad imi sıfırlamıştım, O en başta gelen "Etkinleştiriliyor" zırvalığını bir türlü aşamadım. Sıfırla Hücresel ağla bağlan, Sıfırla wifi 2.4ghz ile bağlan, sıfırla wifi 5gz ile bağlan. İrlanda üzerindeki Türkçe konuşan bir Apple servis elemanı ile telefonda görüştüm, bilgisayarıma uzaktan bağlandı adım adım anlattı aynı işlemleri tekrar yaptım, o da sorunu çözemedi. Bir kod verdi beni Apple servise gönderdi, Cevahir avm deki Apple servise gittim. Garantisi bittiği için Ipad in ikinci el fiyatı kadar bir para istediler. Halbuki Kendi sistemlerinden kaynaklı bir problem olduğu açıkça ortadaydı. 

*Android kullanıyorsan, Antivirüs kullanacaksın bu şarttır.

rahmandaburda tarafından 21/Haz/21 13:58 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
Toplam Hit: 4204 Toplam Mesaj: 48
iphone 12 note 20 ultra